Şimdi Ara

Otel rezervasyonumu iptal edemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar otelZ üzerinden yanlışlıkla bir rezervasyon yaptım. Anında geri İptal etmek istediğimde bana tüm parayı ödemem gerektiğini gördüm iptal talebi gönderdiğimde red geldi oteli aradığımda o karttan paranın çekileceğini söyledi. Kartın çocuk kartı olduğunu içinin boş olduğunu söylediğimde acenta avukat mahkeme vesaire bahsetti daha sonra en az 2 günlük parasını hemen verirsem acentayla anlaşıp ikna edebileceklerini saylediler. Sonuç ne olur sizce? Kartı iptal edeyimmi ? Alabilirler mi bunu benden? Rezervasyonu yapar yapmaz iptal etmek istedim, edemedim. Oteli mağdur etmemek adına günler öncesinden de arayıp (yaklaşık 2 ay) söyledim. Durum ne olur sizce?

• O acentalar, yabancılara son gün iptali ve full iade bile yapıyorlar canları isterse.

Hiç bir şey olmaz hocam, ne mahkemesi, ne avukatı. Siz kazayla rezervasyon yaptınız diye otel mi battı?

Daha iyi bilen birileri gelip yardım ederler.

• yani sen hiç otelde kalmadığın halde 2 günlük ücret ödeyeceksin öyle mi? hesaptan para çekemeyince rezervasyonu iptal ederler. normalde mesafeli satış sözleşmesinde 2 hafta içinde iptal seçeneğin var.

hiç korkmana gerek yok bence, böyle saçma şey için mahkeme ile uğraşmazlar.

yok için rahat etmiyorsa hesabı silip, kartı kapat.

https://nasilsilerim.com/otelz-hesap-silme.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.