Şimdi Ara

Otobanda 130 km hizla ceza mi yenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerededen tam otobana cikarken iki seritli yolun sag tarafa eds koymuslar 130 km hizla gidiyordum tam bir anda kirmizi flash patladi.eds oldugunu biliyorum ama zaten 120 km izin verilen ayrica 10 km hizda tolerans olmasi gerekmiyormu neden flash patladi ceza mi yedik simdi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bağlanti yolu ise hız sınırı 120 değildir hocam.

• “Tam otobana çıkarken”, kendiniz yazmışsınız

Bağlantı yollarında hız sınırı 120 değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun ;)

• Vergi dairesi ceza makbuzlarının altına "BÜTÇEYE KATKILARINIZDAN DOLAYI MÜMTAZ VATANDAŞ MADALYASI İLE ONURLANDIRILDINIZ" diye ibare koymalı...
  • bağlantı yolu hız sınırı max 90'dır. Geçmiş olsun adresinize ceza gelecek.
  • Arkadaş bağlantı yolu derken Gerede bitip otobana a bağlanmadan önce son 1 km ilk yolda tabela ile belirtilerek 120 km hız sınırı var tam yanında da kamera

Orayı kastederek sormuş olabilir

• bende cuma akşamı geçtim aşırı yoğun trafik vardı. otoyola çıkarken 120 ile geçtim flaş felan patlamadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada mesafe ölçerek ceza yazan eds ve emniyet şeridinde eds var. Emniyet şeridi kaynaklı da yemiş olabilirsiniz cezayı.
  • Orayı biliyorum bağlantı yolu otomobilse 120 ancak 110 üzeri tüm hızlarda çekiyormuş (sordum öğrendim) daha sonra araç cinsine göre sınıflandırıp ihlal yapıp yapmadığı belirleniyormuş. Yani aracınız otomobil hızınız 133 ün altındaysa ceza gelmez.

• Edevletten bakın. Ben park cezası yedim, bir iki saat sonra online ödedim hemen. Hız cezaları da hemen düşmüyor mu sisteme?

• Önceki akşam arkadaşlarla aynı yeri konuştuk. Flaş çaksa da gelmeyebiliyormuş orada.
  • Ne milletin canına düşmüşler.

• Yeni arabalara göre 120km çok az bi hız.
  • Otobandan giderken Gerede çıkışında 2 tane, Gerede girişine doğruda 1 tane EDS var. Hız limitide düşük. Oradan minibüsle giderken 90'ı geçmiyorum.
  • Hız sınırı 120 değil arkadaşlar 110. %10 eklediğiniz zaman 121 yapar ve 122km'de cezayı yersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 28 Ağustos 2018; 17:25:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +- %10 a ceza kesemez tabi otobansa, bağlantı yolu mu değil mi bilemicem

• O yolda hız limiti 120 yazıyor. Kocaman da panolarda belirtilmiş. 130a mı sabitlediniz ? Tekerin orijinal dışı ebatı; boş dolu olması farkeder mi acaba. Oynar mı 3 km. Belki de başka araca patlamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rukaplan -- 30 Ağustos 2018; 14:50:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni yerde, 112kms civari giderken, bana da flash patladi

Edevletten baktim; birsey gorunmuyor.

Amma velakin; birkac sene once osmancik tarafında 60kms ile giderken patlayan flash neticesinde, 9 ay sonra ceza geldi o makbuzun babasi benmişim..

• Karadeniz istikametinden gelip Gerede otobanına bağlanmadan önce 3-4 bağlantı yolunun otomobiller için hız sınırı 120 km dir, daha dün geçtim oradan. Burada Hız sınırının %10 üzerinde seyahat etmekte biraz risk almaktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.