Şimdi Ara

Otomatik Driver Güncelleme Programı önerisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
46.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben otomatik driver güncelleyebilen bir program arıyorum.sistemimdeki eski sürücüleri tanımlayıp yenilerini indirmemi sağlıyacak ve otomatik olarak kurmaya baslıycak.gerekeni kendi yapıcak yani.bu tarz güvenilir bir program öneriniz varsa müteşekkir olurum.kolay gelsin şimdiden teşekkürler

• http://www.driverupdate.net/

Güzel bir programdır.
  • sağol teşekkür ederim
  • http://driveragent.com/ bunu da bir dene.
  • sağolun arkadaşlar diğer arkadaşlar da fikirlerini yazarlarsa cok sevinirim özellikle download olayını hızlı yapan bir program olursa daha iyi olur
  • tamam arkadaşlar gerek kalmadı hallettim teşekkür ederim herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boodah

tamam arkadaşlar gerek kalmadı hallettim teşekkür ederim herkese

Bide nasıl çözdüğünü açıklama zahmetinde bulunsaydında açtığın konudan başkalarınında faydalanacağını düşünseydin keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockco

quote:

Bide nasıl çözdüğünü açıklama zahmetinde bulunsaydında açtığın konudan başkalarınında faydalanacağını düşünseydin keşke

ne kadar zor olabilir ki.adamların verdiği programlardan birini indirip güncellemeleri tarıyacaksın.En fazla ne kadar zor olabilir yani.Adam ne anlatacak sana?
  • Slim Driver işini görür Kardeş .
    Sistemde Ne kadar Eski Driver Varsa Sana Uyarı veriyor Dowland Dediginde Otomatik indirip kuruyor
  • driver update full sürüm indir süper program birsürü hatamı buldu suan düzeltiyorum ::)
  • https://www.youtube.com/watch?v=ONkbP_EnKvI

Burada nasıl yapılacağı ve linkini koymuşlar dostum
  • Bu yazılım aynı zamanda iyi sen altında öğrenmek için buraya gidebilirsiniz chrome güncelleme www.appdater.xyz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechNerd

quote:

quote:

ne kadar zor olabilir ki.adamların verdiği programlardan birini indirip güncellemeleri tarıyacaksın.En fazla ne kadar zor olabilir yani.Adam ne anlatacak sana?

Herkes senin ya da benim kadar bilmiyor olabilir
    Kullandığı programı güzel yanı veya püfü olabilir, kullanım kolaylığı
    Nasıl çözdüğünü anlatması ne kadar zor olabilir ki?
    Forumlar sadece sömürmek için değil paylaşı için de kullanılmalıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

Orijinalden alıntı: TechNerd

quote:

quote:

Herkes senin ya da benim kadar bilmiyor olabilir
    Kullandığı programı güzel yanı veya püfü olabilir, kullanım kolaylığı
    Nasıl çözdüğünü anlatması ne kadar zor olabilir ki?
    Forumlar sadece sömürmek için değil paylaşı için de kullanılmalıdır

Haklısın hocam da benim yorumun üstünden 4 yıl geçmiş. Her yıl biri bi yorum bırakmış :D

• Dtiver boster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Appdater http://www.appdater.xyz/ yazılımı, bilgisayarınzda yüklü olan programlar kontrol eden ve eğer kullandığınız programın yeni ve güncel bir sürümü varsa güncellemenize izin veren başarılı bir uygulamadır. Program sayesinde her an bilgisayarınızı güncel tutmanız mümkün olacak. Appdater ile bilgisayarınızda bulunan tüm programların güncel sürümlerini kontrol edebilir ve varsa gerekli güncelleştirmeleri yapabilirsiniz.
    Basit arayüzü ve Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken öncelikle bilgisayarınızdaki yazılımları taramak ve ardından güncellemelerini tarayarak varsa istediğiniz programları güncellemek. Programlarınızı her daim güncel kullanmak istiyorsanız siz de Appdater indirin!

• en iyisi driver booster fakat full olarak satılanmanız lazım alternatif olarak drivermax programı da güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.