Şimdi Ara

ORİGİN ACCESS PREMİER [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
9
Favori
11.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLkinSAin -- 5 Ağustos 2019; 1:27:27 >

• Hocam Origin Access Basic üyelik almayı düşünüyorum. Bu Oyun listesinde ki fotoğraflar Basic'de de var mı?
  • https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/vault-games basic üyelik bu linkteki oyunları kapsıyor :)
  • Bu servisin yıllık 100 tl olduğunu düşünsenize.
  • Hocam çok teşekkürler.

Şu Premier almak vardı da.. Euro bitirdi bizi.

FİFA 19 ve BF5 ve Star Wars BF2 15TL den oynadığımızı hayal ediyorum şuan sonra 15 euro'nun 103 TL olduğunu görünce hüzün basıyor.
  • Bir yıldır Origin Access üyesiyim. Birkaç gün sonra hesabım yenilenecek. Premiere geçmekte kararsızım, çok araştırdım ama değer mi emin değilim. Edindiğim bilgileri benim gibi kararsız kalanlar veya emin olamayanlar için paylaşacağım.

En başta şunu söyleyim Premier ile EA'nin her oyununa sınırsız erişim söz konusu değil. Sadece Vault'a eklenecek yeni oyunlara hem en üst paketten hem sınırsız erişim söz konusu. Ayrıca en üst paketin haricinde sonradan ekstra gelecek DLC'ler de paralı olabilir.

Can alıcı nokta; Basic üyeleri de Premier oyunları oynayabilecek ama 10 saat ile kısıtlı olacak. Zaten eskiden de böyleydi, örneğin FIFA 18'i 10 saat full sürüm olarak oynamıştım. (Demo oyun değil sadece zaman limitli, demo oyunda tam tersi zaman limiti yok içerik limiti var.) Premier ise bu oyunları hiçbir limit olmadan oynayabilecek.

Vault'ta bulunan mevcut oyunlarda da durum karışık, örneklerle açıklayayım; Mesela BF1 Basic ile Standard edition olarak edinilebilirken Premier ile Revolution olarak yani Season pass dahil olarak edinilebiliyor. Ancak her oyun için böyle değil. Mesela Mass Effect 3'ün DLC Bundle paketini istiyorsanız maalesef üyeliğiniz ne olursa olsun parayla almak zorundasınız.

Mevcut Premier oyunları:
    Burnout Paradise Remastered
    Madden NFL 19
    A Way Out
    The Sims 4 Deluxe Edition with Dine Out and Kids Room Stuff
    FIFA 18
    Star Wars Battlefront™ II
    Unravel Two

Yeni gelecek Premier oyunları:
    FIFA 19
    Battlefield V
    Anthem

Vault'taki tüm oyunların listesi ise burada; https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/vault-games?sort=releaseDate%20desc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsngrms -- 19 Ağustos 2018; 0:57:37 >

• Düşüncesi bile güzel Lakin şimdi şöyle bir durum var örnek vermek gerekirse bu sene EA Çıkardığı oyunların iki tanesini almaya kalksan origin üzerinden origin access premier biraz uygun hale geliyor ki , origin üzerinden olmasa bile yine bir alına biletesi bulunuyor gibi gözüküyor. Artı olarak oyunların en yüksek paketinden erişim tanıması daha iyi hale getiriyor :)
  • hsngrms H kullanıcısına yanıt
    Dostum Mevcut Oyunların listesini resim olarak paylaştım :)
    Ekstra çıkacak olan dlc'leri kapsadığını da belirtiyorlar ama bu kozmetik tarzı dlc paketleri kapsamıyor yüksek ihtimal.
    Vault'a eklenmeyen çok nadir oyunlar mevcut.
    Basic ve Premier ayrımında bu edition durumu belirtiliyor.
    Bu arada Premier sahipleri BF V Deluxe Edition Vault'da ekli şekilde. Kütüphane 'ye ekleyebiliyorsunuz.
  • Aynen hocam misal her yil FIFA - BF oynayanlar için ve gelecek oyunlarda cabasi derken Premium mantıklı görünüyor. Ama 692 TL direk vermek ne bileyim içim ciz eder.

