Şimdi Ara

ORİGİN ACCESS PREMİER [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
9
Favori
11.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warmkitty

evet ea access senelik 65 tl yazıyor bende
    Xbox içinmiş hocam bu. Pcde geçer mi?
  • bu normal ea access yıllığı 65 tl olan sadece xboxda var diye biliyorum
  • Vpn ile Ukrayna üzerinden alınca 3999 ruble yani 355tl civarına geliyor 1 yıllığı.
    Bizim kredi kartlarını da direkt kabul ediyor. Ayrıca Rus mağazasına yönlendirse de Rusya gibi kısıtlı değil, global versiyon oyunlar.

Not: Android'de touch vpn Ukrayna sunucusuna ücretsiz bağlatabiliyor. Mobil tarayıcınız vasıtasıyla alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Vpn ile Ukrayna üzerinden alınca 3999 ruble yani 355tl civarına geliyor 1 yıllığı.
    Bizim kredi kartlarını da direkt kabul ediyor. Ayrıca Rus mağazasına yönlendirse de Rusya gibi kısıtlı değil, global versiyon oyunlar.

Not: Android'de touch vpn Ukrayna sunucusuna ücretsiz bağlatabiliyor. Mobil tarayıcınız vasıtasıyla alabilirsiniz.
    merhaba fifa 19'u yükledinizmi veya yükleme yapıp deneme şansınız varmı eğer türkçe dil oluyorsa bende sizin yönetiminizle 1 yıllık üyelik alacağım cevap verirseniz memnun olurum.
  • Hocam merhaba. Premier'i BFV oyunu için almıştım. Ekran kartımın yayında bfv verilmeyeceği söylendiği için premier almaya karar vermiştim. Yalnız birkaç hafta sonra İnventus bana BFV keyi gönderdi mailime. Böyle olunca ben de iade talep ettim. Sitelerinde access üyeliklerine iade yapılmadığı söyleniyordu ama talepte bulununca kırmayıp kabul ettiler.
    Eğer elimde şuan olsaydı indirir bakardım. Ancak şunu söyleyebilirim ki oyunun global sayfasında görünen dillerin hepsi oyunda oluyor. Bf5'te böyleydi.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler yanıtınız için uygun bir zamanda vpn kullanarak ukrayna üzerinden alım gerçekleştirip deneme yapacağım umarım olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe var fifa 19 da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 16 Nisan 2019; 23:50:21 >
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer vpn’le ukrayna üstünden aldığımızda türkçe oluyormu onu sormuştum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o şekilde aldım bende hocam.o yüzden cevap yazdım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

o şekilde aldım bende hocam.o yüzden cevap yazdım zaten.
    Tamam'dır teşekkür ederim
  • bende geçen hafta aldım iade talep ettim hemen iade ettiler.
    sonra baktımki premier mantıklı tekrar aldım :D

zaten iki oyun 700 tl günümüzde 700 tl verip bir sürü oyun oynamak daha mantıklı.

150 oyun var diyolar o biraz palavra oynanır düzeyde 20 oyun falan taş çatlasa çıkar oyun dedikleri çoğu şey dlc paketi falan
    not ikizler burcuyum
  • Benim hali hazırda bir origin hesabım var ve fifa 13'ten bu yana kullanıyorum. Bu hesabım ile VPN üzerinden ukrayna bağlanıp premier alsam fifa 20 için, banlanma vs durumu oluşuyor mu? Yoksa yeni bir hesap açıp mı yapmam gerekir?
  • psychomax13 kullanıcısına yanıt
    bir şey olmaz benim de eskiden kullandığım hesabım vardı, aynı hesapla ukrayna üzerinden premier aldım fifa 19u oynuyorum her gün sıkıntısız.
  • Pc için premier üyeliği olan arkadaşlar rica etsem fifa 20 için indirme tarihi ne olarak yazıyor? Yazar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Origin Access Premier release date: September 19, 2019 6:00 PM EEST
    Pre-load date: September 13, 2019 8:00 PM EEST
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    ya bu origin access sanal kart kabul etmiyor.Ben de kredi kartı yok ki :S
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Ben kredi kartıyla vpn kullanarak almıştım geçen sene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben rusya ip'si üzerinden satın alamıyorum. google chrome üzerinden denediğimde "google pay" ödeme bilgilerini girerken daha önce eklemiş oldugum kartı seçiyorum benden 3 haneli kodu istiyor. Kodu girdikten sonra "bu kart şu anda doğrulanamıyor." hatasi veriyor. Google pay üzerinden kart bilgilerini tekrardan girdim hata var mi diye sorun çözülmedi.

Origin uygulaması üzerinden denediğimde ödeme işleminde yandex.ru çıkıyor ve yine hata veriyor. fifa 20 erken erişimden çıkmadan önce satın almam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum :)

Bankamı aradım kredi karti ile ilgili bir sorun olmadığını söylediler yani reddedilmiş işlem veya limit ile ilgili problem yokmuş. uygulama ile alakalı olabileceğini söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magiclove32 -- 13 Eylül 2019; 18:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magiclove32

merhaba arkadaşlar ben rusya ip'si üzerinden satın alamıyorum. google chrome üzerinden denediğimde "google pay" ödeme bilgilerini girerken daha önce eklemiş oldugum kartı seçiyorum benden 3 haneli kodu istiyor. Kodu girdikten sonra "bu kart şu anda doğrulanamıyor." hatasi veriyor. Google pay üzerinden kart bilgilerini tekrardan girdim hata var mi diye sorun çözülmedi.

Origin uygulaması üzerinden denediğimde ödeme işleminde yandex.ru çıkıyor ve yine hata veriyor. fifa 20 erken erişimden çıkmadan önce satın almam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum :)

Bankamı aradım kredi karti ile ilgili bir sorun olmadığını söylediler yani reddedilmiş işlem veya limit ile ilgili problem yokmuş. uygulama ile alakalı olabileceğini söylüyorlar.
    Aynı sorun bende var hocam. halledebildiniz mi ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.