Şimdi Ara

ORTALIK KIZIŞACAK GALİBA FORD mu? / OPEL mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
17.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada opelin servisleri hakkında pek iyi şeyler denmiyor. Ford için bçyle bi sorun yok ama onlar da servis fiyatlarında kazıklıyorlar.
    corsa mı fiesta mı > fiesta
    astra mı focus mu > focus
    vectra mı mondeo mu > kararsızım. her iki aracında artıları ve eksileri çok.
    combo mu connect mı > tabiki connect
  • vectra, astra , combo, corsa

tipleri yeter bunların
  • tabii ki ford deyimi bile var fordcu
  • bence corsa da bazı sorunlar oldugundan fiesta focus ise astradan daha ii bunun lafi bile olmaz vectra güzel ama cok sorunlu oldugundan en iyisi mondeo baba araba
  • kardesim yaa simdi bazi arkdaslarr burada aracları kullanmadan yanıt veriyolar arkdasın biri yazmış mondeo daha iyi çünkü konfor desen konfor performans desen perfromans diee karrdeşim sana tekk kelimee 97 vectra 2.0 CD bu arabadaki performans bile mondeodan iyii ayrıca opelin şimdiki 2007 modelleri manyakk nasıl mondeodan iyi olacakk kii focus demişssin astradan daha iyi yol tutuyomuşş astraya bindinmii hiçç bende de var astraa 1.4 ama 2000 devirin üstinde koltuga yapıştırır senii bu arabamla pejo 207 tokatladım yetşemedi bana bi de reno kango tokatladım galiba 1.6 motordu 2005 model 1 sen oldu alalı o da yetişemedi bana ben çok arabaya bindim ama hiç biri opel gibi performanslı değill söleyimm...

>>>>>OOOOOOOO======PPPPPPPPPPP======EEEEEEEE=======LLLLLLLL<<<<<
  • zaten opel bundan kötüleniyor 3.şahıs kişiler yüzünden forumda opel sevilmiyor halbu ki opelin hiçbir özrü yok

binmeden sürmeden herhangi bir hasarını görmedikleri halde kafadan sallıyorlar

lütfen 3. kişiler bilip bilmeden sallamasın
  • sen ya hiç ford arabası kullanmadın yada sallıyorsun kafana göre bahsetgin 2.0 vectra 136 beygir mondeo 145 beygir ozaman anlarsın hangisinde koltuga yapıştıgını buarada mondeo da gaz pedalına dokunamıyorsun vectra da ise söylim kökledikten 1sn sonra akım geliyor cok agır devirleniyor anlıyacagın buarada focusun yol tutuşu astradan iii 2000dev geçince koltuga yapışıyorsun dioyorsun bunun yol tutuşla ne alakası var sen astrayla 120 ile giremedigin viraja focus tereddütsüz giriyor sorun araç tokatlamak dill istedigin araçla tokatlarsın işş şöferde biter ok
  • vectra 2.0 CD kullandım,acıkcası pek memnun kalmadım.Nedeni ise;;
    birincisi vectra ile kalkışlarda çoğu aracı ekerdim.Fakat,benim arkadaşın MONDEOsu var.Onunla okadar kapışmamıza rağmen beni hep geride bırakıyordu.BU nedenide vectranın ağır devirlenmesi idi.Hatta rampalarda kapıştığımızda adeta bi ölümdü vectra için!!!
  • KARDEŞİM YAA SİZİN ARAÇLARDA BİŞEY VAR YA DA SİZ KALDIRMAYI BİLMİYOSUNUZ YAVV KARDEŞİM BİZ 97 VECTRA CD Yİ KAPIŞŞTIRDIK MONDEO İLEE DEDİM YA ARABAM SATLIK ADAMIN BİRİ DEDİ BENDE MONDEO VAR TAKAS EDELİM DİEE BİZ MONDEOYA BAKTIK ADMA GİBİ Bİ ARABA DEĞİL Kİ YAA NE BİÇİM ÖLE ARABA MI OLUR YAA OPELDE BİN KAT DAHA KONFOR VAR BAŞTAA ARABANIN KOLTUGU YAMUK DURUYO SONRA BİZİM KOMŞU GELDİ BU VECTRA OLAN GEL Bİ KAPIŞALIM DEDİ BABAMDA TAMAM DEDİ BABAM 35 YILLIK ŞÖFÖR TIR ŞÖFÖRÜ AYRICA VEE ŞÖFÖRLÜK HAKKINDA BAYAA BİLGİLİ AMA VECTRAYI SÜREN HERİF HENÜZ 10 SENELİ,K ŞÖFÖRR ADAM Bİ BASTII YETİŞEMEDİK BEE MONDEO İLE BAKTIK ARBANIN SAĞINDAN SOLUNDAN SES GELİYO BABAM DEDİ AMAN OĞLUM NE BİÇİM ARABA BU BÖLE ARABA MI OLUR DEDİ GETİRDK SAHİBİNE TESLİM ETTİK BEĞENMEDİK ARACI BİZM OPELE OTURDUMU VALLA PAMBUKK GİBİ ARABA YAA
  • kardeş mondeo bakımsız bir araba ise dökülüyorsa herkez eker ama saglıklı bir mondeo her zaman eker vectrayı bundan emin ol mondeo kullan farkına varırsın araç 2.0 motor olmasına ragmen cok isteksiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

