Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
21.529
Cevap
328
Favori
1.521.672
Tıklama
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI
Giriş
    553 Mesaj
    en kaliteli açık parfüm hangisi ?

Zara hariç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Versace eau fraiche almak istiyorum Perfume Point'te 200 ml baya uygun fiyat ama kimdir bunlar, güvenilir midir emin olamadım, internette çok alakasız yorumlar biri sahte parfüm satıyolar diyo diğeri orjinal. Trendyol'dan baktığım parfümlerinde çoğunu bu şirket satıyor. Türkiye'de parfüm almak ne zor iş. Eau Fraiche uygun fiyata güvenilir nereden bulabilirim

143 Mesaj

İçerenköy Carrefour'da mağazaları var. Sahte mi yoksa gerçek parfüm mü satıyor bilmiyorum, daha önce hiç alış veriş yapmadım ama dışarıdan düzgün bir yere benziyor.

Onun dışında bu "Sahte parfüm" iddialarının çoğu genelde parfüm severin aldığı üründen aradığını bulamaması sebebi ile yaşanıyor.
    Özellikle bu alanda acemi olan alıcılar, orjinal parfüm aldığında "tamam şimdi bütün ofisi yıkacağım", "herkes parfümümü soracak" veya "bütün gün üstümden çıkmayacak kokum hatta kıyafetlerime sinecek" gibi yüksek beklentiye girebiliyor. Bu beklentinin gerçekleşmemesi de çoğu kez bu hezeyanlara sebep oluyor.

Parfümünüzü alırken mutlaka düzgün paketlenmiş olmasına ve hem üretici hem de ithalatçı bandrollerinin olmasına dikkat edin.

Ayrıca sahte parfüm satan bir firmanın, Hepsi Burada, Trendyol, N11 gibi yerlerde faaliyet gösterebileceğini düşünmüyorum.
    |
    |
    ekostros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9877 Mesaj
    Encre Noire Sport kullanmış olanlar var mı ? Fiyatı uygun yorumları iyi kör atış almayı düşünüyorum. La nuit de la home, givenchy pour home ve issey miyake favori parfümlerim sizce Encre sport u beğenir miyim ? Şeker kokan parfümleri hiç sevmem mesela örnek One Million. Başka tavsiyede alabilirim.

|
    |
    717 Mesaj
    Gratis'ten Bonveno Aqua parfüm aldım fiyatı uygun, hem de kalıcı ve güzel kokuyor. Almak isteyenler denesin bakın derim. Birkaç çeşidi vardı. Aynı ürün Watsons'da da var. Gratis kartı olanlara şu an parfümlerde %30-40 arası indirim var.

https://www.gratis.com/erkek-parfum/kategori/5040101?N=657581527&Ns=&Nr=AND(product.active:1,NOT(sku.listPrice:0.000000))&No=0
    |
    |
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/1707127/84593/calvin-klein-one-edt-200-ml-unisex-parfum?rType=3&rKey=245

free shop da kaça acaba bu parfüm? Bu fiyata nasıl satabilir ki?

Boyner de çakma parfüm satmaya mı başladı artık?(sesli düşünce)

İzah edebilecek var mıdır?

Orijinalden alıntı: titan321

Boyner de 200 ml lik parfüm var 180 TL diyor.
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/1707127/84593/calvin-klein-one-edt-200-ml-unisex-parfum?rType=3&rKey=245

free shop da kaça acaba bu parfüm? Bu fiyata nasıl satabilir ki?

Boyner de çakma parfüm satmaya mı başladı artık?(sesli düşünce)

İzah edebilecek var mıdır?
    Fiyat normal. CK One zaten ucuz bir parfüm.

• Teğmen
    210 Mesaj

Ucuz parfüm yoktur. Yanlışınız olmalı, en ucuz parfüm 100 ml liği 40 avro civarı oluyor. Oda promosyon fiyatlarıdır. 200 ml ayrıca bu!.
    Armani de var 200 ml. O da mi ucuz parfüm madem öyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan321 -- 13 Eylül 2019; 23:2:12 >
    |
    |
    :ArHaus: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ucuz parfüm yoktur. Yanlışınız olmalı, en ucuz parfüm 100 ml liği 40 avro civarı oluyor. Oda promosyon fiyatlarıdır. 200 ml ayrıca bu!.
    Armani de var 200 ml. O da mi ucuz parfüm madem öyle?
    CK One ben kendimi bildim bileli hep ucuzdur. Bir ara BİM'de bile satılıyordu. CK One kalitesiz olduğu için ucuz başka bir şey aramayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: odtulu.mezun

kışlık parfüm arıyorum dior homme intense , valentino uomo intense, armani code profumo hangisini önerirsiniz veya sizin öneriniz varsa ona da bakarım.
    hocam şu parfümü şiddetle tavsiye ederim (adı L'Homme Ideal):

https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/L-Homme-Ideal-Eau-de-Parfum-37735.html

rochas man (https://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Rochas-Man-1426.html) kullandıysanız bilirsiniz. gurme kokusu olarak geçiyor. balık etli iştahı açık kızlar çok seviyor
    |
    |

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Bu aralar parfüm alma arifesindeyim ama kararsızım kör alışta yapabilirim uygun yakalarsam hatta blue de chanel edp mi yoksa dior sauvage edp mi beyler edp alıcam özellikle
    chanel in allure homme serisini tavsiye ederim. bdc o kadar iyi değil. allure homme eau extreme di sanırım adı bu koku süper beğeniliyor.

