Şimdi Ara

ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
20
Favori
89.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağlatan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Telefon hattı bağlandıktan ne zaman sonra internet hattı aktif olur acaba?
  • mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    2 gün sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

2 gün sonra.
    gözüm aydın
    48 saatte eski portumu kaybetmez isem iyidir.
  • mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    İnternetini kapattırıp sıfırdan başvurumu yaptın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba ben yeni bir internet almak istiyorum ve netspeed millenicom ve oris arasında kaldım acaba hangisini öneririsiniz benim için ping durumunun iyi olması önemli çünkü online oyun oynayan biriyim bunlarda hat değerlerim ORİS TELEKOM VDSL ANA KONUyardım ederseniz sevinirim teşekkürler
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    Netspeed'in yanına çektirdim işin kötüsü yeni hattı eski hatta telekom ekipleri tarafından bağlattım apartman ankastresi olduğu için eski kablomu da bulmam zor olacak. neyse hafta sonunu internetsiz geçireceğiz artık...
  • quote:

İnternetini kapattırıp sıfırdan başvurumu yaptın.
    hocam ip niz cgn havuzunda mı yani 100. ile mi başlıyor
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    78 ile başlıyor

• quote:

78 ile başlıyor
    hocam sana zahmet olacak ama rica etsem haber7.com youtube.com riot.de adresleri tracert yapıp ekran görüntüsünü eklermisin
    Özelden gönderdim.

• ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU Bu bizim komsunun hat degerleri ben turknet kullaniyorum onuda turknetli yapmistim zamaninda ikimizde orise gecmek istiyoruz max kac verebilir oris bu degerlere ?

• ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU

• quote:

Özelden gönderdim.
    sağol hocam teşekkürler oris vae kullanmıyormuş alsat modelini kullanıyor hat fatih ssg ye bağlı nasıl oluyorda bu fiyata verebiliyor vae olsa anlarımda alsat nasıl bu fiyata verebiliyorlar alsatta 32 mbit paketin fiyatı kdv ve ötv dahil 117 tl burda 100 mbiti 60 tl ve sınırsız üste 1000 dk telefon nasıl para kazanıyorlar aklım almıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_kaptan

Bu bizim komsunun hat degerleri ben turknet kullaniyorum onuda turknetli yapmistim zamaninda ikimizde orise gecmek istiyoruz max kac verebilir oris bu degerlere ?
    50 mbit sağlıklı olur
    Crc yani hata kodlari fazla degilmi hocam neden boyle bu ?

• eray_kaptan E kullanıcısına yanıt
    İlk 75 denersin muhtemelen sorunsuz çalışır eğer çalışmazsa 50ye cektirirsin.

• hocam kafanı ağrıtıyorum ama birde şu youtube linkini 4k da açıp ne kadar bant genişliğinde yüklediğini istatistiklerden bakıp ekran gmörüntüsü atarmısın

https://youtu.be/oXQDRb3UfOQ
  • Video çekip koyamam ama hiç beklemeden yüklüyor ileri sararken felan hiç bekletmiyor.Ben 70mbit hız alıyorum yüklerken 7mb ye çıkıyor direk anlık kullanım.Kisacasi sorunsuz.Gercekten süper Internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Video çekip koyamam ama hiç beklemeden yüklüyor ileri sararken felan hiç bekletmiyor.Ben 70mbit hız alıyorum yüklerken 7mb ye çıkıyor direk anlık kullanım.Kisacasi sorunsuz.Gercekten süper Internet
    video çekme hocam şunun gibi bir ekran görüntüsü olsa olur mümkünse

ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 3 Ağustos 2018; 19:17:56 >

• "Adsl hizmeti hazırdır" diye sms geldi ama ne kullanıcı adı şifre ne online işlem merkezi kullanıcı adı ve şifre hiçbirşey gelmedi. aryorum cmt-pzar çalışmıyorlar. cep telefonuna sms olarak kullanıcı adı şifre yollamaya çalışıyorum o da gelmiyor. Baştan önyargılı olmamak gerek kurumsal olarak nasıl hizmet veriyorlar bilmiyorum ama bireysel olarak çok amatörler. Dün akşamda bağlantı gelir gibi oldu baktım vds bağlantısının yerine adsl bağlamışlar. inşallah bugün düzeltmişlerdir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.