Şimdi Ara

Otellerdeki Turist Yoğunlukları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar en son geçen yaz gittiğim kemerdeki viking star hotel'de açıkçası hayal kırıklığına uğramıştım, otel doluydu, boş oda yoktu ama gel gelelim %90 norveçli, bildiğiniz üzere de kişi başına düşen milli hasılatları aşırı yüksek bir ülke, bildiğimiz elit kesim yani
    5yıldızlı otel, herşey dahil ama adamlar resmen para harcıcak yer arıyolar dışarıda yemek yiyolar dışarıda içiyolar.. akşamları neredeyse barmenle başbaşa kalıyoduk o derece hani
    onun için bu yazki otel seçimimi turist yoğunluğuna göre yapmak istiyorum.. Mesela bir rus onca parayı verdikten sonra biz türk insanları gibi o paranın hakkını vermeden o otelden ayrılmaz, yer içer, sarhoş olur vb.. yani tam bizlerin aradığı sosyal ortam :)
    sizin gittiğiniz, memnun kaldığınız, turist yoğunluğu rus olan oteller var mı antalya'da? veya bunu nasıl öğrenebiliriz illa oteli mi aramak gerekir, otel bu konu hakkında bilgi verir mi? teşekkürler şimdiden

• takip... cevap veren yokmu yav benim bildigim orenge country var memmun kalırsın pahalı gelirse vikingen infinity var çakılı rus ama kalabalık kaliteyi çok düşürüyor
  • Vay be.. 1 buçuk yıl olmuş neredeyse.. Orange dediğiniz yer yapı olarak da turuncu bir yer miydi hocam deniz kenarında? Eğer oysa hatırlıyorum güzel bir yere benziyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_AYDIN

Vay be.. 1 buçuk yıl olmuş neredeyse.. Orange dediğiniz yer yapı olarak da turuncu bir yer miydi hocam deniz kenarında? Eğer oysa hatırlıyorum güzel bir yere benziyordu

Tur şirketi ile gidiceksen acentaya sor hocam hangi ülke ağırlıklı turist geliyor otele diye onlar biliyor oranları
  • İşlerden fırsat bulamıycaz gibi geliyo ya, hayırlısı.. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.