Şimdi Ara

OTO PARFÜMLERİ GÖĞÜS PANELİ DÜŞMANIDIR, KULLANMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GÖĞÜS PANELİNDEKİ HAVALANDIRMAYA OTO PARFÜMÜ ALIP TAKTIM,AKŞAM SAATLERİNDE AZ BİR AKINTI GÖRDÜM,ERTESİ GÜN ARACIMIN HAVALANDIRMA BÖLÜMÜ HAFİFTEN TAHRİŞ OLMUŞTU UCUZ KURTULDUM, BAZI ARKADAŞLARIN BAŞINA DAHA KÖTÜLERİ GELMİŞ. (PAYLAŞMAK ADINA YAZDIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmus -- 25 Ağustos 2007; 2:26:30 >

• ayrıca ayakkabı sileceği vs ile (yağ bazlı) temizliyicilerle de temizlemeyin yeni civic'te yağ lekesi gibi duruyor valla
  • Şöför koltuğunun altında olan ve arkaya hava üfleyen çıkışın ağzına takıyorum ben, hem elinizi dolaşmıyor, hem ortada görünmüyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: irf@n
    Şöför koltuğunun altında olan ve arkaya hava üfleyen çıkışın ağzına takıyorum ben, hem elinizi dolaşmıyor, hem ortada görünmüyor....

Hocam süper bir fikir ya, vallahi kutlarım.
  • bilgilendirme yapman iyi olmuş

@irf@n
    senin yaptığın uygulama da mantıklı.
  • valla harika fikir bende deneyeyim hemen
    quote:

Şöför koltuğunun altında olan ve arkaya hava üfleyen çıkışın ağzına takıyorum ben, hem elinizi dolaşmıyor, hem ortada görünmüyor....
  • quote:

güzel fikir fakat her araçta varmı bu havalandırma mesela şahin de
  • Saol uyarın için.
  • Focusda böyle bişi varmı?Yani koltuk altı üfleyicisi
  • Arabamı yeni aldığımda özenip ben de almıştım bir tane.. Ancak bir-iki gün kullandıktan sonra içime pek sinmedi..olurdu akar korkusuyla parfüme göz diken arkadaşıma verdim şimdi içim rahat
  • konsola zarar veriyor
    ve sigorta karşılamıyor zararı
    bunun yanında ben oto parfümlerinin kapalı olan araç içerisnde sürekli soluduğumuz nedeni ile insan sağlığına da zarar verebileceğini düşünüyorum ve kullanmıyorum

sonuçta ne oldukları belli değil büyük kısmının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXTREMETE -- 25 Ağustos 2007; 13:18:12 >
  • böyle kimyasal şeyler kullanmayın.
    hem arabaya hem sağlığınıza zarar üstelikte pahalı.
    gereksiz harcama.

alın bir paket kuru lavanta.aracın görünmeyen kısımlarına torbacıklar halinde koyun.
    miss misss...
    hem de doğal....
  • Evet arkadaşlar birkaç arabada gördüm koku akmış ve konsol kaplamasını mahvetmişti...
  • Bense hastasıyım bunların, özellikle vanilyalı olanların, 1 tane kesmiyor 2 tane koymayı düşünüyorum ama kötü gözükür. Acaba bağımlılıkmı yapıyo :P Her aracımda var vanilyalısı, ama Corsaya 2 tane koymayı düşünüyorum. Gözükmeyen bi yerlere tabiki. Birde dikkat edin bu havalandırmaya taktığınız metal bölümün üstü ince bir plastikle kaplı, bu plastik çok kolay çıkıyor. 2 kere havalandırmadan içeri gitti o küçük plastik parça
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.