Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eros kullanmadım. Pure malt ve havane'nin ise one million ile hiçbir benzerligi yok diyebilirim.

Havane 'i begeneceginizi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 19 Aralık 2017; 17:49:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

encre noire bende merak ediyorum ya tekin acardan felan kaldırmışlar deniycek biryerde yok tek aklıma takılan nette yorumlar baya tutarsız bazıları harika niş kalitede bir koku derken bazıları eczane kokusu şurup gibi berbat felan diyor :) kış için baya parfümüm var ama burda gelecek yorumlara göre alabilirim bende

encre noire havasız yerde kalmış, tozlu ahşap ve mürekkep kokusudur. karanlık kasfetli bir parfümdür. encre noire sport versiyonu daha zayıflatılmış hali.

vetiver'in orjinal halini ermenegildo zegna uomo'da deneyebilirsiniz. vetiver sabunsu bir kokudur.
    asıl eczane dolabı kokusu ise L`Occitane Eau des Baux'dur...
    versace eros' sentetikliği baya hissedilen başarısız sedir ve odunsu bir parfüm. gençler eros ismine şişe tasarımına kapılıp aldanmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 24 Aralık 2017; 21:22:57 >

• EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    encre noire alıyorum beğenmesemde en azından koleksiyonumda farklı birtane parfüm olsun insanların tepkisi nasıl bu parfüme karşı dışarda olumlu yorum alan varmı kullanıpta ?

• Elinde ultraviolet olan varmı? Takas olur yada nakit.Bulunduğum şehirde bulamadım.

• Blvgari man in black kullanan var mı aranızda bugün denedim alıcam yılbasında kullananlar kalıcılık ve farkedilirik ile ilgili bilgilendirebilirler mi acaba

• Odun kokusu içeren hafif bir parfüm arıyorum. Varmı tavsiye verecek, şimdiden teşekkürler.
  • eediz kullanıcısına yanıt
    ucuz ve marka parfümleri açıkta almak mı toptan kapalı almak mı mantıklı
    http://www.dunden.com/en-ucuz-toptan-marka-parfumler-nereden-alinir/
  • Salvatore Ferregamo F Black 50 ML mevcut isteyen özelden yazabilir.
  • Arkadaşlar kışın issey miyake kullanılır mı?

Birde internetten uyguna issey miyakenin nuit issey olanını aldım.Daha önce kullanan var mı?

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hocam bir daha kullanmamak üzere bitirmiş bulunmaktayım, önermem ben sevmediğim için önermem, o paraya dior sauvage al daha iç açıcı daha kalıcı. Benim hoşuma gitmedi, illaki seveni vardır. Almayı düşünüyorsanız öncelikle koklayın gerçekten farklı bir koku ama kalıcı değil onu diyebilirim.
  • Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Denedim bir bileğe savauge diğerinede black man sıktım sauvage yi daha cok farkettim

• Beyler bugün sephoradan carolina herrera 212 vip men aldım set halinde baya iyi bir indirim var kaçırmayın derim sevenleri için bu parfümü ilk defa denedim gayet hosuma gitti sevenleri kaçırmasın derim

Kaç tl'ye geldi ?
  • Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyliyim normalde 50 cc 280 küsürdü danısman setini almamı söyledi daha mantıklı geldi sette 100 cc parfüm ve dus jeli vardı özel kutusunda 420 liradan 300 liraya indirmişler seti ben aldım tavsiye ederim aksam 6 gibi sıktım saat 12 oldu hala geliyor kokusu bana maşallah

normal fiyatıda aşağı yukarı o kadar zaten

• CH Men Prive mi alsam Paco Rabanne Invictus mu alsam yoksa Versace Eros mu? Şuan için Blue de Chanel kullanıyorum. Bittiğinde Blue de Chanel'i tekrar almayı planlıyorum. Ama onun yanına ve genel olarak 23-24 yaşlarında birinin kullanabileceği koku ne olabilir ? CH Men Prive daha seçilesi bir koku gibi. Eros ise her durumda değilde bazı durumlarda kullanılacak bir koku gibi geliyor. Kararsızım.
  • Beyler bana hafif hoş kukusu olan bir parfüm önerirmisiniz? Bütçem 50 lira civarı ama güzel ve değecek bir şeyse 100 liraya çıkabilirim.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    ismini zikrettiklerin içerisinde en güzel kokuya sahip olan bence ch men prive.. çok klas koku.. ama malesef son dönem şişelerinde performans sorunu var biraz,bunu dert etmezsen al bence.
  • Arkadaşlar merhaba, master perfumer (kruidvat) kullanan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

CH Men Prive mi alsam Paco Rabanne Invictus mu alsam yoksa Versace Eros mu? Şuan için Blue de Chanel kullanıyorum. Bittiğinde Blue de Chanel'i tekrar almayı planlıyorum. Ama onun yanına ve genel olarak 23-24 yaşlarında birinin kullanabileceği koku ne olabilir ? CH Men Prive daha seçilesi bir koku gibi. Eros ise her durumda değilde bazı durumlarda kullanılacak bir koku gibi geliyor. Kararsızım.

Merhaba,

Blue de Chanel için neler söyleyebilrsiniz yorumlarda iyi parfüm olduğu yazılıyor. Ben ıssey mıyake kullandımda değiştirmek farklı kokular denemek istiyorum çok da test edemiyorum kokuları internetten araştırıp alıyorum hep. Sormak istediğim çok ağır mı kokusu yazın kullanabilir mi ben çok ağır olmasını istemiyorum. Yada buna benzer farklı bir parfüm önerebilir misiniz ? yaz için ağır olmayan parfüm arıyorum :)

• 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.