Şimdi Ara

ORITE DVD-838 DVD/DiVX OYNATICI Hakkında.. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
0
Favori
51.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HeKiMoĞLu-47
    quote:

Orjinalden alıntı: saymar
    Tamam güzel izlenimlerini paylaşmışın teşekkürler.
    Peki 49 ytl ye nerede satılıyor şu an bu cihaz?

Nerde var 49 liraya arkadaşlar varsa bizlerde sipariş verecez hemen.

Bu cihazı aldığım Kozyatağı Carrefour'a dört gün önce de gittim ve bir arkadaşım için bu cihazı sordum. Görevli, şu an ellerinde olmadığını ve Aralık başında geleceğinin söylendiğini aktardı. Teşhir ürünün altındaki fiyatı 64.90 olarak gözüküyor (birkaç hafta önce kampanyalıydı ve 49 YTL'ydi). Buna bakıp "tekrar indirime girebilir mi?" diye sordum; gülerek "artmazsa iyi" dedi (herhalde doların yükselişini düşündü).

Velhasıl, 49 YTL'lik fiyata bulabilmek zor gözüküyor; ama (sanırım bu topikteki mesajların bir yerinde geçiyordu) birisinin bahsettiği gibi, Tahtakale'deki dükkanları gezerek belki bulunabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: toprak_1109

--------------------------------------------------------------------------------

slm.
    250 gb taşınabilir diskim var. bir bölümünü fat32 yaptım fakat dvd görmüyor bu kısmını.
    ilk taktığımda gördü bir film çalıştırmaya çalıştım açamadı. daha sonra çıkartıp tekrar taktığımda görmedi diski. harici diskleri yetersiz bir kablo ile çalıştırmaya çalıştığımızda diskten gelen bir ses vardır. dvd ye takıncada aynı ses geliyor kendi kablosu ile çalıştırmak istediğim halde. her şeyi yaptım. dvd yi resetledim, kapatıp açtım, kendi üstündeki düğmeden kapatıp açtım ama yinede olmadı. 1gb flashdiski rahatlıkla okuyor.yardım rica ediyorum. :(

imdaaat!! yardım lütfen !!

• quote:

Orjinalden alıntı: toprak_1109
    --------------------------------------------------------------------------------
    slm.
    250 gb taşınabilir diskim var. bir bölümünü fat32 yaptım fakat dvd görmüyor bu kısmını.
    ilk taktığımda gördü bir film çalıştırmaya çalıştım açamadı. daha sonra çıkartıp tekrar taktığımda görmedi diski. harici diskleri yetersiz bir kablo ile çalıştırmaya çalıştığımızda diskten gelen bir ses vardır. dvd ye takıncada aynı ses geliyor kendi kablosu ile çalıştırmak istediğim halde. her şeyi yaptım. dvd yi resetledim, kapatıp açtım, kendi üstündeki düğmeden kapatıp açtım ama yinede olmadı. 1gb flashdiski rahatlıkla okuyor.yardım rica ediyorum. :(

imdaaat!! yardım lütfen !!

Kendi cihazıma henüz herhangi bir disk takmadım; ama sanırım diskiniz 2.5'luk (adaptörsüz) modellerden; zira -bu topikte yazılanlara göre- 500 GB'lik (sanırım 3.5'luk ve adaptörlü) disk çalıştırabilenler olmuş. Cihazın özelliklerinde de 80 GB'ye kadar desteklediği yazıldığına göre, bence 2.5'luk (adaptörsüz) ve 3.5'luk (adaptörlü) farkı yüzünden bu sorunu yaşıyorsunuz. Yani ve sanırım ki, bu cihaza 80'den büyük adaptörsüz disk taktığınızda, USB'den çekebildiği akım, diski çalıştırmaya yetmiyor.

Naçizane yorumumdur. Bu konuda benden daha bilgili birileri yorumumu destekler veya eksiklerimi kapatırsa, daha doğru bir bilgi olarak fayda sağlayabilir.

• Arkadaşlar bu cihazdan ben de almayı düşünüyorum ama aklıma birşey takıldı.Başka bir forumda .srt uzantılı altyazıların 0.5 hatta 1 saniye geriden geldiğini belirtmişler ve .sub uzantılı altyazılarda bu sorun yokmuş.Cihazı kullanıp da böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba?
  • Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım .srt altyazılarda. Ancak çok fazla ileri geri sarınca senkron kayıyor bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4GE -- 10 Aralık 2008; 0:56:49 >
  • Büyük teknoloji mağazalarında gören var mı bu cihazı ? Bakırköydeyim ve Kozyatağı Carrefour oldukça uzak gelmekte.. Daha yakından almak istiyorum
  • altyazıların ayarlanması gerçekten çok ii.ve fiyat olarak çok uygun.benim işim divx le.ve televizyonumda oyle çok kaliteli bişey olmadığı için gotruntu kalitesi pek önemli değil benim için.sadece taktığımda çalıştırsın okusun altyazılarda sorun çıkarmısın yeterli??? ankaradan satan mağaza varmı acabA???
  • Bu üründen gittigidiyorda var kargo dahil 80 lira ama güvenemiyorum geride almak yok ama mağazaların birinde bulıunsaydı kampanyalı 50 lira çok iyi olurdu bilgisi olan bilgi verirse çok makbule geçer.
  • bu ürünü bula bilen varmı herhangi bi yerde???
  • quote:

Orjinalden alıntı: unalb01370

bu ürünü bula bilen varmı herhangi bi yerde???

