Şimdi Ara

Otobanda U dönüşü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
1
Favori
4.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gran Turismo oynarken 1.liği kaybedince tersten gidip vurduğum zamanlar geldi aklıma

Bu nedir ya Bu adama/kadına da küfür edelim ve uyarı almayalım lütfen içimde kalacak yoksa

Not: Bu adama ceza falan değil sonsuza kadar herhangi bir taşıtın direksiyonuna oturmama cezası verilmeli. Kesinlikle tekerleği veya motoru olan hiçbir şey kullanmamalı. Uçurtma bile uçurmasın
    Ya gerçekten ben hayatımda bu kadar gerizekalilik görmedim. Bu adamın ehliyetini en az 2 sene alıp binlerce lira para cezası vereceksin.

Otoban böyle kenardan kenardan, sapağı kaçırdığı için geri gelen hıyarlar ile dolu. Bu ise tam bir beyinsiz .

Galatasaray'in bir yabancı futbolcusu ile şampiyonluk sonu röportaj yapıyorlar, adam Türkiye'de en çok şaşırdığı şey olarak bu durumdan bahsediyor.

Bakın bunu yapan mağara adamları, dönüş kaçırırsanız paşa paşa gider bir sonraki dönüşten çıkarsınız. Daha geçenlerde Çorluda 5 kişinin yanarak öldüğü kazada çıkışı kaçırdığı için şeridin ortasında birden duran kadın yüzünden oldu. Tir şoförü ayı da sağolsun ne takip mesafesi bilir n3 trafik okuyabilir
  • Doğal seçilime uğraması dileği ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük hata yapmış umarım bir daha yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 15 Haziran 2019; 17:21:27 >
  • Gran Turismo oynarken 1.liği kaybedince tersten gidip vurduğum zamanlar geldi aklıma

Bu nedir ya Bu adama/kadına da küfür edelim ve uyarı almayalım lütfen içimde kalacak yoksa

Not: Bu adama ceza falan değil sonsuza kadar herhangi bir taşıtın direksiyonuna oturmama cezası verilmeli. Kesinlikle tekerleği veya motoru olan hiçbir şey kullanmamalı. Uçurtma bile uçurmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Haziran 2019; 17:35:13 >
  • Burda karsi yola gecende var refujun neresinde aciklik bulduysa artik

• Ya gerçekten ben hayatımda bu kadar gerizekalilik görmedim. Bu adamın ehliyetini en az 2 sene alıp binlerce lira para cezası vereceksin.

Otoban böyle kenardan kenardan, sapağı kaçırdığı için geri gelen hıyarlar ile dolu. Bu ise tam bir beyinsiz .

Galatasaray'in bir yabancı futbolcusu ile şampiyonluk sonu röportaj yapıyorlar, adam Türkiye'de en çok şaşırdığı şey olarak bu durumdan bahsediyor.

Bakın bunu yapan mağara adamları, dönüş kaçırırsanız paşa paşa gider bir sonraki dönüşten çıkarsınız. Daha geçenlerde Çorluda 5 kişinin yanarak öldüğü kazada çıkışı kaçırdığı için şeridin ortasında birden duran kadın yüzünden oldu. Tir şoförü ayı da sağolsun ne takip mesafesi bilir n3 trafik okuyabilir

• Ins en en kisa zamanda tek basina kimseye zarar vermeden eceli ile ölür.
    Kufur, ceza bunlara fazla bile. Egitilemez insanlar bunlar. Ölmesi en guzel kurtulus yolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Du Hast -- 15 Haziran 2019; 18:3:14 >
  • en sağa gec yavaş yavaş arac gözükmedikce arkada,
    Yavaş yavaş 4 lüleri yakarak geri geri gidersin anlarımda
    Bu ne kardeşim bu kadar eşşeklik olmaz trafik katili resmen canlı bomba.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Gran Turismo oynarken 1.liği kaybedince tersten gidip vurduğum zamanlar geldi aklıma

yalnız değilmişim gran turismo'da aynısını ben yapardım

• Yok arrtık be abi bunedir :DD
  • Adblock olduğu için açılmıyor bu site. Merak ettim başka link var mı?
  • Gebersin bu hic acimam

• Hani diyorlar ya "Kardeş burası Türkiye ne bekliyorsun" tam bu kalıp söze uygun haraketler..

• inşallah en yakın zamanda kimseye zarar vermeden arabası pert olur bir daha araba alamaz
  • Yuhhh odunoğluodun

• Kasıtlı Adam öldürmeye teşebbüs'den dava açılmalı ve yargılanmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNeT

Adblock olduğu için açılmıyor bu site. Merak ettim başka link var mı?
    sag tik, gizli sekme'de aç hocam.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.