Şimdi Ara

Orta dünya tarihinin en iyi en büyük ve en güçlü savaşçısı kim? DEV ANKET (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
8.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Orta dünya tarihinin en iyi en büyük ve en güçlü savaşçısı kim? DEV ANKET

(En Son Oy Tarihi: 25.9.2022)
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

nooldu senin fingolfin bu ankette tokatlandı her zaman fingolfin daha çok oy alacak diye bir şey yok.bak ankete o kadar karakterin arasından sadece aragorn önde.açık ara farkla hemde.

Bu konu insanların LOTR evreni hakkında ne kadar cahil olduğunu gösteriyor. Feanor, Fingolfin gibi karakterler varken Aragorn'un birinci olması.. Ama filmde görmedikleri için gayet normal bir durum. Dediğim gibi bilgisizlik işte  

• iamburak kullanıcısına yanıt

filmde görseler ne olacak ki? aragornun silah kılıç kullanmadaki yeteneği hiç bir orta dünya savaşçısında yok.bütün elf insan cüce ork savaşçıları arasında kılıçta en yetenekli en iyi kılıç kullanan orta dünya karakteri aragorn diye geçer.got evreninde arthur dayne ne ise spartacus te gannicus ne ise lotr evrenindede aragorn odur.adamda anduril var lan anduril.orta dünya tarihinin en KESKİN silahı.ve en uzun orta dünya kılıcı.fingolfinin feanorun andurilden dolayı aragorna karşı hiç şansları yok.

• Ertuğrul döver. Orta Dünya ne ya benim aklıma direk Orta çağ geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

orta dünya mitolojidir.yunan mitolojisi iskandinav mitolojisi gibi.tolkien denilen amca bütün dünya mitolojilerini ve mitlerini birleştirip orta dünya denilen evreni yaratmış.

• quote:

orta dünya mitolojidir.yunan mitolojisi iskandinav mitolojisi gibi.tolkien denilen amca bütün dünya mitolojilerini ve mitlerini birleştirip orta dünya denilen evreni yaratmış.

Vizyonsuz adammış başka isim mi bulamamış, Azeroth falan koysaymış.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

aslında bir ismi daha var.arda deniliyor.bizim türkçedeki isim olan ardayla karıştırma sakın arda tarihi bu evrenin bir başka ismi.

• beyler yeni karakterler ekledim buyrun konuya.

• Hamza sanıp geldim

• Glorfindel çünkü bfme2de level 10 ise sauronu bile alabiliyor 1500 altinlik adam

Üstelik zırhı cok cool

İsmi de cok cool

Thorin falan kim awk oyle salak adamlari niye yazdiniz

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

hamzacım 1. çağdaki karakterler varkene glofindelin esamesi okunmaz söyleyeyim sana fingolfin,feanor gibi karakterler glorfindelden çok daha üstünlerdir.sen silmarillionu okudun mu? o kitabı oku 1. çağ full anlatılıyor.

• quote:

hamzacım 1. çağdaki karakterler varkene glofindelin esamesi okunmaz söyleyeyim sana fingolfin,feanor gibi karakterler glorfindelden çok daha üstünlerdir.sen silmarillionu okudun mu? o kitabı oku 1. çağ full anlatılıyor.

Okudum les gibi bir kitap

Bir evreni seviyorum diye her evresini sevmem star warstada mesela cok elestirdigim yerler var tepki gelmeden yazayim

Kitap les oldugu icin karakterleri de hatirlamiyorum ve sallamiyorum glorfindel adamdir ondan onu sectim

• Thorin Meşekalkan nankör köpeğin tekidir. Tekte indiririm, karşımda on saniye şansı yok, nefes borusunu söker fülüt yaparım

yalnız fingolfin en güçlü vala melkoru topal bırakıyor.ve en iyi kılıç kullanıcısıda eönwe.bunlardan haberin var mı? ayrıca star wars evreninde orta dünya gibi game of thrones gibi ortaçağ teması yok.hele o lazerli silahlar.bence star wars pok gibi.

• kültürlü cingen kullanıcısına yanıt

nankör olabilir.ama kitaplarda en iyi en güçlü cüce savaşçısı olarak geçiyor hatırladığım kadarıyla.

• iamburak kullanıcısına yanıt

burak bu listede aragorn kılıç kullanımında fingolfini geçmiş haberin olsun.

https://fictionhorizon.com/10-best-lord-of-the-rings-middle-earth-swordsmen-ranked/

• quote:

yalnız fingolfin en güçlü vala melkoru topal bırakıyor.ve en iyi kılıç kullanıcısıda eönwe.bunlardan haberin var mı? ayrıca star wars evreninde orta dünya gibi game of thrones gibi ortaçağ teması yok.hele o lazerli silahlar.bence star wars pok gibi.

Star warsun felsefi derinligi orta dunyayi 20ye katlar orta dunya cocuk masali gibi bir sey awk tabiki GoT yada harry poter gibi zirvalardan iyi ama elindeki tek sey lotr uclemesi lotr uclemesi dışındaki seyler zorlama ve kotu

Okudum dedim ya kitabi biliyorum oldu o tarz seyler hatirliyorum az biraz ama kitap çöp bu bir realite ondan iyi yuzlerce kitap okumuşumdur lotru sevdim diye sirf ayni evrende oldugu için bunlari da sevecek halim yok

hele bir silmarillionun filmi çıksın seninle o zaman görüşürüz bakalım yine aynı şeyleri söyleyebilecek misin?

• Ejderya falan filan anlamam. Ben hoyumu glorfindel e verdim. Mağara ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Star warsun felsefi derinligi orta dunyayi 20ye katlar orta dunya cocuk masali gibi bir sey awk tabiki GoT yada harry poter gibi zirvalardan iyi ama elindeki tek sey lotr uclemesi lotr uclemesi dışındaki seyler zorlama ve kotu

Okudum dedim ya kitabi biliyorum oldu o tarz seyler hatirliyorum az biraz ama kitap çöp bu bir realite ondan iyi yuzlerce kitap okumuşumdur lotru sevdim diye sirf ayni evrende oldugu için bunlari da sevecek halim yok

Alıntıları Göster
    Dune desen tamam derim de Star Wars nedir ya. Veletler Dune anlamaz biz en iyisi bunu sadeleştirip verelim demişler ortaya SW çıkmış.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.