Gözün kapalımı hayret bir üst mesaja bak istersen
  • GG'dan canın yanmadı galiba. İADESİZ Satış her zaman sakattır. Satan eleman "mal faturalı götür servise" derse ???

quote:

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: EnnX

GG'dan canın yanmadı galiba. İADESİZ Satış her zaman sakattır. Satan eleman "mal faturalı götür servise" derse ???

quote:

quote:

Bende orda var dedim ama alayımmı almayayımmı bilmiyorum elbette haklısın bozuk çıkarsa gerş verme hakkında yok.Ama satılan bir yerde yok.

• online satan internet mağazaları

buroteknik.com
    hepsiparis.com
    hepsiburada.com
    gittigidiyor.com
    hepsiniburdanal.com
    teketek.com
    hizlipc.com.tr
    bizimsepet.com
  • Çok şükür aldım bir tane şimdilik memnunum usb si hız okuyır çok iyi bilgi isteyen olursa bilgi veririz.
  • quote:

Çok şükür aldım bir tane şimdilik memnunum usb si hız okuyır çok iyi bilgi isteyen olursa bilgi veririz.

nerden aldın acaba? ben ankaralıyım ama bir türlü bulamıyorum... ankarada nerde bulabilirim. HELPPP....
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomatos

quote:

Çok şükür aldım bir tane şimdilik memnunum usb si hız okuyır çok iyi bilgi isteyen olursa bilgi veririz.

nerden aldın acaba? ben ankaralıyım ama bir türlü bulamıyorum... ankarada nerde bulabilirim. HELPPP....

Gittigidiyordan aldım 80 lira 3 taksitli satan arkadaş saolsun baya bir önem vererek paketlemiş garantisini pillerini bağlantı kablolarını eklemiş gayet şık bir ürün kingstoon 4 gb lık usb belleğimi okumakta zorlanmadı gerçekten çok iyi bir cihaz ileriki zamanlarda daha net detayları paylaşabilirim.
  • arkadaslar merhaba;
    bu forumdan aldığım bilgiler sonucunda bu playerdan istiyordum arkadaslarımda dün ev hediyesi olarak almışlar saolsunlar. neyse ürün gayet sık usb si çok hızlı okuyor, bu fiyat diliminde enfes,altyazı rengi ve boyutu ayarlayabilmek çok kolay..benim sorum su, bende logitech x 540 5.1ses sistemi var bunu orite dvd 838 e nasıl bağlarım (biraz acemice olmuş olabilir ama kusura bakmayın).elimde logitechin kutusundan cıkan bir ucu kırmızı beyaz ikili, diğer ucu tekli yeşil girişli, bir kablo var bunlarımı bağlayacağım acaba.yardımlarınız için simdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan13

arkadaslar merhaba;
    bu forumdan aldığım bilgiler sonucunda bu playerdan istiyordum arkadaslarımda dün ev hediyesi olarak almışlar saolsunlar. neyse ürün gayet sık usb si çok hızlı okuyor, bu fiyat diliminde enfes,altyazı rengi ve boyutu ayarlayabilmek çok kolay..benim sorum su, bende logitech x 540 5.1ses sistemi var bunu orite dvd 838 e nasıl bağlarım (biraz acemice olmuş olabilir ama kusura bakmayın).elimde logitechin kutusundan cıkan bir ucu kırmızı beyaz ikili, diğer ucu tekli yeşil girişli, bir kablo var bunlarımı bağlayacağım acaba.yardımlarınız için simdiden teşekkürler.

Kullanma kitapçığında herşey var ama ingilizce orda sadece resimleri inceyerek neyi nereye yerleştireceğiniz görebilirsiniz.
  • kardesim saol ama kullanma klavzunda vide game consola göre vermişordaki tekli yeşil girişe bi jack giriyo ama benim x540da 3 tane jack var sadece yeşil olanımı takacagım ama o zaman 5.1 vermez gibi geliyor (matrix özelliği hariç)orite dvd de 5.1 destekliyorama bi bakim oritin kitapçığında vardır belki bilgi.
    bilgi için tesekkürler
  • Arkadaslar gittigidiyorda geri de iade edebilirsiniz sadece kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz 4 tane kalmis : ) ve yine 79dan kargo dahil fiyat artmasi yok yani hepsiburada hediye ceki ile pazarlikla 70e veriliyormus taksit olayi yani
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.