Şimdi Ara

Otomatik Far Sensörü-Follow me Home Modülü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
28
Favori
95.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettigin far sensor fiyatlari bence cok pahali istanbulda far sensoru ve follow me 80 tl civariydi.bana pahali geldi sizin fiyatiniz sadece belirtmek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiftycent86

Bahsettigin far sensor fiyatlari bence cok pahali istanbulda far sensoru ve follow me 80 tl civariydi.bana pahali geldi sizin fiyatiniz sadece belirtmek istedim

Fiyat belirleme konusunda çok hassas olmaya çalıştık.Rakamların yorumu kişilere göre değişebilir.Sadece zaman röleleri ile yapılmış sensörü bile olmayan,zaman ayarı zaten olmayan,her araca uymayan basit follow me home sistemlerini 100 TL ye yaptıklarını biliyorum ki bizde follow me modülü 55 TL+KDV.

Konuyu baştan okuduysanız birde Ankara da bir modülden bahsedilmişti,şimdi İstanbul da oldu.Madem aynı özellik ve kalitede ? modülü daha uyguna bulabiliyorsunuz lütfen alıp taktırınız,neden benim modüllerim veya neden bu konuda başka ürünleri vurgulamaya çalışmak???

İnternet dediğimiz ortamda herkes her istediğini arayıp bulabiliyor.

Üretim yapmak nedir,maliyetleri nedir,kalitesi nasıl muhafaza edilebilir vs,bu konularla ilgili tecrübeniz var mı bilmiyorum.Modüllerimizin sırf sensörü ve anahtarı için plastik kalıp tasarlayıp döküm yaptırdık,uyduruk şekilde ldr yi göğsün kenarına şıkıştırarak yapmıyoruz,anahtarınıda sağa sola sıkıştırmıyoruz,en profesyonel şekilde üretmeye özen gösteriyoruz.

Neden tepki verdiniz derseniz,yaptığım yorum her ne kadar böyle bir amaca yönelik değil deseniz bile,şekli gereği reklam olarak algılanır.Elimden geldiğince samimi olmaya çalışıyorum,olmaya da devam edeceğim,lütfen suistimal etmeyiniz.

• Talip Bey'den aldığım F3 modülü aracıma taktırdım. Sorunsuzca çalışıyor. İlgi ve alakasından dolayı Talip Bey'e bir kez daha teşekkür ederim. Trabzon'da alıp ta takdırmak isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler. Ustama yönlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukdeniz

Talip Bey'den aldığım F3 modülü aracıma taktırdım. Sorunsuzca çalışıyor. İlgi ve alakasından dolayı Talip Bey'e bir kez daha teşekkür ederim. Trabzon'da alıp ta takdırmak isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler. Ustama yönlendirebilirim.

Ben teşekkür ederim Ufuk bey.İyi günlerde kullanın.
  • Geçen anmış olduğum far sensörü ve Follow me modülünü ben de bugün taktırmış bulunmaktayım. Talip Abiye ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu parçayı takmak için kaç para isterler
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizdeyim

bu parçayı takmak için kaç para isterler

Ful modülümüzün montajı için ortalama 50-60 TL istiyorlar.
  • Merhaba
    Dün Mersinden sipariş ettiğim F3 modülünü x-force kia sorento marka aracıma kartal sanayinde taktırdım.usta biraz başı kalabalık olduğu için
    Sensör soketini tam takamamış. Biraz uğraşmamıza neden oldu. Talip beyi aradık tel ile yardımcı oldu ve sorun hemen çözüldü.
    Soketi tam yerine takınca modül isteklerimize yani ayarlarımıza cevap verdi.gerçekten orjinal bir parça tüm fonksiyonlar düşünülmüş ve ayrı ayrı
    Ayarlamak için düğmeler yapılmış. Ben kendim gece ve gündüz ayarlarını bugün yaptım.çok rahat ayarlanıyor.
    Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim.özellikle yapan firmayı Talip beyi tebrik ediyorum.yerli yapım olduğundan dolayı gurulandım.
    İnşallah araçlarımızda olan eksik donanımlar ile ilgilide ürünler yapıp bize sunarlar.tekrar tekrar tebrik ediyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı satışlar öncelikle. 97 model e36 sedan aracım var follow me home modülünden alıp taktırmak istiyorum. Daha önce bir arkadaş sormuş e36 ya uyumu konusunda net bir bilgi yok galiba . Eğer uyumlu ise almak isterim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tractor

Hocam hayırlı satışlar öncelikle. 97 model e36 sedan aracım var follow me home modülünden alıp taktırmak istiyorum. Daha önce bir arkadaş sormuş e36 ya uyumu konusunda net bir bilgi yok galiba . Eğer uyumlu ise almak isterim. Teşekkürler.

