Şimdi Ara

Otomatik Far Sensörü-Follow me Home Modülü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
28
Favori
95.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. ben dacıa sandero spepway aracıma F3 modülünden almak istiyorum aracıma uygun mudur acaba? bir de bu modülün güncel fiyatını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek.75

merhaba. ben dacıa sandero spepway aracıma F3 modülünden almak istiyorum aracıma uygun mudur acaba? bir de bu modülün güncel fiyatını öğrenebilir miyim?

Merhaba,yarın 2011 model sandero inceleyeceğim,uyum sorunu olmayacaktır ancak yine de net sonuç bildiririm.
    F3 modülümüz 95 TL.
  • quote:

merhaba. ben dacıa sandero spepway aracıma F3 modülünden almak istiyorum aracıma uygun mudur acaba? bir de bu modülün güncel fiyatını öğrenebilir miyim?

Merhaba,dün dacia sandero inceledim,modül aracınıza uyumludur.
  • Merhaba,

Megane 2 için uygun modulünüz var mıdır? bildiğim kadarıyla aracın iç tesitatı veriyi sayısal olarak gönderiyor ve herhangi bir modul ile farlar yakılamıyor. Siz kaput altından doğrudan farlara ve aküye bağlanarak mı montaj yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdy2

Merhaba,

Megane 2 için uygun modulünüz var mıdır? bildiğim kadarıyla aracın iç tesitatı veriyi sayısal olarak gönderiyor ve herhangi bir modul ile farlar yakılamıyor. Siz kaput altından doğrudan farlara ve aküye bağlanarak mı montaj yapıyorsunuz?

Merhaba,

Aynen söylediğiniz gibi aracınızın far kontrolü BSI beyni tarafından yapılıyor.Bu sistem 2003 sonrası peugeot-citroen,renault megane 2 ve yüksek model bazı fiat modellerin de var,modül kabul etmezler.Genel de bu tarz araçlara modül göndermiyorum,montaj belirttiğiniz gibi çok detaylı olacaktır,sistemi by-pass layarak röle takviyesi ile bağlamak gerekir.
  • quote:

Bugün Kayseri bayim ile görüştüm,2012 model dacia duster a montaj yapmış,sorunsuz çalışıyor.Far sistemin de röle kullanılmadığı için bir adet far rölesi ilave etmiş,bu benmi tavsiye ettiğim bir uygulama idi ve yapmış,sistemi de güvene almış.Bu durum renault,ford ve bazı VW modellerinde var,farlara röle kullanmıyorlar,maliyet avantajı için.Ancak aracınız da sensör olsun olmasın zamanla far anahtarları ısıdan dolayı deforme olup arıza yapmaktadırlar,bunun önüne geçmek için far sistemine ve eğer sis farı varsa bu sisteme röle bağlamak sıkca yapılan bir uygulamadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan7333

quote:

Orijinalden alıntı: birdy2

Merhaba,

Merhaba,

Aynen söylediğiniz gibi aracınızın far kontrolü BSI beyni tarafından yapılıyor.Bu sistem 2003 sonrası peugeot-citroen,renault megane 2 ve yüksek model bazı fiat modellerin de var,modül kabul etmezler.Genel de bu tarz araçlara modül göndermiyorum,montaj belirttiğiniz gibi çok detaylı olacaktır,sistemi by-pass layarak röle takviyesi ile bağlamak gerekir.

Cevabınız için çok teşekkürler. Hali hazırda almış olduğum bir modul var ancak bağlantısını sağlayamadim. Uğraşmaya gerek olmadığına sizin cevabınız ile karar verdim.

• TALIP BEY MERHABA KONYADAN NİSSANCI ÖZGÜN SIZDEN MODUL ALMIS VE 5 6 ARKADAS FALLOW ME VEYA HEM FALLOW MI HEMDE FAR MODULU ALMAYI DUSUNUYORUZ BENDE MERSINDEYIM VE FOYAT ALICAKTIK SIZDEN OZGUNLE BEBABER..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy.tr

TALIP BEY MERHABA KONYADAN NİSSANCI ÖZGÜN SIZDEN MODUL ALMIS VE 5 6 ARKADAS FALLOW ME VEYA HEM FALLOW MI HEMDE FAR MODULU ALMAYI DUSUNUYORUZ BENDE MERSINDEYIM VE FOYAT ALICAKTIK SIZDEN OZGUNLE BEBABER..

Merhaba hellboy arkadaşım,Özgün beyi tanırım,aracına F2 ve F4 modüllerimiz takılmıştı.Mersin de iseniz görüşebiliriz,ben Mezitli tarafındayım,telefonum: 0 533 351 18 85.
  • aslan7333 kullanıcısına yanıt
    bende davultepedeyım yerınız varmı dukkan falan ugramayı ısterım..n16 kasa 2005 ve ustu kasada sıkıntı cıkarmaz dimi modullerden herhangı bırı.. montajı da sız mı yapıyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.baspinar -- 12 Mart 2014; 20:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.baspinar

bende davultepedeyım yerınız varmı dukkan falan ugramayı ısterım..n16 kasa 2005 ve ustu kasada sıkıntı cıkarmaz dimi modullerden herhangı bırı.. montajı da sız mı yapıyorsunuz..

