Şimdi Ara

Oto ses sistemi tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Oto ses sistemiyle ilgili görüşlerinizi almak için mesaj yazıyorum. Eski bir arabam var. Sadece temiz ve kaliteli ses alabilmek için ucuz olacak bir çözüm arıyorum. Rica etsem bana ses sistemi tavsiye eder misiniz? Bu konuda bir bilgim yoktur. Çok ses önemli değil. Gerekirse subwoofer da olmayabilir. Teyp, anfi ve hopörler tavsiye edebilir misiniz? Bir de bunları taktırmak ne kadara mal olur? Ön kapılarda ve arka tarafta höporler yerleri var. Ama kapılarda ayrıca bir tweeter yeri yok. Arabam mitsubishi carisma.

• Bir takim component 25 yada 30cm subwoofer ve 4 kanal amfi kullanabilirsin butcene gore marka secimi ornegin jbl pioneer cadence daha ust butce focal dls olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 takim on kapilara mid 4 kanal anfi 30 cm sub kablo seti 500 liraya 100 de baglatma alsalar 600 e patlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-paket-sistem-pioneer-jbl-edison-ful-set-sok-fiyat-arikan-elektronik-k-ode-202216046/detay

Ben bu siteden bulmustum aracima taktirdigim tesisati sonra dukkanina gittim taktirdim . ordaki mid yerine jbl gto 508c koydurmistum . teybede donusturucu hersey dahil baglamasi 590 lira vermistim cok ucuza aldm ben cok

• xe34 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Rms değerleri kaç watt olmalı nasıl bir şey seçmeliyim bunu araştıracağım. @xe34

• 50-60w rms component için ve amfinin 4ohm brig modda verdigi rms araliginda subwoofer secimi yapabilirsiniz.Muzik tarziniza gore portlu/portsuz kabin kullanirsiniz ve size sahsi bi tavsiye veriyim kablolamada ucuza kacmayin cihazlarin ses kalitesinde buyuk etkenleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xe34 -- 14 Mart 2016; 23:09:55 >
  • Mevcut teybinizin marka modeli nedir ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.