KARDEŞİM YAA SİZİN ARAÇLARDA BİŞEY VAR YA DA SİZ KALDIRMAYI BİLMİYOSUNUZ YAVV KARDEŞİM BİZ 97 VECTRA CD Yİ KAPIŞŞTIRDIK MONDEO İLEE DEDİM YA ARABAM SATLIK ADAMIN BİRİ DEDİ BENDE MONDEO VAR TAKAS EDELİM DİEE BİZ MONDEOYA BAKTIK ADMA GİBİ Bİ ARABA DEĞİL Kİ YAA NE BİÇİM ÖLE ARABA MI OLUR YAA OPELDE BİN KAT DAHA KONFOR VAR BAŞTAA ARABANIN KOLTUGU YAMUK DURUYO SONRA BİZİM KOMŞU GELDİ BU VECTRA OLAN GEL Bİ KAPIŞALIM DEDİ BABAMDA TAMAM DEDİ BABAM 35 YILLIK ŞÖFÖR TIR ŞÖFÖRÜ AYRICA VEE ŞÖFÖRLÜK HAKKINDA BAYAA BİLGİLİ AMA VECTRAYI SÜREN HERİF HENÜZ 10 SENELİ,K ŞÖFÖRR ADAM Bİ BASTII YETİŞEMEDİK BEE MONDEO İLE BAKTIK ARBANIN SAĞINDAN SOLUNDAN SES GELİYO BABAM DEDİ AMAN OĞLUM NE BİÇİM ARABA BU BÖLE ARABA MI OLUR DEDİ GETİRDK SAHİBİNE TESLİM ETTİK BEĞENMEDİK ARACI BİZM OPELE OTURDUMU VALLA PAMBUKK GİBİ ARABA YAA

araç kıyaslarken en başta arkadaşının arabasını tokatlamak olduğunu ilk defa senden duydum..! güvenLik,donanım,yol tutuş gibi kriterler varken sen araç tokatlamaktan bahsediyosun

• corsa&fıesta kıyaslamasında sonunda fıestayı seçtimİki haftadır kullanıyorum benim için gayet yeterli,corsanında kötü olduğunu düşünmüyordum ama opel servislerinin çok kötü olduğunu ve direksiyon kutusu sorunlarını duyduğumdan biraz korktum...
  • Corsa'nın direksiyon kutusu problemini OPEL kalıcı olarak 2006 yılının 2. yarısında çözmüş. Opel yetkililerinin bana söylediğine göre sistemi tamamen yenilemişler.

Bence fiesta da corsa da çok güzel arabalar.

1 yaşında fiestası olan bir arkadaşım kendi arabasından sonra benim corsanın çok sessiz ve konforlu olduğunu söyledi, işin komik yanı ben de tam aksini onun arabası için düşünüyorum.

Komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş misali kısacası :)))

Not: Tüm forum üye ve ziyaretçilerinin Yeni Yılını ve Kurban Bayramını kutluyorum.

Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

vectra, astra , combo, corsa

tipleri yeter bunların
    />

katılıyorum

• corsa

focus

connect

vectra
  • OPEL VARKEN NE FORD u YAA eski kasa için konusuorum FORD motoru 5 para eder iç malzemesi pazarda satılan naylondan farksızdır...OPELSE her yönüyle kalite ve işçilik kokar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __RaVe__® -- 5 Ocak 2007; 2:19:58 >
  • corsa

astra

connect

vectra
  • focus

corsa

mondeo

connect
  • digerlerini kullanmadim ama mondeo ve vectrayi kullandim. hic tereddutsuz mondeo. O ne manyak biseydir oyle. Gaza dokundunmu firliyor ama vectra baydi beni. Bu arada kullandigim modeller 97 model mondeo ghia ve 97 vectra cd. Kral mondeo
  • Corsa
    Astra
    Transit Connect
    Mondeo ------> 1 numara arabadır..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.