Şimdi Ara

Örgün eğitime verilen ücret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben özel bir üniversitede örgün eğitim programında okuyorum ve bildiğiniz gibi virüs sebebiyle bu dönem uzaktan eğitime geçiş yapıldı bizler örgün eğitim alabilmek için +10k para verirken uzaktan eğitim ücreti verdiğimiz ücretin yarısından daha ucuz acaba bu dönem için üniversite ücretlerinde bir yapılandırmaya gidilir mi yoksa aynı şekilde devam eder mi ? sizlerin düşüncelerini merak ediyorum

• yasağın ne kadar süreceği belli olmadığı için şu an bir yapılandırmaya gitmeleri pek mümkün değil bence mağdur olmazsınız umarım
  • Güzel bir konu olmuş kesinlikle peşine düşülmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır olmaz özele gidiyorsun parasınıda vericeksin hertürlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 23 Mart 2020; 22:54:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de kpss iiçin dershaneye gidiyordum, 2 haftadır kapalı önümüzde ki haftada açılmayacak muhtemelen uzatılır gibi.

Fakat mesaj attılar kurumumuz kapalı olduğu süre içinde ödemelerinizi şu ibana atabilirsiniz diye şok oldum Ben de işten çıkarıldım atıyorum zarar edicem, seninde zarar etmen gayet olası, bencilce bir davranış. Bakalım 1 aydan fazla falan kapalı kalırsa ödemeler nasıl olacak. Ek ders yaparlarsa o zaman veririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.