Şimdi Ara

Orient Mako (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
21
Favori
86.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mako 2'de yukarıdaki ikinci ayar kolunu iptal etmeleri bence güzel olmuş. Bu sıralar internet üzerinden siyah kadranlı Mako 2 almayı düşünüyorum ama döviz kuru sağ olsun fiyatlar uçuk. Birkaç yıl önce şimdiki Mako fiyatına satılan Tissot gibi markaların otomatik saatlerini pahalı buluyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 3 Şubat 2018; 22:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsayar

Katılmamak mümkün değil.220 dolarlık saat dün 350-450 arası giderken 4 liraya gelen dolar yüzünden oldu 900 lira.Seiko,Citizen,Orient,Tissot gibi markalar aldı başını gidiyor.Millet abidik-gubidik giyim markalarının çıkarttığı saatlere yönelir oldu.Hatta bi çok insan bu markaları saat ismi sanıyor.
    Bu arada arkadaşlar Orient mako xl yerine Nami isimli bir saat çıkarttı.Fac 09004do kodu ile sorgulayabilirsiniz.Makoya 800-900 lira verene kadar aynı fiyatlarda onuda gündeme alabilirsiniz.Ben aldım ve çok memnunum.Hatta Orient Nami diye başlıkta açtım ve orada izlenimlerimi ve fotoları paylaştım.Merak edenler inceleyebilir.

hayırlı olsun. nereden aldığınızı bir de model numarasını tam olarak yazabilir misiniz?
  • Bir ay kadar önce mavi Mako 2 satın aldım. Öyle günlük not alarak sapma hesaplamadım ama maşallah saatin sapması çok az. Aldığımdan beri gece-gündüz kolumda, en son yaklaşık 15 gün önce greenwichmeantime.com'un saatine göre ayarlamıştım, az önce baktığımda sadece 14 saniye ileri olduğunu gördüm.
  • 3 sene önce makoya 300 demişlerdi almamıştım şimdi kaça alıyorsunuz tekrar gündeme geldi de orient mako ray merakım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mythogenic

3 sene önce makoya 300 demişlerdi almamıştım şimdi kaça alıyorsunuz tekrar gündeme geldi de orient mako ray merakım
    Mavi Mako 2'yi 830 civarı bir fiyata almıştım (N11 Şamil Saat). Nedense siyahının fiyatı çok yüksekti. Şu anda fiyat kur farkı vesair derken bir miktar daha yükselmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • of of uçmuş ya, eskiden de nette biraz daha pahalı lokal tagıcılar biraz daha ucuza veriyordu böyle mi hala

• mythogenic kullanıcısına yanıt
    Ben almadan önce iki Orient bayiine uğramıştım. Ellerinde Mako 2 yoktu ama olsa bile internetteki fiyatlardan satmalarının mümkün olmadığını söylemişlerdi. Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız bayilere uğramakta fayda var. Ben küçük bir şehiree yaşıyorum.

Siz sorunca dün akşam kısaca Ray fiyatlarına bir göz attım. Gördüğüm kadarıyla internette 950 civarı bir fiyatı var. Döviz kurları sağolsun, elin 150 birim paraya alabildiğı bir ürün, bizim için neredeyse lüks kategorisinde.

• leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama hepsiburadan aldım.Orient fac 09004 Do kodu ile sorgulayabilirsiniz.
  • quote:

Biraz geç oldu ama hepsiburadan aldım.Orient fac 09004 Do kodu ile sorgulayabilirsiniz.
    teşekkürler, orient blue ray 2 sizde varsa veya gördüyseniz bu ikisinden (nami vs blue ray 2) hangisini tavsiye edersiniz?
  • Mako sahipleri saatlenin fotoğrafını zifiri karanlıkta çekebilir mi bir zahmet. Fosforları ne kadar parlıyor merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Ben Orient nami aldım.Sebebine gelince büyük olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Mako sahipleri saatlenin fotoğrafını zifiri karanlıkta çekebilir mi bir zahmet. Fosforları ne kadar parlıyor merak ettim.
    Soldaki monster sağdaki mako

Orient Mako

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bu da Orient mako Xl2 yada Nami  Orient Mako

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsayar -- 4 Mayıs 2018; 14:18:6 >
  • quote:

Ben Orient nami aldım.Sebebine gelince büyük olması.
    Maliyeti ne oldu?
  • Aslında Mako 2 alacaktım ama 6/9/12 rakamlarının olup 3'ün olmaması ve onun yerine tarihe yer vermeleri saatin simetrik yapısını bozduğu için sevmedim. Bir diğer eksi de saniye ibresinde fosfor olmaması. Fifty Five Fanthoms modeli gibi bir şey olsa hemen alırdım ama Orient böyle bir şeyi yapabilecek kalibrede değil maalesef. Nami'nin de kadranında rakam yok. Şu Mako'yu istediğim gibi yapmak çok mu zordu be?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Mako-Ray serisi içinde dizayn olarak bence en güzeli Mako Usa serisi. Hele ki beyaz kadranlısı.

• mako usa serisini türkiyede bulmak mümkün mü ? Safir camlı oluyormuş çünkü
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla sadece Abd pazarına yönelik bir ürün. Ben şimdiye kadar hiçbir Türk alışveriş sitesinde Usa serisine rastlamadım.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    890 liraya aldım.Altı ay olmuştur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Orient Mako

neredem bulabiiriz? sizce nasıl

Orient Bambino Gen 4 Grey SAC08003A0
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.