Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hepsiburada'yı kullanıyorum bi sıkıntı görmedim yine de sormak istedim ordan devam edebilirim o zaman teşekkür ederim.
  • Forumda ucuz ama marka orjinal market parfümlerinin hangi pahalı niş parfümlere benzediği konusunda bir konuda burda açdım bilgi olarak bulunsun ekleme yada düzeltme yapmak isteyenlerde yazabilir..

https://forum.donanimhaber.com/hangi-pahali-parfum-hangi-ucuz-market-parfumune-benziyor--136713927#136713927

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 3 Şubat 2019; 13:55:21 >
  • darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Sevgiler güne sayılı günler kala, en romantik parfüm önerilerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
    Parfümsüz kalmayın.
    http://www.parfumsecimi.com/sevgililer-gunune-ozel-romantik-parfum-onerileri/
  • Thierry mugler pure havane diyorum baska bişey demiyorum acayip bi koku performansı müthiş en kötü 7 saati var tende tavsiye ederim herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Thiery mugler kokuları gerçekten çok güçlü.

• ilkbahar-yaz için fiyat performans oranı yüksek hangi parfümü önerirsiniz?
  • Arkadaşlarım, bende bu sevgililer günü kampanyalarından bir parfüm alayım dedim.
    Therry mugler Pure havane ile armani stronger with you, arasında kaldım.

Yalnız pure havane fragrantica da reformüle olmuş gibi söylentiler var. @mmertkk hocam sizin şişe hangi yıl üretimi yada batch code?

Öte yandan armani youda baya iyi yorumlar almış, hangisini önerirsiniz?

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    hocam sevgililer gününe özel indirim nerede var ben bulamadım pek
  • 2016 galiba pure havana ama performansı yinede üzmez yeni üretimler geçen sephorada denedim bende armaniyi bende gayet güzel durdu stronger with you ileride alıcam bi tane

İkisi arasında pure havane tavsiye ederim ama deneyin ikisini içinize yatanı alın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmertkk -- 13 Şubat 2019; 1:24:29 >
  • Sephora, sevil gibi mağazalarda var hocam. Sitelerinden inceleyebilirsin.

• Ne zamandır merak ettiğim Notebook Citrus&green tea edt'i trendyoldan aldım nihayet. Hesabıma alt limitsiz 20 tl yüklemişler onu da kullanınca kargo dahil 49 tl ye geldi. Parfüme gelirsek kutusu, şişesi çok hoşuma gitti. Sunumu gayet dikkat çekici. Made in İtaly olduğundan Akdeniz temalı bir parfüm bekliyordum. Narenciyeli, çiçekli müthiş rahatlatıcı ayrıca insanı cıvıl cıvıl yapan müthiş bir kokusu var. Performans çok iyi değil ama zaten yazlık olduğundan ofiste fasır fasır sıkmak için aldım. Şimdi de white wood&vetiver olanını listeme aldım. Bu markayı takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 14 Şubat 2019; 22:0:23 >
  • Sephorada denedim hocam pure havane yı fakat kıyafete sıktığım halde performans üzdü. Aynı şey armani you içinde geçerli. Yeni zamanda kayda değer parasını hakeden kalıcı parfüm bulmak gerçekten zor. Nerde eski BPI üretimleri.

Kıyafette bende kalıcıkık pek elde edemiyorum keşke tene sıksaydın hocam gerçek performansı tende veriyor genelde parfümler

• Haklısın hocam bende nebileyim orjinalde olsa tenime sıkmak istemiyorum.

• Haklısın hocam bende nebileyim orjinalde olsa tenime sıkmak istemiyorum. Zarar verir diye düşünüyorum.

• Merhabalar 19 yaşında birine Dior Homme intense çok mu ağır gelir?
    Açık parfüm değil sonucta illaki yine zararlıdır ama en azından acık parfüm kadar değildir zaten fazla sıkmıyorum bende 3 fıs yetiyor

• Arkadaşlarım son zamanlarda aldığım parfümlerden hiç memnun değilim, aldıktan 1 hafta sonra ilk günki kokudan kalıcılıktan hiç eser kalmıyor.

Burnum alışıyor diyeceğim ama kıyafete sıktığımdan aradan zaman geçipte kıyafetimin yanından geçerkende kokuyu ilk günki gibi alamıyorum.

Sizce kapağı açıldıktan sonra esansı kaçıyor olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhatC.

ilkbahar-yaz için fiyat performans oranı yüksek hangi parfümü önerirsiniz?
    up
  • Bugün yaza yatırım yaparak paco rabbane invictus aqua aldım performans olarak gayet tatmin edici çıktı tavsiye ederim yazlık parfüm arayan arkadaslara

• 
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.