Şimdi Ara

İzmit Ucuz Yeme-İçme-Giyim-Elektronik-Akaryakıt-Ulaşım-Diğer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
26
Favori
6.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İzmit'te ucuz olan herşeyin paylaşımını bu başlık altında toplayabiliriz.

----------------------------------------------------------------------------------------------

İzmit - Sabiha Gökçen havaalanı ulaşım

İzmit yönünden : Otogardan 1 nolu perondan kalkar
    Sabiha Gökçen : Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.(alt katta kime sorsanız gösterir)
    Fiyat tarifesi : kentkart ile 15 tl , akıllı kart 15,5 tl
    Otobüs hareket saatleri için link

----------------------------------------------------------------------------------------------
    Kocaeli belediyesinin sunmuş olduğu akıllı ulaşım sayesinde , şehir içerisinde gitmek istediğiniz yere , kimseye sormadan rahatlıkla ulaşabilir siniz.Otobüsün durağa gelmesine kaç dakika kaldı , bakiye sorgulama , bisiklet kiralama noktaları gibi pek çok özellik mevcut .
    Web sürümü : Link
    Android uygulama: Link

Kandıra’nın Mavi Bayraklı sahilleri olan Kerpe, Kefken, Kumcağız ve Cebeci’ye ulaşım.

800C KÖRFEZ-DERİNCE-İZMİT-KEFKEN-CEBECİ saatler:Link
    800K KÖRFEZ-DERİNCE-İZMİT-KERPE saatler:Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 15 Ekim 2019; 15:48:55 >

• BenzinLitre bu işi yapmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daddario_tel

BenzinLitre bu işi yapmıyor mu?
    Mutlaka yapıyordur isteyen oradan da bakabilir , buradaki amaç forumda kolay ulaşabilme .

Ayrıca fiyatlarda değişiklik olabiliyor (ör:benim dün almış olduğum fiyat 2,73 iken sitede 2,86 olarak gözüküyor)
  • Benzinlitre kullanabilirsin bende izmitliyim gördüğüm ve aldığım lpg yerlerini güncelliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

Benzinlitre kullanabilirsin bende izmitliyim gördüğüm ve aldığım lpg yerlerini güncelliyorum.

Bende takip ediyorum benzinlitre programını bazen güncel olmayabiliyor .

Forumda konusu bulunsun hemde muhabbet döndürürüz diyerekten açtım konuyu .

İzmit'te ucuz ne varsa bu başlıkta konuşabiliriz mesela

• Bölgesel indirimleri takip açısından mantıklı.
  • Dün Aldım Yarımca Opet ten 2,69 tl idi :) İzmit Ucuz Yeme-İçme-Giyim-Elektronik-Akaryakıt-Ulaşım-Diğer
  • quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

Dün Aldım Yarımca Opet ten 2,69 tl idi :)
    Merhaba bende Opet'ten almayı tercih ediyoruum .

Milangaz 2 kuruş daha ucuz .

Bizim orada Körfezkent'te 2,73 4 Kuruş daha pahalı .
  • Benzin Fiyatlarına da bu akşamdan itibaren 28 kuruşluk indirim bekleniyormuş.

perşembe yada cuma günü de motorine indirim olacakmış .,

güncel benzin ve motorin fiyatlarını da ekleyebiliriz.
  • Güzel konu. İndirime denk gelirsem atarım
  • Yerimizi alalım önlerden
  • Nasıl tarif etsem bilmiyorum ama, Başiskele -İzmit sahil yolunda 41 varmadan Çarşıyapı civarındaki opette de 2.69

Yolun diğer tarafında sanayi girişini geçince petrol ofisinde de 2.74 olması gerek.

