Şimdi Ara

örgün lisans okurken örgün önlisans okumak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. bu konuyu çok araştırdım ve 1-2 yazı hariç hiçbir bilgi bulamadım. ben bu sene yerleşeceğim bir lisans programına. örgün lisans eğitimi görürken, bir yandan örgün ÖNLİSANS eğitimi görebiliyoruz, bunu öğrenebildim. fakat şöyle bir sıkıntı var. bunu okumanın iki yolu vardı, birincisi bir sene önceki geçen sene yani girdiğimiz sınavın tyt puanını kullanabilme olayı ile, ikincisi de önümüzdeki sınava tekrar girip onun puanıyla önlisans yazma. zaten önceki seneki tyt puanını kullanma olayı bu sene kaldırıldı. ama önümüzdeki sene sınava girip seneden de kaybetmek istemiyorum bir yandan okurken. ben bu sene üniversite sınavına girdim ve öyle tercih yaptım, yani 2 hafta içinde tercihim sonuçlanacak ve 4 yıllık lisans bölümüne yerleşeceğim. peki bir yandan da hemen bu seneki puanımla önlisans yazabiliyor muyum? arkadaşlarım bence olmaz çünkü daha bu sene lisansa girdin nasıl tercih yapmana izin versin sistem vs dedi ama yine de sormak istiyorum, bu sene üniversiteye başlayacağım, bir yandan hemen önlisans örgün eğitimine başlayabilir miyim bu seneki puanım ile? bilgilendirir misiniz

• 2 örgün öğrenim aynı anda okunmuyor maalesef bu konuyu 4 yıl önce açmıştım ben :D

link burada : https://forum.donanimhaber.com/lisans-okurken-on-lisans-okumak--135193877

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.