Şimdi Ara

Orient Mako (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
21
Favori
86.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: solestar

Bu Mako'yu beğenip beğenmediğimi çözemedim Bazen gözüme çok güzel geliyor bazen sıradan. Alıp test etmekte fayda var gibi...

insanın içinde kalmasındansa, denemekte fayda var. Ben aldım, gördüm, verdim.
  • Bence bu saat 43mm olsaydı çok daha güzel olurdu, benim gözümde tek eksi yanı o.

• Siyah mako fotoğrafını da ekleyeyim dedim.

Orient Mako

Bunlar da aynı kolda iki mako

Orient Mako

Orient Mako

bir türlü sayfada gösteremedim fotoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hangontight -- 14 Ocak 2012; 19:23:21 >

• .jpg sonrasındaki / işaretini silmeniz gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangontight

Siyah mako fotoğrafını da ekleyeyim dedim.

Bunlar da aynı kolda iki mako

bir türlü sayfada gösteremedim fotoları
    Yani şöyle:

Orient Mako

Orient Mako

Orient Mako

Ben buradan göremiyorum ama inşallah olmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 14 Ocak 2012; 15:56:09 >

•  Orient Mako

Orient Mako

Orient Mako

• Siyah aldım diye söylemiyorum
    Bence siyah daha çok yakışıyor makoya
  • Şimdi görüyorum, hayret
  • Benim saatimde kolumda durduğu sürece bir sapma olmuyor onu fark ettim bugün günlük sapması 2saniye o 2 saniyelik sapma ise uyuduğum sırada kolumda değilken olmuş
  • Benim de ölçtüğüm kadarıyla 34 saatlik süreç içerisinde 1 sn ileriye gitmiş mako. Sürekli kolumda idi ama gece dahil. Ondan önceki ölçümde de 2 sn ileriye gitmişti. Bakalım 3-4 hafta sonra bir daha ölçüm yapacağım. Durum neyi gösterecek
  • Arkadaslar gün ayarında sadece İngilizce olmuyor mu
    mesela sabah sat CTESİden sonra sun PAZARdan önce diğer dil cikiyor
    bu illa çıkacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 15 Ocak 2012; 13:09:10 >
  • Detaylı bir Mako XL incelemesi. (720p seçeneği mevcut)

• Mako ile aynı görünüşte 44.5 mm çapta bir saat üretselerdi keşke Mako XL'i ise ayrı bir model olarak çıkarabilirlerdi piyasaya
  • İlk sayfaya bir de Orient Mako inceleme videosu koydum.
  • Bu Orient saatlerin güncel fiyatlarına nasıl ulaşabilirim.

Hangi sitelerde satışı yapılıyor birde Anadolu yakasında Bostancı tarafında saatleri görebileceğimiz bayi varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Zaman

Bu Orient saatlerin güncel fiyatlarına nasıl ulaşabilirim.

Hangi sitelerde satışı yapılıyor birde Anadolu yakasında Bostancı tarafında saatleri görebileceğimiz bayi varmı.

Resmi distribütör fiyatlarını Aslan Saat'ten sorarak takip edebilirsiniz.

Markafoni'ye de daha uygun fiyatlara bazen geliyor.

Bunların dışında e-bay'den felan bakabilirsiniz. Oralarda daha uygun fiyatlara bulunabilir. Ama resmi TR garantisi olmaz ve posta + gümrük masrafları çıkma ihtimali olabilir.

Artık buna göre tercihinizi yapacaksınız.

Mako'yu ise Anadolu Yakasında görebileceğiniz bir yer var mı bilmiyorum ama Eminönü tarafındaki saatçilerde, özellikle Aslan Saatte görme imkanınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 16 Ocak 2012; 17:03:31 >

• quote:

Ebayda bu modeli buldum, nasıl getirtebilirim bilgisi olan varmı.
    Saatler gümrüğe takılıyormu

http://www.ebay.com/itm/Orient-Multi-Year-Calender-21-jewels-Vintage-Mens-watch-Near-Mint-keeping-time-/270888082703?pt=Wristwatches&hash=item3f12301d0f#ht_5536wt_952

markafoni kampanyası beklemende fayda var bu modeller çok geliyor belki aynı fiyat belki daha ucuza.

• quote:

Ebayda bu modeli buldum, nasıl getirtebilirim bilgisi olan varmı.
    Saatler gümrüğe takılıyormu

http://www.ebay.com/itm/Orient-Multi-Year-Calender-21-jewels-Vintage-Mens-watch-Near-Mint-keeping-time-/270888082703?pt=Wristwatches&hash=item3f12301d0f#ht_5536wt_952

129$+22,5$ da kargosu = yaklaşık TL olarak 280TL .

Türkiye'de saatçilerden bu saati bu fiyata çok yakın bir fiyat ile alabilirsiniz . Boşuna riske girmeyin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.