Şimdi Ara

Orient Mako (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.003
Cevap
21
Favori
86.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alternatif olarak Karpa tüm modellerinin fiyatını "Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı" olarak yazmış

http://www.karpa.com.tr/ORIENT/26
  • Metal kordonlu saat takamıyorum yani kolumda rahatsızlik veriyor, bu makolardan da koleksiyona katmak istiyorum bunların deri Kordonlu olanı yokmu
  • Deri kordonlu olanı yok şu şekilde kordonlu olanları var ama buda Türkiye'de var mı bilmiyorum.

Orient Mako

Ayrıca çelik kordonu çıkarıp siz kendiniz zevkinize göre başka bir kordon takabilirsiniz bir çok kişi öyle kullanıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 16 Ocak 2012; 22:45:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Deri kordonlu olanı yok şu şekilde kordonlu olanları var ama buda Türkiye'de var mı bilmiyorum.

Orient Mako

Ayrıca çelik kordonu çıkarıp siz kendiniz zevkinize göre başka bir kordon takabilirsiniz bir çok kişi öyle kullanıyor zaten.

@ eddy

Silikon kordon değilde bir mako alıp deri kordon takmak daha güzel olacak teşekkürler

• O yüzden ben de zaten ana sayfaya orjinal kordonundan ziyade genelde farklı kordonlarla fotoğraflarını koydum
  • quote:

Deri kordonlu olanı yok şu şekilde kordonlu olanları var ama buda Türkiye'de var mı bilmiyorum.

Orient Mako

var tabii ki ,çelik kordonludan da yaklaşık 35$ daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 17 Ocak 2012; 4:41:32 >

• Cahilliğme verin, bu saat konusunda yeniyim.

Orient'ler pilimi yoksa menakenik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Orient Mako

@ eddy

Silikon kordon değilde bir mako alıp deri kordon takmak daha güzel olacak teşekkürler

Çok şık bir modelmiş..

• Burada paylaşılan Mako'lar otomatik ama Orient'in pilli modelleri de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Burada paylaşılan Mako'lar otomatik ama Orient'in pilli modelleri de mevcut.

pilli modelleri hiç cazip değil hocam
  • quote:

Alternatif olarak Karpa tüm modellerinin fiyatını "Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı" olarak yazmış

Karpanin getirdiği ürünleri %40 a varan indirimlerle bulabilirsiniz
    Ayrıca Mako mavi son bir adet mevcut
    Mako II siyah da mevcut
    http://www.saatcell.com/35_orient

Meraklılarına duyrulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: teomanr

quote:

Alternatif olarak Karpa tüm modellerinin fiyatını "Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı" olarak yazmış

Mako II siyah da mevcut

Meraklılarına duyrulur

Deri kordonlu mako var demiş arkadaş . Elinizde mevcutmudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: teomanr

quote:

Mako II siyah da mevcut

Meraklılarına duyrulur

Mako mavi bitti gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Detaylı bir Mako XL incelemesi. (720p seçeneği mevcut)

[DHTUBE=]

quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Detaylı bir Mako XL incelemesi. (720p seçeneği mevcut)

[DHTUBE=]

bu mako xl nin mavisini bulursam almayi dusunuyorum bu fiyatlara, begendigim bir model.

ek not olarak tanitim yapan adamin tirnak etlerinde problem var herhalde, zoom yaptikca rahatsiz oldum, beyaz eldivenlerden giyseymis daha iyi olurmus.
  • Mako mavi bir adet mevcuttu satıldı tükendi Mako II siyah mevcut
  • quote:

Orient Mako

Arkadaşlar bunun modeli ne ve nereden temin edebilirim, çok hoşuma gitti yahu...

Birde bu saat otamatik mi pillimi

NOT: Saat konusunun bile bu kadar teknik ve detaylı olduğunu forumdan önce bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Zaman

quote:

Orient Mako

Arkadaşlar bunun modeli ne ve nereden temin edebilirim, çok hoşuma gitti yahu...

Birde bu saat otamatik mi pillimi

NOT: Saat konusunun bile bu kadar teknik ve detaylı olduğunu forumdan önce bilmiyordum

o saat otomatik mekanizmaya sahip
    Orient Mako Pepsi diye geçiyor

forumdaki daha uzman arkadaşların yorumlarına göre: fiyat performans oranı çok yüksek ve tavsiye edilen bir saat, kaliteli bir mekaniğe sahip

nereden alabilirsin: ebay, aslan saat ve bayileri, saatcell,

• quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

Arkadaslar gün ayarında sadece İngilizce olmuyor mu
    mesela sabah sat CTESİden sonra sun PAZARdan önce diğer dil cikiyor
    bu illa çıkacak mı

bunu ben de merak ettim doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco76

quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

Arkadaslar gün ayarında sadece İngilizce olmuyor mu
    mesela sabah sat CTESİden sonra sun PAZARdan önce diğer dil cikiyor
    bu illa çıkacak mı

bunu ben de merak ettim doğrusu..

Gün çarkı çift dil olarak basılır. Siz ayarlarken hangisinde bırakırsanız o devam eder. Her gece gün çarkı atarken önce diğer dil ile yazılı kısım döner ardından İngilizce yazan kısım gelir.
  • Veya diğer dilde bırakılmışsa (örn: Latince) önce İngilizce gelir sonra diğer dil

Mesela ben Citizen NY0040'da İngilizce yerine şekilleri çok hoşuma giden Japonca'yı kullanıyorum

Orient Mako

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 19 Ocak 2012; 13:32:05 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.