Şimdi Ara

Otobusteki Adam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya şimdi beyler bunu buraya yazıp yamamakta çok karasız kaldım şimdi laobali kişikler gelip csb yazmasın diye size şimdiden yemin edebilirim ki csb değil.
    Olay bugün oldu otobüste arkaya doğru ilerlerken boş bi yer vardı ilk başta oturmadım daha sonra kimse oturmayınca oturmak için gittim tabi kulaklık takılı kulağımda son ses o anda adamın biri bana doğru konuşurken gördüm bağrıyodu.Kulaklığımı çıkarttım adam boş boş konuşuyo yok yazık sana yok otur otur napıyosan yap falan diye sonra özür dilerim deyip kalktım otur ulan otur dedim bende yaşlılığına verip gittim oturdum hala söylenmeye başladı bende cevap vermedim.

Şuan cevap vermemek içime otur na yapsaydım beyler bilemedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkiterki

Ya şimdi beyler bunu buraya yazıp yamamakta çok karasız kaldım şimdi laobali kişikler gelip csb yazmasın diye size şimdiden yemin edebilirim ki csb değil.
    Olay bugün oldu otobüste arkaya doğru ilerlerken boş bi yer vardı ilk başta oturmadım daha sonra kimse oturmayınca oturmak için gittim tabi kulaklık takılı kulağımda son ses o anda adamın biri bana doğru konuşurken gördüm bağrıyodu.Kulaklığımı çıkarttım adam boş boş konuşuyo yok yazık sana yok otur otur napıyosan yap falan diye sonra özür dilerim deyip kalktım otur ulan otur dedim bende yaşlılığına verip gittim oturdum hala söylenmeye başladı bende cevap vermedim.

Eğer koltuk boşken adam oturmayıp sen oturduktan sonra böyle dediyse iyi bir küfürü haketmiştir ama sen özür dilemişsin bence ters ters bakarak kalkıp "al otur dayı çok istediğin yere" demeliydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

quote:

Orijinalden alıntı: berkiterki

Ya şimdi beyler bunu buraya yazıp yamamakta çok karasız kaldım şimdi laobali kişikler gelip csb yazmasın diye size şimdiden yemin edebilirim ki csb değil.

Eğer koltuk boşken adam oturmayıp sen oturduktan sonra böyle dediyse iyi bir küfürü haketmiştir ama sen özür dilemişsin bence ters ters bakarak kalkıp "al otur dayı çok istediğin yere" demeliydin.

Ya buyugum diye bisey demek istemedim ama sonradan icime oturdu keske dedigini yapsaydim diye cok dusundumde yapmamak en iyisiydi o ortamda bu arada cevabin icin cok tessekur ederum kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yerini kimseye vermek zorunda değilsin ben şahsen yapmıyorum gelip alsaydı yerini banane bende kimseden sormlu değilim büyük diye ağzımımıza mı s.çsn yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.