Şimdi Ara

ORİJİNAL RAY BAN NASIL ANLAŞILIR ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
7
Favori
247.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle bir baktımda geçen zamanda verilen linklerin çoğu uçmuş zaman yine sahtekarları ortaya çıkarmış.
  • rb yazısı filan dinlemem 3 4 sn takmam yeterli orj olup olmadığını anlamak için . haa şuan süper kopyaları var dışardan görüntü amaçlı anlaşılmayan o başka
  • bu varken

ORİJİNAL RAY BAN NASIL ANLAŞILIR ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papy0n -- 21 Mart 2013; 14:07:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

bu varken

bu varken Louis Vuitton Evidence Millionaire

• Orjinal kullansan ne olur kullanmasan ne olur ?
  •  ORİJİNAL RAY BAN NASIL ANLAŞILIR ?

Bunun modası geçti mi? Taksak gülerler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

bu varken

bu varken Louis Vuitton Evidence Millionaire

Gözde çooook büyük duruyor bu gözlük şuana kadar sadece zenciler giyince tatlı duruyor bide kızlar Türk erkeğinin kafa yapısına hiç uygun bi gözlük değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Estoque.

Bunun modası geçti mi? Taksak gülerler mi ?

Gülmezler ama artık geçti bunun modası. Yeni moda kemik çerçeve denebilir
  • o lazerle işlenmiş rb yazısını görünce çizilmiş sanmıştım ilk aldığım günlerde sonra dikkatli bakınca anladım.
  • http://www.kozmetikoptik.com/KMDefault.aspx

burası güvenilir midir ? alşveriş yapanlar bilgilendirirse güzel olur.
  • Ben alamazsam orjinal oldugunu anlarjm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yere vur eğer çatlamazsa cam orjinaldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

Arkadaşlar ben bir arkadaşımdan gözlük almayı düşünüyorum. Ancak gözlüğün orijinal olup olmadığını bilmiyorum.
    ABDden getirdiğini söylüyor. Aviator modeline 150 lira istiyor. Gözlüğü kontrol ederken nelere dikkat etmeliyim ? Nasıl anlarım orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu ?

Teşekkürler şimdiden ...

Bu arada kendisi orijinal olduğunu iddia ediyor ama bu devirde kimseye güven olmuyor

Eğer renkleri ayırt edebiliyosan orjinaldir fakat siyah görüyosan veya başını ağrıtıyosa güneşte baktığında o zaman sahtedir.
  • Buradaki ürünler hem orjinal hem uygun fiyatlı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerse -- 16 Ocak 2015; 12:32:57 >
  • bayi indirimlerini takip edin, bayiler dışında rayban almayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermnzm

Sevgili arkadaşım gözlüğü gözüne taktığında sol cama denk gelen gözlük camının kenar kısmında kabartma BL yazması gerekli.Ama lazer değil sadece kabartma renksiz olacak birde .

• tr de en ucuz 461 tl olan gözlük bu sitede 135 tl siteyi tanıyan yada güvenlimi bilen biri varmı aramızda?

http://www.raybanshoponline.net/rb3460-002-71-aviator-flip-out.html
  • Geçen sene aldığım bi tane ray-ban gözlüğüm var. YKM mağazasını belki bileniniz olur ordan aldım orjinal diye. Baya da para verdim. Gel Gelelim bugün bi abi aldı eline 'vay adamlar gercek gibi yapmış' dedi. 'Zaten orjinal' dedim. Güldü ve gözlüğün sapındaki Ray-ban ve model yazan yeri tırnağıyla kazımaya başladı ve soyuldu oralar. 'Orjinalinde bunlar çıkmaz' dedi. İçime şüphe düştü sizce sahte mi? Yardımcı olurmusunuz. Sağ camında RB yazısı yok ama sol da Ray-Ban yazıyor.

Gözlük modeli ; Ray-Ban RB 3471
  • optikçiden neredeyse 2 sene olacak rayban wayfarer 5121 optik aldım saplarının kulak tarafına gelen kısmı beyazladı yıkayınca tekrar siyahlaşıyor kuruduktan sonra veya silince tekrar beyazlaşıyor sanki aşırı derecede çizilmiş yada kireç tutmuş gibi
  • Amcam bana orjinal rayban rb3358 getirdi izmirden optikçiye gösterdim adam orjinal gibi duruyo emin değilim dedi camın içinde de rb yazısı var ne yapmalıyım acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.