Şimdi Ara

Otomatik Far Sensörü-Follow me Home Modülü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
28
Favori
95.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fthytk

Talip Bey merhaba.benim size ürününüz far sensörü ile ilgili bir kaç soru yöneltmek istiyorum.Sorularıma cevap bulduktan sonra iki adet far sensörü biri toyota auris 2009 diğeri ise honda civic otomatik 2007 olmak üzere iki araç için şipariş vericem.

-far sensörü devreye girdiğinde parkları yakıyomu ve konsol aydınlatmaları devreye giriyomu
    -far sensöründe karanlığa göre devreye girme süresini değiştirebiliyormuyuz
    -far sensörünü çalışabilmesi için sinyal kolundan far anahtarını park ışıkları konumunamı yoksa kısa veye uzun far konumundamı durması gerekiyor.
    -bu iki araç için montajı kendim yapmak istiyorum bu konularda bilgim orta seviyede oldugunu düşünürsek montajını kolay bir şekilde yapabilirmiyiz herhangi bir risk oluştururmu araçlarımız için.
    -far sensörü aktif bir şekilde iken aracımızı stop edip araçtan inip kapılar kilitlendikten sonra farların kapanması için bir işleme gerek kalıyormu.
    -far sensörünü aktif veya pasif şekile getirebilmek için kit üzerinde bir anahtar varmıdır.
    -üst bölümdede yazmıştım ama tekrardan araçlarımızın beyinlerine yada elektronik sistemine en ufak bir zararı olurmu

şimdiden ilginize çok teşekkür ederim cevabınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

Merhaba fthytk bey,

Sorularınıza tek tek cevap vereyim

-far sensörü devreye girdiğinde önce parkları yakar ve parklara bağlı olan tüm aydınlatmalar aktif olur(stop lambaları,konsol ve gösterge aydınlatmaları)

-Hem park hem de far devreye girme ayarlarını değiştirebilirsiniz

-far sensörü çalışırken far anahtarınız kapalı konumda olur,tüm işlemleri kendisi yapar

-Montaj konusunda bilginiz önemli tabi,gerekli ölçü aletleriniz var ise kendinizde yapabilirsiniz,telefonla da yardımcı oluyorum,risk oluşturmaz

-far sensörü aktif iken aracı stop ettiğinizde otomatik olarak farları kapatır,araçdan inip kilitlediğiniz anda follow me aydınlatmalarını açar ve belirlediğiniz süre sonunda kapatır.Aracı açtığınız anda yine follow me aydınlatmalarını açar,aynı süre sonunda kapatır.eğer süre bitmeden önce aracı çalıştırmak isterseniz,kontağı çevirdiğiniz anda kalan süreye bakmaksızın kapatır,parkları açarak aracın çalışmasını bekler,araç çalışınca farlarıda devreye alır.

-far sensörünün on-off anahtarı cama yapıştıracağınız sensörün üzerindedir.

-Araçlara bir zararı yoktur.Aşağıda youtube videolarımdan izleyebilirsiniz,aynı model birçok araca montaj yapılmıştır
    Mertmod modül çalışma videoları

telefonum: 0 533 351 18 85.aklınıza takılan bir konu olursa gece-gündüz arayabilirsiniz.

• Geçen hafta Talip Bey'e siparişini verdim F1 modülü için.Ücretini de havale yaptım.Ürün 2 günde elime ulaştı.Bulunduğum ilçede oto elektrikçileri far sensörü montajı yapmadıklarını ve hata yapmaktan korktukları için modülü Bursada Destan Oto Elektrik Ercan Ustaya monte ettirdim.Sistem çok güzel çalışıyor.Kapalı otoparkı olan bir AVM ye girerken hemen farlar yanıyor,AVM den çıkarken de farlar 5-10 saniye sonra sönüyor.Çok güzel üretenlerin ellerine sağlık .Alırken tereddüt ediyor insan ama ben Mertmod ürünlerine ve Talip Bey'e inandım ve güvendim.O da güvenimi boşa çıkarmadı.Ayrıca telefonda montaj sırasında yaptığı teknik destek için de kendilerine teşekkür ediyorum.
  • merhaba 2012 yeni kasa toyota yaris e uygunmudur kendım montaj yapabılırmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmastiden

merhaba 2012 yeni kasa toyota yaris e uygunmudur kendım montaj yapabılırmıyım ?

Merhaba.Modüllerimiz Toyota grubuna uyumludur.Oto elektrik ön bilginiz varsa kendinizde yapabilirsiniz.
  • merhaba, modüller 2012 suzuki swift için uyumlu mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sputnikk

merhaba, modüller 2012 suzuki swift için uyumlu mudur?