Bi altınız daki kullanıcı freeshopdan hesaplı internetten satış yapan mağaza linklerini vermiş. En düşük ck one fiyatı 170 TL en yüksek 350 TL civarı satılıyor. Yurtdışı fiyatı o dur. O da ülkenize gönderi yasak uyarısı veriyor. İstesnde alamıyorsun yani.. Türkiye de üzerine ötv kar koydun mu 2 katından aşağı satmaz bunlar.

Siz halen ck one ucuz fiyat normal diyorsunuz. Yahu armani var diyoruz onun da 200 ml mi 400 lira fiyat koymuş.
    70 avro 100 ml liğini satıyorlar dı en son diye hatırlıyorum. Siz kalkmış halen bir anormallik yok diyorsunuz.

Nerede görülmüş ötv li, kdv li bir malın satıcısından daha ucuza satıldığı bu ülkede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan321 -- 14 Eylül 2019; 12:51:43 >
    |
    |

Bi altınız daki kullanıcı freeshopdan hesaplı internetten satış yapan mağaza linklerini vermiş. En düşük ck one fiyatı 170 TL en yüksek 350 TL civarı satılıyor. Yurtdışı fiyatı o dur. O da ülkenize gönderi yasak uyarısı veriyor. İstesnde alamıyorsun yani.. Türkiye de üzerine ötv kar koydun mu 2 katından aşağı satmaz bunlar.

Siz halen ck one ucuz fiyat normal diyorsunuz. Yahu armani var diyoruz onun da 200 ml mi 400 lira fiyat koymuş.
    70 avro 100 ml liğini satıyorlar dı en son diye hatırlıyorum. Siz kalkmış halen bir anormallik yok diyorsunuz.

Nerede görülmüş ötv li, kdv li bir malın satıcısından daha ucuza satıldığı bu ülkede?
    Sana devamlı kullandığım bir parfümden örnek vereyim.

Chanel Allure Homme Sport 100ml ben 560-620 gibi bir fiyata alıyorum TR'de. Bunun altına da bulursun. Daha geçen gün yeni şişesini aldım Sephora'dan. Aynı parfüm Chanel'in kendi sitesinde ise $95 yani aşağı yukarı 540 lira gibi bir fiyata satılıyor.

https://www.chanel.com/us/fragrance/p/123630/allure-homme-sport-eau-de-toilette-spray/

https://www.sephora.com/product/allure-homme-sport-P70400?skuId=772616

Sephora yurtdışı fiyatı (100ml) da $95. TR'de ise 600-620 civarına satıyor aynı mağaza.

Senin esnaf hesabına göre benim bu parfümü ötv+kar derken en az 1000 liraya almam gerekiyor? Öyle bir şey yok. Her şirketin kendi fiyatlandırma usulü var. İllaki bir parfümü yurtdışı fiyatının 2-3 katı fiyata satın alacaksınız diye bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 14 Eylül 2019; 13:26:15 >

• Teğmen
    210 Mesaj

Bakkal hesabıda olsa, dört işlem de olsa metematik matematiktir. Rakamlar bize reel i verir.
    Siz bir malı üretmediğiniz halde Türkiye de daha ucuz nasıl olabildiğini izah edemediniz.

İlk iletim bunu soruyordu. Güzel kardeşim 80 avro free shop fiyatı var ürünün. Bu ne demek? gümrüksüz fiyatı demek.
    Yani en düşük kur ile 500 lira diyorum ki; Boyner 400 e nasıl satıyor?

Sevil de 560 lira mesela. %40 ucuz aşağı yukarı Boyner yani. Anormallik olduğu açık bence!

Ucuz dediğin one' ında 100 lüğünü 270 e satıyor sevil. Boyner 200 lüğünü 190 a veriyor?? Demek anormallik yok!.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan321 -- 14 Eylül 2019; 17:57:17 >
    |
    |

Bdc edt - allure homme edition blanche ve extreme olanını ayrıyetten sauvage edt ve edp yede sahibim suan :) sauvage edp ve edition blanche dısında hepsinin performansı cok iyi

|
    |
    leopolidas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bu mu yani? O kadar yazı içinde sorumla alakalı açıklayıcı tek kelime yok.

Sayın forumcu, siz diyorsunuz ki; freeshop da ithal viski 30 avro, Türkiye' de bakkal bunu %40 kar marjıdüşüğüne; 18 avroya satabilir. Acayip mantıklı izah ettiniz. Süpersiniz..

Nereden biliyorsunuz o ürünün 18 avro altında bir maliyete mal olduğunu, bütün giderlerini düştükten sonra karda olduğunu?

Lütfen bir parfüm satıcısı bu ürünün alış fiyatını bizimle paylaşsın. Aydınlanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan321 -- 15 Eylül 2019; 12:3:11 >
    |
    |

Bu mu yani? O kadar yazı içinde sorumla alakalı açıklayıcı tek kelime yok.

Sayın forumcu, siz diyorsunuz ki; freeshop da ithal viski 30 avro, Türkiye' de bakkal bunu %40 kar marjıdüşüğüne; 18 avroya satabilir. Acayip mantıklı izah ettiniz. Süpersiniz..

Nereden biliyorsunuz o ürünün 18 avro altında bir maliyete mal olduğunu, bütün giderlerini düştükten sonra karda olduğunu?

Lütfen bir parfüm satıcısı bu ürünün alış fiyatını bizimle paylaşsın. Aydınlanalım.
    Arkadaşım ya okuduğunu anlamıyorsun ya da anlamlandıramıyorsun?

Chanel $95'e yurtdışında sattığı parfümü TR'de 560-600'e de satabiliyorsa demek ki yine kar ediyor. Kafandan %200 kar marjları uydurarak aynı parfüm neden 2-3 katı fiyata satılmıyor, satılmıyorsa sahtedir diye varsayımlarda bulunuyorsun.
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.