Yakınmışız,modül aracınıza uyumludur,montajı ben yapmıyorum ama yardımcı olurum.
  • aslan7333 kullanıcısına yanıt
    yerınız nerde veya aksam acık mı yarın gun ıcıne fırsat bulabılırsem ugrarım sadece fmh sensoru nun fıyatı nedır..
  • Merhaba pazartesi günü nasip olursa 2005 model makyajlı kasa honda crv alacağım. Bu araca yağmur ve far sensörü ile follow me home modülleri uygulamak istiyorum. Bu modüller bu araca uygun mudur, sorunsuz çalışır mı? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.baspinar

yerınız nerde veya aksam acık mı yarın gun ıcıne fırsat bulabılırsem ugrarım sadece fmh sensoru nun fıyatı nedır..

Montajları karayolları müd. karşısında ki oto elektrikçimiz de yaptırabilirsiniz.Gün içinde veya akşam farketmez,ararsanız herhangibiryer de buluşup görüşebiliriz.Follow me home modül fiyatımız 55 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARSAVURDAN

Merhaba pazartesi günü nasip olursa 2005 model makyajlı kasa honda crv alacağım. Bu araca yağmur ve far sensörü ile follow me home modülleri uygulamak istiyorum. Bu modüller bu araca uygun mudur, sorunsuz çalışır mı? Teşekkürler.

Merhaba,öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.Yağmur sensörümüz henüz yok ancak diğer modüllerimiz uyumludur.
  • Bugün montajını yaptığımız 2011 Toyota Auris

2011 AURİS
  • merhaba
    2005 model citroen c5 (C5 Bir kasa) im var. aracım full, far ve yagmur sensörü var. yeniden sensör takılmadan sadece follow me home F2 modülü takılabilir mi? montaj hakkında detay alabilir miyz? takılırsa mevcut araçta bulunan sensörlemi follow me home özelliği çalışacak?
    şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinarcolak

merhaba
    2005 model citroen c5 (C5 Bir kasa) im var. aracım full, far ve yagmur sensörü var. yeniden sensör takılmadan sadece follow me home F2 modülü takılabilir mi? montaj hakkında detay alabilir miyz? takılırsa mevcut araçta bulunan sensörlemi follow me home özelliği çalışacak?
    şimdiden teşekkürler

Merhaba,
    Modül aracınıza uygulanabilir,far sisteminde BSI beyni olduğundan montajı diğer araçlara göre biraz detaylı olur.montaj şeması gönderiyorum,telefonla da yardımcı oluyorum.
    Aracın kendi sensöründen bağımsız olur,modülün kendi sensörü ile çalışır.
  • Selamlar;
    konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Aracıma Xenon far alacağım ancak ampüller kısa sürede patlıyor diye almaktan vazgeçmiştim. f3 modül sayesinde farlar açıkken marşa basma olayı ortadan kalkmış gibi duruyor doğru değil mi?

aracım 1994 Citroen BX. Peugeot 405 le aynı ayarda bir araç. f3 modeli uygun olur mu? Ankarada uygulama yaptırdığınız yer neresidir? Toplam maliyeti nedir? Ürünü sizden alıp ustaya mı gidiyoruz yoksa ürün usta da hazır oluyor mu? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Selamlar;
    konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Aracıma Xenon far alacağım ancak ampüller kısa sürede patlıyor diye almaktan vazgeçmiştim. f3 modül sayesinde farlar açıkken marşa basma olayı ortadan kalkmış gibi duruyor doğru değil mi?

aracım 1994 Citroen BX. Peugeot 405 le aynı ayarda bir araç. f3 modeli uygun olur mu? Ankarada uygulama yaptırdığınız yer neresidir? Toplam maliyeti nedir? Ürünü sizden alıp ustaya mı gidiyoruz yoksa ürün usta da hazır oluyor mu? teşekkürler

Merhaba,
    Evet motor çalışmadan farları devreye almaz.Aracınıza uygulanabilir.Ankara da Erdoğan ustamız var,modül kendisinde vardı,kendisiyle iletişime geçebilirsiniz,eğer kalmadıysa benden temin ederek orada bağlatabilirsiniz.
    Modül fiyatımız 95 TL,montaj fiyatı konusunda ustalarımız belirleyici oluyor,ortalama 60 TL fiyat istiyorlar.

ANKARA
    DESS Alarm
    Erdoğan Kılıç
    43.sokak Cevat Dündar İş Merkezi No: 25/25 (Vakıfbak yanı)
    Tel: 0 554 916 14 01
    Ostim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.