Teşekkür ederim,BMW ve Mercedes grubu tesisatları diğer araçlardan biraz farklı oluyor,otomatik far montajı için net birşey söyleyemiyorum ancak follow me home modülü olur.Araç kapalı iken çalışacağından uyum sorunu olmayacaktır.Yine de açık kapı bırakayım,diyelim ki bir şekilde olmadı,modülü geri alırım.
  • aslan7333 kullanıcısına yanıt
    Tamamdyr hocam alaka ve anlayy?ynyza te?ekkür ediyorum. Bu haftayy hayyrlysyyla bir atlatyrsak gelecek hafta ortalarynda sizi yine buradan rahatsyz eder, aly?veri?i gerçekle?tiririm in?allah.
  • far sensörü banada lazım cenmax modacar ne alayım kaliteli birşey olsun 4-5 sene idare edecek falan follow me home adını yeni duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan7333

quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

2012 Dacia Logan Mcv 1.5 Dci Black Line ...

Tamam,uyumludur.

auris 2008 model benzinli bu araca olur mu follow me home far sensörü
    kocaelide taktırabileceğimiz ustanız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

quote:

quote:

Tamam,uyumludur.

Aracınıza uyumludur.Kocaeli de belirlediğim bir yer henüz yok,oto elektrikçiler bağlayabilir,şema gönderiyorum,telefonla da destek veriyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam,uyumludur.

Aracınıza uyumludur.Kocaeli de belirlediğim bir yer henüz yok,oto elektrikçiler bağlayabilir,şema gönderiyorum,telefonla da destek veriyorum.

birkaç sorum olacak.folllow me home ile far sensörü aynı şey değil mi. birde fiyat ı nedir kapıda ödemeli yolluyor musunuz. aslında auris için montaj videosu bulamadım olsaydı kendimde yaparım.sitenizde corolla veya auris için montaj videosu varsa kendim de yaparım. iyi günler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam,uyumludur.

birkaç sorum olacak.folllow me home ile far sensörü aynı şey değil mi. birde fiyat ı nedir kapıda ödemeli yolluyor musunuz. aslında auris için montaj videosu bulamadım olsaydı kendimde yaparım.sitenizde corolla veya auris için montaj videosu varsa kendim de yaparım. iyi günler

Follow me home denilen sistem (coming-leaving home da deniyor),aracınızı kilitlerken ve açarken ayarladığınız süre kadar park-far veya sis farlarını açarak yolunuzu aydınlatma sistemidir,karanlık ortamlarda otomatik olarak aktif olur.
    Far sensörü ise araç çalışır durumda iken ortamın karanlık durumuna göre park ve farları otomatik olarak açan ve kapatan sistemdir.

Montaj videomuz yok,şema gönderiyorum,ayrıca elinizden geliyor ise telefonla yardım ederim,beraber bağlarız

• s.a arkadaşlar siteye yeni katıldım gerçekten donanım haber insanlara çok faydalı bir site burda bilgilerini paylaşan abilerime ve arkadaşlarıma özelliklede siteyi kuranlara çok tşk ederim.Gelelim benim sorunuma bende 2013 model ford connect glx plus var ve bu aracım follow me home özelliğine sahip ancak ne yaptıysam doğru düzgün çalıştıramadım.Far anahtarı 0 konumundayken hızlı bir şekilde park konumuna alıp tekrar 0 konumununa aldığım zaman follow me home çalışıyo arabadan iniyorum kapıları kilitliyorum yaklaşık 30 sn refakatçılık ediyo buraya kadar her şey güzel ancak kapıları açtığım zaman sadece parkları yakıyo farlar yanmıyo hadi onuda geçelm arabayı çalıştırıp tekrar stop edip arabanın kapılarını kitlediğim zaman çalışmıyo yani ben bu follow me home özelliğini kullanmak için sürekli far anahtarından tetiklemek zorundamıyım.Ayrıca arabanın menüsünden Karşılama ışıkları etkin durumda.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden ilginize tşk ederim

• Talip abi malzemeyi alalı bir ay falan oldu bizim elektirikci takamadi ankarada tavsiye ettiğin biri vardı onun numarasını burdan bi yazar mısın olmadı sana zahmet özelden atar mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dolphin

Talip abi malzemeyi alalı bir ay falan oldu bizim elektirikci takamadi ankarada tavsiye ettiğin biri vardı onun numarasını burdan bi yazar mısın olmadı sana zahmet özelden atar mısın

Montaj sırasında telefonla görüşelim,ustaya yardımcı olurum.Tecrübeli olarak aşağıdaki ustamız var.

ANKARA
    DESS Alarm
    Erdoğan Usta
    43.sokak Cevat Dündar İş Merkezi No: 25/25 (Vakıfbak yanı)
    Tel: 0 554 916 14 01
    Ostim
  • quote:

110 TL + % 18 yani 130 TL civarı yapıyor.Fiyatlar kargo dahil sadece modül fiyatlarıdır.Montaj fiyatı yaptıracağınız oto elektrikçiye göre değişebilir,kendisi yapan arkadaşlar da olabiliyor.Ben Mersin deyim,bazı şehirlerde yönlendirebileceğim ustalar var.Siz hangi şehirdesiniz?.

Telefonum: 0 533 351 18 85.

merhaba ben 2011 toyota corolla sahibiyimde bahsettiğiniz modülden sadece folow me olanı sipariş etmek istiyorum benim araca uyarmı acaba herhangi bir kablo kesme olayı olurmu ve de hatay iskenderunda tanıdığınız biri varmı acaba taktırabilmek için
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.