Şimdi Ara

ORIS Telekom Davetiye Paylaşım Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar arayıp kod söylemeyi unuttuğumu belirttim. Bu sefer başka birisi çıktı ve kodu aldı. Kabul etti
  • Valla şaka gibiler. Neyse sorun çözülmüş en azında teşekkürler. Sormak bilgi almak istediğin birşey olursa özelden herzaman yazabilirsin yardımcı olurum 👍
  • Merhaba arkadaşlar, güncel Oris Arkadaşını Getir Kampanya Kodu arayanlar için faturalarını düzenli ödeyen biriyim, hiç sorun yaşamadım.

Dileyen kodumu kullanarak 1 Ay Ücretsiz İnternet'ten faydalanabilir...

Hediye Kodu: 8504749525
  • Oris telekoma yeni abone olmayı düşünen olursa, 850 ile başlayan kodu bende verebilirim. Pm atınız. 1 ay siz 1 ay ben ücret ödemiyoruz böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 21 Mart 2021; 13:46:5 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infestor -- 3 Şubat 2020; 21:3:32 >
  • Oris telekom a yeni abone olcağım bu kodu kullansam olur mu.

• Arkadaşlar 2020 Mart ayında abone oldum.
    Herhangi bir sorun yaşamazsınız 1 ay size de bana da ücretsiz internet kullanabilirsiniz.sadece kod ve ismi söylemeniz yeterli.(güncel 2020 oris ücretsiz kod)
    Abone kodu 850 4752332
    Abone adı cemal Faruk Tufan
    850 4752332

• Arkadaşlar 2020 Mart ayında abone oldum.
    Herhangi bir sorun yaşamazsınız 1 ay size de bana da ücretsiz internet kullanabilirsiniz.sadece kod ve ismi söylemeniz yeterli.(güncel 2020 oris ücretsiz kod)
    Abone kodu 850 4752332
    Abone adı cemal Faruk Tufan
    850 4752332

• alper068 A kullanıcısına yanıt
    //

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 21 Mart 2021; 13:46:46 >
  • Meraba arkadaşlar oris Telekom 16 mpbs kullanıyorum 1 ay oldu aldığım hız 12 13 mpbs modemim çok iyi değil hızdan gayet memnunum türk Telekom vodofone vermediği hız ve taahut yok yeni abone olacaklar için 1 ay ücretsiz kodu 850 475 2332
    Cemal Faruk
    PM den mesaj atabilirsiniz sorulaniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulkiyeli06 -- 24 Nisan 2020; 17:19:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 21 Mart 2021; 13:46:52 >
  • Herkese merhaba
    Oris Telekom kod isteyenler yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orisnett -- 6 Haziran 2020; 15:59:38 >
  • allah yazdıysa bozsun. mesai saatleri içinde destek hattını aradım tamı tamına 27dakina ilk sıradasınız beklediğiniz için teşekkür ederiz dedi. bidaha da allah düşürmesin
  • Arkadaşlar Haziran 2020 için güncel kodum
    850 475 23 32 Cemal Faruk Tufan
    Otomatik ödemede faturaların hayırlı olsun

• Türk Telekom dan 1 hafta önce geçiş yaptım.1 yıl sabit fiyatlı süper İnternet paketine.Şu ana kadar sıkıntısız kullanıyorum.Altyapi da herhangi bir değişiklik yok sonuçta.

Abone kodumu kullanarak abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.
    Sorularınızı buradan veya PM üzerinden iletirseniz elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Abone Kodum : 850 475 4026
    Harun Alkan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.