Bütüd: ne çok İzmitli varmış la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem03 -- 7 Ağustos 2019; 15:33:6 >
  • Ucuz yeme içme olarak en fazla tavuk döner yersiniz burda
    Ondan ziyade belediyeye ait, düzgün piknik alanı var mı ailecek gidip piknik yapabileceğimiz ? Nereye gitsek tezgahı kurmuşlar 30 lira masa parası. Azıcık konya belediyesini örnek alın bari
    Bunları da paylaşalım.
    Yalnız ne olur seka park, Gölcük İhsaniye filan demeyin kalbinizi kırarım

• carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    yuvacık, baraj kenarındaki yürüyüş parkuru.

bir de çınarlıdere diye ara internetten. orasıda güzel.
  • Paylaşım için teşekkürler. Aşağıdaki streetview noktasında yeni açıldığı için görünmüyor Çınar yemek salonunun bitişiğinde EKREM COŞKUN ET DÖNER var. F/P oranı en yüksek bu sanırım.
    https://www.google.com.tr/maps/@40.7630834,29.9286504,3a,75y,94.68h,86.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1secJziuinuOQTUpMk6QqAyw!2e0!7i13312!8i6656?hl=tr

Ömerağa, Alemdar Cd. No:17, İzmit/Kocaeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 7 Ağustos 2019; 16:1:2 >

• Classta 2.63 lpg

Benzinde en ucuz kocaeli derincede iloil akaryakit 6.71

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Ucuz yeme içme olarak en fazla tavuk döner yersiniz burda
    Ondan ziyade belediyeye ait, düzgün piknik alanı var mı ailecek gidip piknik yapabileceğimiz ? Nereye gitsek tezgahı kurmuşlar 30 lira masa parası. Azıcık konya belediyesini örnek alın bari
    Bunları da paylaşalım.
    Yalnız ne olur seka park, Gölcük İhsaniye filan demeyin kalbinizi kırarım
    Biraz uzak fakat kuzu yaylasına gittiniz mi kartepenin alt tarafında kalıyor .
    giriş ücreti vs yok diye biliyorum .(Giriş ücreti 13,5 tlymiş)
    detaylı bilgilink
    Birde derincede çenedere mesire alanı var sizi tatmin eder mi bilmiyorum ama orası ücretsiz ve aile olarak gidilebilir .

(bize yakın olduğu için ara sıra gidiyoruz .)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 7 Ağustos 2019; 16:13:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osgour

yuvacık, baraj kenarındaki yürüyüş parkuru.

bir de çınarlıdere diye ara internetten. orasıda güzel.
    Abicim yapmayın gözünüzü seveyim. Yuvacık barajında bir halt yok. Kafa dinlemeye gidiyoruz vızır vızır araba geçiyor. Doğru düzgün masa vs yok. Zaten daracık alan . Diğer bahsettiğiniz yer de paralı bildiğim kadarıyla.

Belediyeye ait şöyle bir tane yer yok mu ? Tamam böyle de istemiyoruz ama azıcık düzgün bakımlı??

Adamlar koskoca Kocaelinde bu kadar doğal güzelliğin olduğu yerde ne varsa özele vermişler. Deniz kenarında özel mülkiyet var nasıl oluyorsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem03 -- 7 Ağustos 2019; 16:16:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

Biraz uzak fakat kuzu yaylasına gittiniz mi kartepenin alt tarafında kalıyor .
    giriş ücreti vs yok diye biliyorum .(Giriş ücreti 13,5 tlymiş)
    detaylı bilgilink
    Birde derincede çenedere mesire alanı var sizi tatmin eder mi bilmiyorum ama orası ücretsiz ve aile olarak gidilebilir .

(bize yakın olduğu için ara sıra gidiyoruz .)

Alıntıları Göster
    Kuzu yaylasını biliyorum yolları gerçekten kötü. Bir de silah sevmiyorum dan dun silah atıp duruyorlar. Diyorum ya kafa dinlemeye gidiyoruz silah patlamasından kafa şişip geliyor.
    Derincedeki yer aklımda bir de oraya gideceğim bakalım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.