Şimdi Ara

Orjinal mi acaba Asus GTX 560 TI DC2 ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
5.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: Flyingpig

quote:

ibretle takip ediyorum konuyu

bu arada özellikler marka modele ülkeye göre değişebilir eyvallahta o arka plada ızgara olmadan olmaz, birde o üstteki parça ne boşta duruyor soğutucuya bir dayanak gibi görmedim ben

acaba kasanın yan kapağına falan mı deymesini sağlıyor?

yok ya çok saçma bence. ben alsam bu kartı anında sökerdim, estetik değil bir kere, işlevsel olmadığıda ortada. sökün onu sökün

kartın soğumasını sağlıyor olabilir. sonuçta metal

• quote:

Orijinalden alıntı: Klitz

quote:

quote:

quote:

bu arada özellikler marka modele ülkeye göre değişebilir eyvallahta o arka plada ızgara olmadan olmaz, birde o üstteki parça ne boşta duruyor soğutucuya bir dayanak gibi görmedim ben

yok ya çok saçma bence. ben alsam bu kartı anında sökerdim, estetik değil bir kere, işlevsel olmadığıda ortada. sökün onu sökün

pcb o kadar ısınmaz bileşenleri ısınır önden tam görmedim ama herhangi bir bileşene değmiyor sanırım. zaten dcu II gibi soğutucu varken ona gerek kalmaz sanırım olsa diğer modellerde de olurdu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pcb o kadar ısınmaz bileşenleri ısınır önden tam görmedim ama herhangi bir bileşene değmiyor sanırım. zaten dcu II gibi soğutucu varken ona gerek kalmaz sanırım olsa diğer modellerde de olurdu

bir şekilde ısıyı dağıttığı kesin ama max 1-2 derece oynatıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tripledes

quote:

vidaların hiç birisinde çizik yok. hepside gayet güzel o resimdeki gibi duruyor gecenin 4 ünde 5800 la çekmenin verdiği bir problem vidalar.

Hocam sorun "vidalanması", vidaların temizliği değil:) Elle vidalamışlar o kasayı resmen baskılı devreye.

karta bakmadan bile elle vidalandığını anladınız ya helal olsun bravo

• quote:

karta bakmadan bile elle vidalandığını anladınız ya helal olsun bravo

Hocam okumuyorsunuz hiç, kartı hafta sonu vatana gittim, gördüm almadım geldim:)

Alanlara da hayırlı olsun ne diyim..
  • belli ki mümkün olduğu kadar ucuza maledilmiş bir kart olmuş.
    kısabildikleri herşeyden kısmışlar fiyatı ucuz tutmak için.
    ben şahsen bu kartı alacağıma 2.el aslını alırım daha iyi.
  • hatırlarsanız bundan 7-8 yıl öncede piyasada sahte Ati 9600 Pro'lar vardı. Kartta Ati Mobility 9600 gpu'sunu kullanmışlardı ve kartın üstünde bellekleri yoktu.Kart bellek ihtiyacını Sistem Belleği üstünden hallediyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_34

hatırlarsanız bundan 7-8 yıl öncede piyasada sahte Ati 9600 Pro'lar vardı. Kartta Ati Mobility 9600 gpu'sunu kullanmışlardı ve kartın üstünde bellekleri yoktu.Kart bellek ihtiyacını Sistem Belleği üstünden hallediyordu...

Orjinal mi acaba Asus GTX 560 TI DC2 ?

• quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

normalde bu kesim ızgaralı olmalı ,asus un hiç bir 560 modelinde böyle bir görüntü hatırlamıyorum..

Aynısını ben yazacaktım kimse yazmış mı diye bakıyodum. Çok sahte demiyim de değişik durmuyor mu?

• Kart'ın diğer 560ti'lardan farklı özellikleri olduğu ortada(metal parça+vga çıkışı+ızgarasız bracket) fakat fiyatıda ortada indirimli 350tl civarı bişi. kartın gpuz resimleride ortada (güncel gpuz ile orjinal 560ti değerlerini görmeniz mümkün) performans olarakta bir sıkıntı yok, distribütör'den seri nosu ile direk olarak asus'dan geldiğinide onaylatıldı ve garantisi devam etmekte, tüm bunlara rağman kartın diğer 560ti'lardan farklı özelliklerinden dolayı NORMAL bir 560ti olmadığıda ortada :) benim fikrim şudur: kartı kullanırım eğer performansında bir sıkıntı yaşarsamda veririm servisine.. nasıl olsa asus'un servisi çizgi elektronik ve türkiyedeki en sağlam servis 1 haftada ortalama herşeyi hallediyorlar, kısacası bu fiyata gtx 560ti + asus + vatan + distribütör garantili olması nedeniyle benim içim rahat, tabiki herkez rahat olamaz alacak arkadaşlar buna göre davransın :) şunuda unutmayalım forumları okumayan 1000lerce müşteri var ve vatanbilgisayar mağazaları bu kart işe dolmuş taşmış durumda eğerki kartlarda bir sıkıntı çıkarsa bunu müşteriler değil vatan ve distribütör düşünsün çok ağır darbe alırlar :) basına bile yansır bu iş çünkü kart çok fazla satılıyor + çok fazla stock var ve satılmaya hızla devam ediyor, nerden biliyosun diyenler olabilir, şurdan biliyorum vatan oem'de çalışan arkadaşlar var onlarla konuştum en çok sattıkları ürünün bu olduğunu ve henüz geri dönüş olmadığını söylediler eğerki geri dönüş olursa vatanbilgisayar mağazaları önünde kuyruk olur :D

• Arkadaşlar Merhaba,

Firmadan gelen resmi açıklama aşağıdaki gibidir. Konu açıklığa kavuştuğu için kitlenerek yeni mesaj atılması engellenmiştir.

Anlayışınız için teşekkürler.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.