Şimdi Ara

Orient Mako (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.003
Cevap
21
Favori
86.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayar koluna bağlı tij kırılmadan saat dönmez.
  • Selamlar. Ben de forumda konusunu görüp bir anda gaza gelip orient kano aldım :)
    Dikkat etmem gereken bir durum var mıdır? Ya da şunu muhakkak yap dediğiniz?

Orient Mako
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güzel seçim. Sadece 21:00 - 04:00 saatleri arasında gün-tarih değiştirmeyin. Çarklara zarar verebilirsiniz.
    Bir de manyetik alanlara sokmayın saati, sapar. Sonra demanyetize ettirmeniz gerekir saatçide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Hayırlı olsun. Güzel seçim. Sadece 21:00 - 04:00 saatleri arasında gün-tarih değiştirmeyin. Çarklara zarar verebilirsiniz.
    Bir de manyetik alanlara sokmayın saati, sapar. Sonra demanyetize ettirmeniz gerekir saatçide.
    Sağolun hocam
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 17 Ocak 2020; 11:48:6 >
  • Mavi kadran temiz mako serisi satan varsa görüşelim
  • En sonunda mako 3 kamasu saatime kavustum. Ve saat gercekten tam beklesigim gibi. Koyu yesil resimde iyi cikmasa bile gercekte cok guzel duruyor.
     Orient Mako
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apeldoorn

En sonunda mako 3 kamasu saatime kavustum. Ve saat gercekten tam beklesigim gibi. Koyu yesil resimde iyi cikmasa bile gercekte cok guzel duruyor.
     Orient Mako
    Hayırlı olsun. Nerden kaça aldınız
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim sagol. Hollandada aldim 260 euroya.
  • Apeldoorn A kullanıcısına yanıt

Saatiniz gerçekten çok güzel, hayırlı olsun

• 8 sene önce aldığım Mako XL saatimi yere düşürdüm ve şimdi durdu. Bursa içinde neresi tamir edebilir? Tarih çarkında da bazen sorun yaşadığım oluyordu.
  • Vay be! Konudaki 6-7.mesaj benim. 9 sene önce almışım. Hala çok beğenerek takıyorum arada bir. Çok güzel saat.
  • Mako XL saatimi 1-2 sene önce yere düşürmüştüm ve çalışmıyordu. Bursa içi bu arkadaşı yaptırabileceğim yer var mı? Çiziklere müdahale edebilir miyiz? İyi forumlar arkadaşlar.
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt

Bursa kapalı çarşı Nilüfer köylü pazarında Akif usta var (Akif Nizam)

Bir bakın isterseniz.

• Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bir bakayım, Orient’in resmî bayisi Vedat Ergün vardı ona götürecektim de yakınımda var mı diye sorayım dedim, yine aynı yerdeler
  • Orient kamasu lacivert kadran, bende de var, çok sevdiğim saatlerimden birisi, onun dışında orient star saatim de var, orient star da üst kalite bir saattir.

• Arkadaşlar Selam,

bu saating 5821tl'ye aldım. eylül sonunda elimde olacak. fiyatı çok uygun geldi. sizce nasıl?

• Arabesk kullanıcısına yanıt

Güzel saat.

• imdatbes kullanıcısına yanıt

fiyatın uygun olması beni düşündürdü. TR'de 10bin tl ve üzeri fiyat.

• 150€ gümrük sınırının üzerinde kalıyor, takılır gümrükte.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.