EA keşke Türkçe dil desteği ve TL biriminden satış yapsa mükemmel olurdu.

Uplay mesela ne güzel Türkçe oldu TL biriminden de oyun satiliyor. Umuyorum bir gün Originde olucak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ru originden vpn ile 375 tlye geliyor seneliği

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldıktan sonra normal hesabımızdan vpn kullanmadan oynayabiliyor muyuz? Sonradan ban yemeyelim

• Zamanında Meksika Origin üzerinden Titanfall alıp oynamıştım yıllardır da duruyor oyun kütüphanemde. Dendiği kadar ucuz ise Rusya Originde bir rehber oluşturulmalı. Bilen arkadaşlar yardım ederse hoş olur.
  • Horizon 4 için almak istiyorum zam geldi mi gelecek mi horizon sisteme eklenecek mi pcde oynayabilecek miyim alalım mı şimdi ne yapalım biri rehber tarzı bir şey yapsa aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Horizon 4 için almak istiyorum zam geldi mi gelecek mi horizon sisteme eklenecek mi pcde oynayabilecek miyim alalım mı şimdi ne yapalım biri rehber tarzı bir şey yapsa aslında.
    O üyelik bu değil. Xbox Game Pass.
  • Yalnız Rusya ile alınca oyunların %20'sinin Rusça olduğu söyleniyor. Örn: Fifa.
    Technopat sitesinde başlığı vardı, dil dosyalarını falan değiştirip oynayıp yapmaya çalışmışlar ama yememiş.

Ben de yıllık alıp almama konusunda çok kararsızım.

Bir anda o kadar para vermek yaralıyıcı. Ama şöyle de düşünülebilir, PSN Spiderman'i 450 TL yaptı. İlk çıkan oyunlar manyak fiyatlı. Düşünüldüğünde hesaplı oluyor güya ama, bir oyun da 6 ay sonra yarı fiyatına düşüyor neredeyse. Sonra daha da hızlı iniyor.

Premier'le en azından oyuna sınırsız sahip olabilmek daha iyi olurdu, yani atıyorum en az 1 sene üye olana oyunları ver gitsin. Sınırsız erişim hakkı ver arkadaş... Ya da o zaman fiyatı indir. Yurtdışında da yazmışlar ücreti biraz yüksek kalıyor diye.

Bunun haricinde 3-5 yeni eklenen-eklenecek oyun haricinde kütüphane Basic hesap ile aynı. Ha arkadaş yazmış, DLC'ler, Premium, Deluxe sürümler falan diyor fark olarak. Yine de değmiyor bu hesapla bence.

Yani Basic'te kalıp online veya hemen oynama isteğimiz yoksa, Basic'e de eninde sonunda ekleyeceklerse, Premier yapmaya çok gerek kalmıyor gibi. Ama insan heves ediyor işte EA'nın da güvendiği bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 26 Eylül 2018; 9:8:11 >

• Oyun fiyatlarının hali ortada. Hem Battlefield hem de Fifa oynayanlar için bence yıllık üyelik çok mantıklı duruyor. 1 yıllık 715 TL şuanki euro kuruyla. Fifa 19 ve BF 5 standart sürüm keyleri toplam 640 TL falan ediyor zaten. Ama bir anda 700 küsür TL ödemek insana çok geliyor
  • ea access 30 dolarlık yıllık fiyatı ülkemizde 65 TL ye satıyor bunun 100 dolarlık olan yıllığını da aynı oranla 220 TL yaparlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

ea access 30 dolarlık yıllık fiyatı ülkemizde 65 TL ye satıyor bunun 100 dolarlık olan yıllığını da aynı oranla 220 TL yaparlar mı acaba?
    Senelik 65 tl mi basic emin misiniz?
  • evet ea access senelik 65 tl yazıyor bende
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.