Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzay Kozmetik Bentley parfümlerinin resmi distribütörü Bülent Bey'i de iyi tanırım bir sorun olmaz güvenle alabilirsiniz.

Tabi Dubai'den getirtme imkanınız varsa düşünmeden direk ordan alın derim.
  • Arkadaşlar merhaba esmer tenli 25 30 lu yaşlar için tester parfüm tavsiyeniz var mıdır. ? Kullandığım parfüm Tom Ford siyah, Burberry tarzları.

İstediğim tarz koku mutlaka çekici olmalı yururken kokuyu bırakacak tarz :) Ama cok ağır olmayacak hos bir koku olması lazım var mi oneriniz.. İlla kullandığım parfümlere yakın olması şart değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_ruhx -- 7 Aralık 2017; 23:1:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mont blanc individuel bu parfumu istanbulda nerde deneyebilirim arkadaslar bulamadım bir turlu.Kanyonda douglas magazisi yazmisti biri ama orda oyle bir magaza bulamadim.

• Beyler önümüzdeki 1-2 gün içinde alıcam karar vermeme yardımcı olun geçen denemek için spicebomb aldım ama bitti ve tenimde basarılı bir koku oldu lakin aklıma birde dior sauvage girdi simdi size hızlıca soruyorum

Dior sauvage mi viktor rolf spice bomb extreme mi alıcağım için biraz hızlı yardımcı olursanız sevinirim

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    İkisi çok farklı koku. Spicebomba benzeyen 1million var onu da herkes kullanıyor.

• arkadaşlar 3 parfüm arasında kaldım encre noire,pure malt ve pure havane bu parfümlerden hangisi daha maskülendir ve performanslıdır ? parfümleri deneyebileceğim biryer olmadığından kör alış yapacağım

• Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    Üç parfümü de kullanmış biri olarak en masküleni kesinlikle Encre Noire diyebilirim. Performans ise tene göre değişebilir. Ben beyaz tenliyim ve üçünden de performans yönünden sıkıntı yaşamamıştım.
  • encre noire bende merak ediyorum ya tekin acardan felan kaldırmışlar deniycek biryerde yok tek aklıma takılan nette yorumlar baya tutarsız bazıları harika niş kalitede bir koku derken bazıları eczane kokusu şurup gibi berbat felan diyor :) kış için baya parfümüm var ama burda gelecek yorumlara göre alabilirim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 19 Aralık 2017; 11:53:55 >
  • Her ne kadar designer olsa da benim nazarimda designer-niş arası bir yerde duruyor.

Genel olarak isli dumanlı vetiver diyebiliriz. Açılışı biraz ilaçsi, kimine göre murekkebimsi kokuyor.

Tecrübeli burunlar sevecektir ancak bu hobiye yeni baslamis biri icin uç bir koku :)

• by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Sanırım son kısımlar beni tarif ediyor henüz 10-15 civarı parfümüm var nerdeyse hepsi usta burunlar tarafından piyasa işi diye tabir edilen basit şekerli parfümleri(eros,bleu de chanel one million vb.)farklı bir koku denemek istediğim için düşünüyorum acıkcası bu parfümü,vetiverin ne olduğunu bilmemem sıkıntı yaratıyor biraz sanırım alacağım gibi genede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 19 Aralık 2017; 15:20:39 >
  • Ertesi günü ilana koyacaginiza dair bahse girerim :)

• Kesinlikle kör alışa uygun degil. Vetiveri heskes sevmez. Ben aldım beğenmedim gercekten de eczane gibi kokuyor. Sattim hemen pure havane aldim. Zevk meselesi tabii.

• Sümbülzade Vehbi S kullanıcısına yanıt
    ya pure havane tahminen benimde daha çok hoşuma gider ama elimde hiç bu tarzda parfüm yok hep şekerli kokular olduğu için benzer bir koku alıcağıma aklım buna gidiyor

• pure havane tütün temalı parfüm, ama bal ve vanilyadan kaynaklı tatlılık var belki sevebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 19 Aralık 2017; 15:26:27 >
    maskülen bir kokumudur peki ?

• Encre noire kadar sek maskülen olmasa da gayet maskülendir :)
    baya kararsız kaldım şimdi ya :) dekant felan satan varsa onları araştırayım biraz bari

Dior savauge kullandınız mı hocam almayı düşünüyorumda

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Maalesef onu henüz kullanmadım
    hocam bende daha önceden eros ve one million kullandım pure malt yada pure havane ne kadar benziyor acaba bu kokulara ? farklıysa alabiirim bu ikisinden biri
  • 
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.