Merhaba,Suzuki swift için uyumludur.
  • talip bey merhaba,
    ürünleriniz 1999 model honda cr-v ye uygun mu?
    kolay gelsin iyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanardag06

talip bey merhaba,
    ürünleriniz 1999 model honda cr-v ye uygun mu?
    kolay gelsin iyi günler dilerim

Merhaba,aracınıza uyumludur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talip Bey size pm gönderdim cevap alabilirsem sevinirim
    iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanardag06

Talip Bey size pm gönderdim cevap alabilirsem sevinirim
    iyi günler

Mesajınızı cevapladım.
  • Talip Bey merhabalar.Aracım için satın aldığım F1 modülünün montajını yaptırdım.Modül ve sensör çalışıyor ancak gece ve gündüz ayarları tam olarak ayarlanmadığı için gece araçla giderken farlar kendiğinden sönüyor.Bu ayarları nasıl yapabiliriz?Sizden bu konuda telefonla destek de istemiştim.ama telefonda verdiğiniz ayarlar da uygun değil aynı sorun devam ediyor.Modülün üzerindeki park,far,gecikme ayarlarını nereye getirirsek ayarlamaları düzgün yapmış oluruz?Bence bu konu montajdan daha önemli.Geceleyin farların kendiğinden sönmesi rahatsız edici bir durum.Modül ve sensörü boşu boşuna aldığımı düşünüyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: professeur

Talip Bey merhabalar.Aracım için satın aldığım F1 modülünün montajını yaptırdım.Modül ve sensör çalışıyor ancak gece ve gündüz ayarları tam olarak ayarlanmadığı için gece araçla giderken farlar kendiğinden sönüyor.Bu ayarları nasıl yapabiliriz?Sizden bu konuda telefonla destek de istemiştim.ama telefonda verdiğiniz ayarlar da uygun değil aynı sorun devam ediyor.Modülün üzerindeki park,far,gecikme ayarlarını nereye getirirsek ayarlamaları düzgün yapmış oluruz?Bence bu konu montajdan daha önemli.Geceleyin farların kendiğinden sönmesi rahatsız edici bir durum.Modül ve sensörü boşu boşuna aldığımı düşünüyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba Enver bey,ayar yapmaya müsait olduğunuz bir zaman telefonla beraber yapalım,sorun tesbit edersek isterseniz yenileriz isterseniz iade alırım.

• aslan7333 kullanıcısına yanıt
    Tamam,hafta sonu arayacağım sizi ayarları birlikte yapalım bir de.Sorun sensör de mi yoksa modül de mi anlayamadım.Bir türlü ayar tutturtamıyorum.Umarım hallederiz birlikte... @aslan7333
  • Otomatik far sensörü nedeniyle yaşadığım sorunu Talip Bey'e ilettim.O da sensör ve modülü söküp adresine kargolamamı belirtti ve yeni sensörü ve modülü de adresime kargoladı.Şu anda yeni sensör ve modül sorunsuz çalışıyor.Çoğu firma internet üzerinden alınan ürünlerde iade konusunda sorun çıkartır ancak,Talip Beye bu konuda teşekkür ediyorum,ürününün arkasında durduğu ve ürününe güvendiği için.
  • Talip Ustam,ot.far sensöründen ayrı olarak kapı altı logo üretimi de yapıyormuşsunuz.Her marka için logonuz var mı?Montajı kolay mıdır?Fiyatlarını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: professeur

Talip Ustam,ot.far sensöründen ayrı olarak kapı altı logo üretimi de yapıyormuşsunuz.Her marka için logonuz var mı?Montajı kolay mıdır?Fiyatlarını öğrenebilir miyim?

Doğrudur Enver bey,kapı altı logo tasarım ve imalatımız da var.Forumda konusu da var aslında.
    Web sitemizden kendi tasarımlarımızdan oluşan kataloğu indirebilirsiniz

http://mertmod.com/F5.html

Donanımhaber deki konumuz
    http://forum.donanimhaber.com/m_72535402/f_//tm.htm#72535402

Montajı araca göre değişiyor,orjinal kapı altı aydınlatmalarınız varsa daha kolay oluyor,direk onlardan bağlantı alınabiliyor,yoksa kapılara kablo götürmek gerekiyor.
    Standart katalog logolarımızın takımı 75 TL
    Kişiye özel tasarımlar ( Resim,fotoğraf,özel logo,isim vs) 85 TL.

• Gidip Cyclone marka far sensörü aldım ama buna yakın kalitede bile değil. İade edebilirsem, bir F1A alacağım. Ancak iade o biraz zor görünüyor, markanın sahibi Regi Elektronik Güvenlik, sat-kaç türü satıcılardan.
  • Maalesf internette sat kaç türünden çok satıcı var.Hepimiz bu türden satıcıların tuzağına düşebiliyoruz.Mermod firması ve Talip Bey ürününün arkasında durarak arızalı sensör ve modülün değişimini sağladı.Hem de birkaç gün içinde.Üretici firma olmak da bu güveni arttırıyor bence.Ayrıca ürün montajı sırasında verdiği teknik destek de cabası.Ürün alırken üretici firmadan almak,garanti,değişim gibi konular önemli...
  • Mrb Talip bey bende 2000 model Rover 25 aracıma bu modülden bağlamak istiyorum...
    Acaba aracıma uyumlu mu? Sitenizden bayilerinize baktım konyada bulunan bayinizde bu modülü temin edebilirmiyim..

http://www.sanalpazar.com/Otomatik-Far-Follow-Me-Home-Modulu__isp9960473

bu ilanda size ait dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 23 Ocak 2014; 12:24:04 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.