Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu mancera cedrat boise denen zıkkımı hiç bir yede bulamıyorum denemek için, aventusa benzetiyorlar. Fiyat aventusun yarısıyken alayım diyorum ama izmirde hiç bir magazada yok.
  • Dunhill Icon önerirmisiniz ? Parfümün testerını bulamadım bir türlü, kör alış yapmayı düşünüyorum, şu aralar fresh olan ama deodorant gibi kokmayan bir parfüm aramaktayım...
    Bir yandanda Azzaro wanted var aklımda, kokuyu denedim evet çok tanıdık bir kokusu var ama Invictus gibi sentetik değil ve kafa ağrıtmıyor, her ne kadar çok basit gelsede ve elimde bu tarz çok koku olsada, parfümde sebebsizce beni çeken birşey var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saintvicious22 -- 26 Mart 2019; 19:28:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar parfüm alma arifesindeyim ama kararsızım kör alışta yapabilirim uygun yakalarsam hatta blue de chanel edp mi yoksa dior sauvage edp mi beyler edp alıcam özellikle

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    İkisine de sahip olan biri olarak , Chanel daha iyi bence.

• bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Performansı nasıl hocam blue chanel edpnin mesela 5-6 saat götürmü en kötü kuru ciltli olduğum için bazı parfümler cabucak ucuyor

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Fena değil performansı , kalır rahatlıkla o kadar farkederlik 1 2 saat fena değil

• jil sander sun man in david walker kodunu bilen varmı arkadaslar ? Acil yanıt rica ediyorum Tesekkur ederim
  • BojanBogdanovic B kullanıcısına yanıt
    Bu durum tamamen parfümün kullanım koşullarından kaynaklanmakta.
    Parfümünüzün en büyük düşmanı ısı ve ışıktır. Tester kalitesinden ziyade kullanım koşullarını sorgulamak gerekir.
    Aşağıda doğru kullanım koşulları ile ilgili daha detaylı bir link paylaşıyorum.
    http://www.parfumsecimi.com/parfum-kaliciligi-nasil-artirilir/
  • %100 orjinal freeshop parfüm isteyen pm atabilir, parfümler freeshoptan alınacaktır, istediğiniz parfüm ücreti ne kadar olursa olsun üzerine sadece 40tl (kargo ücreti ve hizmet bedeli) eklenecektir.
  • Parfüm alacaksanız DutyFree den başka yerden almayın
  • Boynerde 650tl olan parfüm. Hepsiburada üzerinden 500tl. Trendyolda 450. Bu sitelere güvenebilir miyiz. ORJİNAL uygun fiyatlı parfum nerden alabiliriz

• dumanyak123 D kullanıcısına yanıt
    Parfüm forumlarından temin edebilirsiniz

• 10 senedir bu parfümü kullanıyorum gayet hoş kokusu. Türkiye de var mı bilmiyorum ben Fransadan getirtiyorum, denk gelirseniz bi şans verin derim. Kutu içeriğinde duş jeli, deodorant ve parfüm oluyor.

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A773460ED -- 30 Nisan 2019; 0:49:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şu 3 lü var zamanında stokladığım şuan yanaşılmıyor yazın tom ford mandrino di amalfi 100ml 1500 den aşağı bulamadım diğeri sonbahar kış için comme des garcons 2 parfüm fransız playboy parfümüdür eşsizdir biraz tuzlu ama kalıcı ve değer spesifik koku olduğu için taklidi orjinali gibi kokmuyor :) kullanınca ismini soran insanlardan bıkarsınız
    Terre d hermes yazlık fena değil ama 700 tl vermişken hermes almam şuan pek bir iddalı değil gibi geldi hermes pek kullanmıyorum bir de şu sevil sephora falan 60 euro ya aldığım parfümü 100 euro kuruyla satıyorlar yurtdışında çalıştığım için oralardan alıyorum hele tom ford katmerli kazık Türkiye de bazı parfümlere +300 kar koyup satıyorlar mesela dior homme intense 50 euro belçikada
    Türkiyede ise 700 tl bu kadar kâr koyulmaz yani yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 30 Nisan 2019; 20:54:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba aranıza yeni katıldım. Trendyol üzerinden dene amaçlı 2 parfüm almıştım Checkcosmetic. Net te kontrol ettim konunun acemisiyim üzerinde yazan bütün kodları yazdım denedim ama hiç bi.şekilde sonuç çıkmadı . İthalatçı magna kozmetik.
    Paketleri açarsak geri iade alıyormuş trendyol. Bu parfümler sahtemi. Geri iade etmeyi düşünüyorum

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Evet

• SerhatC. kullanıcısına yanıt
    Kenzo totem orange, bentley momentum intense

• yakın zamanda parfüm almayı düşünüyorum daha önce armani code profımo 212 sexy men ve bvlgari aqua kullandım aklımda meşhur tom ford black orxhid vardı denedim başlarda niraz itici ama sonradan farklı ve güzel olmaya başladı ordaki bayan birde gucci guality adı galiba onu denettirti oda baya hoşjma gitti sizce hangisini almalıyım yada farklı kalıcı bir parfüm önerir misiniz
  • kenandede K kullanıcısına yanıt
    Jpg le male,Prada Carbon,Ysl la nuit,Dior Sauvage,Armani Gio,Burberry classic olabilir.

• Bir de checkfresh sitesinden sorgulama yapın,checkcosmetic güncel olmayabilir.Magna Kozmetik etiketliyse sorun yok,TR'deki tekel dağıtıcı.Te-ha,Arcon,Magna(MM) bunlar hep tekeldir.

• 
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.