Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • John Varvatos Artisan alacağım.Sevil mağazalarında 2 aydır kampanyalı idi.Tam alacaktım bitmiş.En ucuz olarak yukko sitesinde var.Ama güvenemiyorum ? Babalar Günü dolayısı ile Sevil yine yapar mı indirim ? yukko şikayetvar sitesine baktım hep geri dönüş yapmışlar.Bu yönden iyi fakat orjinal mi bilmiyorum

Sevil indirimi tekrar başlamış
    Ama 125 ml olan mesela 340 lira 75 olan 234 lira ..
    Çiçeksepeti gibi sitelerde ise 125 ml olan 294 lira civarı

Siz olsanız nereden alırsınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 1 Haziran 2019; 15:31:19 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    hepsiburada veya n11den bakip alirdim
  • tritone kullanıcısına yanıt
    oradaki satıcılara hiç güvenmiyorum.Mizu ,trendyol gibi yerlerden yine aldığım oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben parfüm işinden pek anlamıyorum. Geçenlerde edt parfüme david marka 60-70 lira para verdim kokusu cok cok iyi değil ve 2-3 saat kalıcılığı var en fazla. Edp parfüm arıyorum ve aradığım parfüm hafif hoş kokulu olmalı, yani ağır parfüm sevmiyorum. Hiç de anlamam parfümden bana ne önerebilir siniz? Bütçem 150 ye kadar çıkabilir güzellğine göre.
  • CALVIN KLEIN In2U Erkek Parfüm Edt
    Blue Jeans Erkek Sprey Parfüm Edt
    Bu iki parfum hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar

geçmişten günümüze çokça parfüm denemiş, bu konulardan anlarım diyen babayiğit bir arkadaş var mı?

özelden birşey sorucam. soru designer parfümlerle ilgili, niche değil.
  • köle kullanıcısına yanıt
    Sen burada sor, bilenler bildiği kadarıyla cevaplar hocam

• Amadedim A kullanıcısına yanıt
    İkisinin de kalıcılığı zayıf

• yahu bu parfümlerin fiyatları ne böyle? ithal oldukları için mi? yuhh be.

valla çakma makma. bargellodan loristen şaşamayacaz anlaşılan.

lacoste essential, bargello 535

• Perfume Point'ten alisveris yapan var mi?.. Eksi'de sahte parfum sattiklari vs. yazilmis... Hepsiburada'dan fiyati uygun gorunce (satici Perfume Point) Fahrenheit aldim...

Kontrol icin kod aradim ama kutuda batchcode yok...

Bana fake gibi geldi ama ?..
  • keyn K kullanıcısına yanıt
    Arcon etiketi var distribütörü diorun orjinal gibi duruyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Arcon etiketi var distribütörü diorun orjinal gibi duruyo
    Etiketi bastırmak kolay hocam, cakma Fahrenheit yapan adamlar etiketi de ayarlar bir sekil diye dusunuyorum...
  • keyn K kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ne diyim ki parfüme pointten almadığım için bilemiyorum sağlam yerden alsaydın keske sephora veyahut parfüm forumların

• arkadaşlar dekant olarak almak istediğim bir çok designer parfüm var.

decantall sitesinde her parfüm yok, forumlarda da designer dekant satan kişi sayısı az, olanlardan da aldım zaten.

sizce ben nasıl dekant bulurum? güvenilir bir instagram satıcısı ya da tanıdığınız birileri var mı?

20 25 tane dekant almak istiyorum içinde antaeus egoiste gibi populer olanlar ve olmayanlar da var. hepsi designer niş değil.

çok parfüm denemeden deneyim kazanılmıyor ki :)

• en kaliteli açık parfüm hangisi ?
    Zara hariç

• Kenzo Air parfümü elinde olan, şişenin dibinde falan kalmış olan, ya da bulabilecek kimse var mı?
  • Versace eau fraiche almak istiyorum Perfume Point'te 200 ml baya uygun fiyat ama kimdir bunlar, güvenilir midir emin olamadım, internette çok alakasız yorumlar biri sahte parfüm satıyolar diyo diğeri orjinal. Trendyol'dan baktığım parfümlerinde çoğunu bu şirket satıyor. Türkiye'de parfüm almak ne zor iş. Eau Fraiche uygun fiyata güvenilir nereden bulabilirim

• ekostros kullanıcısına yanıt
    İçerenköy Carrefour'da mağazaları var. Sahte mi yoksa gerçek parfüm mü satıyor bilmiyorum, daha önce hiç alış veriş yapmadım ama dışarıdan düzgün bir yere benziyor.

Onun dışında bu "Sahte parfüm" iddialarının çoğu genelde parfüm severin aldığı üründen aradığını bulamaması sebebi ile yaşanıyor.
    Özellikle bu alanda acemi olan alıcılar, orjinal parfüm aldığında "tamam şimdi bütün ofisi yıkacağım", "herkes parfümümü soracak" veya "bütün gün üstümden çıkmayacak kokum hatta kıyafetlerime sinecek" gibi yüksek beklentiye girebiliyor. Bu beklentinin gerçekleşmemesi de çoğu kez bu hezeyanlara sebep oluyor.

Parfümünüzü alırken mutlaka düzgün paketlenmiş olmasına ve hem üretici hem de ithalatçı bandrollerinin olmasına dikkat edin.

Ayrıca sahte parfüm satan bir firmanın, Hepsi Burada, Trendyol, N11 gibi yerlerde faaliyet gösterebileceğini düşünmüyorum.

• Encre Noire Sport kullanmış olanlar var mı ? Fiyatı uygun yorumları iyi kör atış almayı düşünüyorum. La nuit de la home, givenchy pour home ve issey miyake favori parfümlerim sizce Encre sport u beğenir miyim ? Şeker kokan parfümleri hiç sevmem mesela örnek One Million. Başka tavsiyede alabilirim.

• Gratis'ten Bonveno Aqua parfüm aldım fiyatı uygun, hem de kalıcı ve güzel kokuyor. Almak isteyenler denesin bakın derim. Birkaç çeşidi vardı. Aynı ürün Watsons'da da var. Gratis kartı olanlara şu an parfümlerde %30-40 arası indirim var.

https://www.gratis.com/erkek-parfum/kategori/5040101?N=657581527&Ns=&Nr=AND(product.active:1,NOT(sku.listPrice:0.000000))&No=0
  • 
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.