Şimdi Ara

ORIS Telekom Davetiye Paylaşım Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
4.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Abone kodumu kullanarak Oris Telekom'a abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.

Eğer ismimi verirseniz nurullah159@hotmail.com mail üzerinden bilgi verirseniz size dönüş sağlarım.

Memur olduğum için düzenli fatura ödüyorum. Faturalar son ödeme tarihini geçmemesi gerekir. Aklınızda olsun.

Abone Kodum : 850 475 5878

Nurullah Sandilaç

İL:Adapazarı/Sakarya

Oris yetkilileri nereden arkadaşınız diye saçma sapan bir soru sorduğu takdirde discorddan arkadaşız deyiniz. Ayrıca İL falanda soruyor buradaki hiçbir arkadaş il bilgisini paylaşmamış ve bu bilgi verilmediği takdirde bazen işleme almayabiliyorlar.

• Abone kodumu kullanarak Oris Telekom'a abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.
    Sorularınızı buradan veya PM üzerinden iletirseniz elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Abone Kodum : 850 475 4026
    Harun Alkan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GÜNCELDİR

Abone kodumu kullanarak Oris Telekom'a abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.

Eğer ismimi verirseniz nurullah159@hotmail.com mail üzerinden bilgi verirseniz size dönüş sağlarım.

Memur olduğum için düzenli fatura ödüyorum. Faturalar son ödeme tarihini geçmemesi gerekir. Aklınızda olsun.

Abone Kodum : 850 475 5878

Nurullah Sandilaç

İL:Adapazarı/Sakarya

Oris yetkilileri nereden arkadaşınız diye saçma sapan bir soru sorduğu takdirde discorddan arkadaşız deyiniz. Ayrıca İL falanda soruyor buradaki hiçbir arkadaş il bilgisini paylaşmamış ve bu bilgi verilmediği takdirde bazen işleme almayabiliyorlar.

• 2021 MAYIS GÜNCEL
    uygun fiyatlı ve hızlı Oris Telekom’a
    Tahhütsüz ve 1 ay ücretsiz üyelik için kullanabileceğiniz kod 850 475 23 32 Cemal Faruk tufan Ankara Pursaklar. Şuanda referansımla üye olan kişi sayısı 13 faturalarım otomatik ödeme de bunun için sorun yaşayan veya kabul edilmeyen kod vs bişey olmadı. İstediğiniz zaman işlemleriniz hızlandırılması için de yardımxı olabilirim. İnstagram C.Faruktufan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulkiyeli06 -- 17 Mayıs 2021; 5:55:49 >
  • Arkadaşlar ben oristelekomdan ciktim, benim davetiye kodumu paylaşmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.