Şimdi Ara

ORIS Telekom Davetiye Paylaşım Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
4.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 21 Mart 2021; 13:47:7 >
  • herkese merhaba . Oris telekom üyesi ve satış temsilcisiyim üye olmak isteyenlere de işlemleri hızlı bir şekide üye yapabilirim. İsterseniz kendiniz de benim kodumla üye olabilirsiniz.

cemal faruk tufan

850 475 23 32

ankara

• Abone kodumu kullanarak Oris Telekom'a abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.
    Sorularınızı buradan veya PM üzerinden iletirseniz elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Abone Kodum : 850 475 4026
    Harun Alkan
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 21 Mart 2021; 13:47:10 >
  • Abone kodumu kullanarak Oris Telekom'a abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.
    Sorularınızı buradan veya PM üzerinden iletirseniz elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Harun Alkan
  • 1 yıldır kullanıyorum. Faturalarım otomatik ödemededir onun için iki taraf içinde ücretsiz kullanım da problem olmaz.
    Abone kodu :
    850 475 23 32
    Cemal Tufan
    Ankara
  • Cemal Faruk Tufan C kullanıcısına yanıt
    .

Harun Alkan
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 21 Mart 2021; 13:47:13 >

Harun Alkan

teşekkürler. Problem olmadı. tavsiye ederim.

•  850 475 23 32

cemal Tufan

ankara

• GÜNCELDİR

Abone kodumu kullanarak Oris Telekom'a abone olan arkadaşlar karşılıklı olarak 1'er AY ÜCRETSİZ kullanım hakkımız oluyor.

Eğer ismimi verirseniz nurullah159@hotmail.com mail üzerinden bilgi verirseniz size dönüş sağlarım.

Memur olduğum için düzenli fatura ödüyorum. Faturalar son ödeme tarihini geçmemesi gerekir. Aklınızda olsun.

Abone Kodum : 850 475 5878

Nurullah Sandilaç

İL:Adapazarı/Sakarya

Oris yetkilileri nereden arkadaşınız diye saçma sapan bir soru sorduğu takdirde discorddan arkadaşız deyiniz. Ayrıca İL falanda soruyor buradaki hiçbir arkadaş il bilgisini paylaşmamış ve bu bilgi verilmediği takdirde bazen işleme almayabiliyorlar.

• GÜNCEL 2021 Mart
    Otomatik ödeme de olduğu için ücretsiz paylaşımdan sorunsuz yararlanabilirsiniz

Abone kodu :

850 475 2332

Abone adı :

Cemal Faruk Tufan

Üyelik tarih :

2020 Mart

Lokasyon :

Ankara

Facebook gruplarından arkadaşız diyebilirsiniz. İşleme alınmaması durumu olursa da pm üzerinden ya da Facebook üzerinden iletişime geçerseniz yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemal Faruk Tufan -- 23 Şubat 2021; 9:49:17 >
    https://www.facebook.com/poyraz.duman.3745
    Facebook adresi
    Teşekkürler

Harun Alkan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.