Şimdi Ara

*** OTO ELEKTRİK *** (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
685
Cevap
25
Favori
386.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi hayirli aksamlar bnde vw polo classic 1999 aft motor aracim var kalorifer kontrol paneli lambasi yanmiyordu soktum on gogsu 1234 kademesinin fisini cikarip geri taktim foto cekmek icin takarken kisa devre yapti simdi gostergelerin hic birisi calismiyor panele elkrik gelmiyor camlarda acilmiyor sinyal kollarida calismiyor abi ariza ne olabilir bana yardim edermisin tesekkur ederim simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tofas sahin kapilardan ic tavan lambasina giden eksi kablosu nerden gidiyordur...??

• beyler taunusa elektrik tesisat toplama düzenleme nereden yaptırabilirim istanbul avrupa yakası ?fiyat nasıl olur ?
    şase ve kaçak var şuan araç marş basmıyor. usta marş dinamosuna elektrik gelmiyor dedi
  • Arkadaşlar merhaba, ben 2000 model fiesta flair sahibiyim. Benim aracımda bagajın otomatik açılması gibi bir olay yoktu, merkezi kilit pompası ve gerekli araç gereçle montajı yaptım sadece sigorta kutusundan 12v almak kaldı. Bu sigorta kutusundan sadece kontak açıkken 12v alma işini nasıl yapabilirim. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • hayırlı akşamlar istanbunl tuzla dan mucahit 1986 doğan kullanıyorum
  • merhaba;
    1983 audi 80 aracım var.
    tavan lambası kontak kapalı iken yanıyor.fakat kontağı açınca sönüyor.
    sebebi ne olabilir?

ikinci problemde, arabayı stop ettiğim zaman ,eğer sinyal kolu sinyal pozisyonunda kalmışsa kısa farları yakıyor.
    bu nedenle akü komple boşalmıştı.araç çalışırken sinyallerinde herhangi bir sınıntı yok.sinyal verince de farlar yanmıyor.
    ama stop edince sinyalde ise hemen kısa farlar yanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardasu -- 10 Ağustos 2017; 19:30:56 >
  • Merhaba arkadaşlar sıkıntım arabada alarm var frene basınca kapıları kilitliyor(küçük kızım var ondan kilitlemesi gerek) fakat araç çalışırken kapıları açamıyorum kumandadan açmaya basmam gerekiyor. Bunun yerine bir kablo ve tuş çekip gögüse tuş nasıl koyabilirim.

• merhaba arkadaşlar 94 model honda civic ex var merkezi sistem kilit sistemi çalışmıyor sigorta atmasından şüpheleniyorum acaba hangisi olduğunu bilen var mı ?
  • Geri viteslere led taktım sorun olmadi. Sinyallere de taktım sinyal hızlı hızlı yanıyor. 4 luyu yakınca bu sorunu yapmıyor. Stop geri sis frene de led taktım, ledler sönük bir ışık vererek hızlı hızlı sinyal lambası gibi yanıp sonuyor ve ayrıca plakada ki aydınlatmaya taktığım ledlerde sönük derecede ışık vererek hızlı hızlı yanıp sonuyor. Bu sorunları nasıl çözebilirim daha doğrusu çözümü varmidir.?

Başka bir arabada denemiştik sabit yanıyor. 

Buda sorunun videosu 

https://youtu.be/UWAi89U0YrY

• arka cam resistanslarının tamiri konusunu gündeme getirsek
  • Merhaba arkadaşlar aracım 97 doğan slx çevirmeli far kolu bozulmuştu bugün yenisini taktım kontak kapalıyken hatta takılı değilken far kolunu çevirince araç kontak açıyo farklı bi kol daha denedim oda aynısını yaptı iki üründe sıfır alındı neden olabilir

• hsnozcn4207 H kullanıcısına yanıt
    Bağlantılarında sorun olabilir sıfır kolda yapmaması gerek bağlantıyı oto elektirikcisine yaptırın.
  • Selamun Aleyküm Arkadaşlar 94 Model şahin var düne kadar çalışan sinyaller çalışmıyor 4 lüleri açıyorum 4 lüler çalışıyor ama sinyaller çalışmıyor sizce ne olabilir ?
  • Arabanın kapı eşiklerine krom çıta taktım. Içerisinde led ışıklarda var. Elektiriğini tavan lambasından kablo çekerek aldim. Kapı açıldığında yansın diye 5avan ampulune lehim atarak bağladım kabloyu. Sorunum şu araç kitlenip alarm devreye girdigin de alarm çalıyor. Alarmı taktirdigim yere sordum devrede cok düşük ölü elektrik olduğundan kapı açık uyarısı alıyor alarm devreye giriyor dedi. Ledlerin elektrik bağlantısını soktum alarm çalma sıkıntısı kalktı. Nerde hata yapıyorum.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinultraslan -- 22 Ocak 2018; 19:39:24 >
  • arkadaşlar selamın aleyküm benim aracımda parkları açınca gösterge panelinde ki ışıklar açılmıyor ben arabanın arka plaka ışıklarını söktüm sonra denerken bir anda gösterge panelinin ışıkları söndü ve yanmıyor arka plaka ışıklarının kabloları birbirine sürttü de sigortası mı yandı acaba cevaplarınızı bekliyorum
  • Sigortadan baska ihtimal yok

• Lambadan degil de sivicten al.Sivicte eksi oluyo,sabit arti bulursan tamamdir.

• BucaLee10 kullanıcısına yanıt
    Sadece sinyallerse koldan olabilir sokup bakmak lazim.

• 2011 corlla kaputun altındaki fuseboxta çakmaklık sigortası hangisi arkadaşlar. Kodlardan anlayamadım yardımcı olabilir misiniz.

• istanbulda toyota corolla için düzgün bir elektrikçi tavsiyeniz varmı. uzunları açtığımda göstergeden işareti bazen yanmıyor. park senserunun sesi bazen çıkmıyor bazen düşük bazen normal çıkıyor vs sorunlarım var
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.