Şimdi Ara

Dondurulmuş Patates Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu biraz komik olabilir ama geçenlerde bir akrabamda bu ürünlerden yedim. Lezzeti Burgerking ve McDonalds ile neredeyse aynıydı. Ama bugün Superfresh marka Dondurulmuş Patates aldım. Bildiğiniz normal patatesten bir farkı yoktu. Superfresh dışında bana önerebileceğiniz bir marka var mı? Teşekkürler.

• bim de satılan gayet güzel bence (2 lira gibi bi fiyatı var), bizimkiler evde olmadığı zaman ben ondan alıyorum, çıtır çıtır bi tadı var, gerçi aldığım sağlık eğitimlerinde özellikle bunların çok zararlı olduğu anlatıldı ama
  • akrabana sorabilirsen burada paylaşabilirmisin
  • İglo var.yanılmıyorsam adı Prenses Patates
  • Bim'de satılan patatesler fiyat/kalite açısından oldukça başarılılar. Bekar olduğum için oldukça fazla tüketiyorum gayet lezzetliler tabi patates kızartmakta biraz ustalığa baakn bir iş yağını, pişirme zamanını kullanılacaksa sosunu iyi ayarlamak gerekir.
  • Bimdeki güzel adı yuvaydı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redden

akrabana sorabilirsen burada paylaşabilirmisin

Dostum avigo diye bir marka söyledi ama piyasada yokmuş. Bim'in ürünlerini denemek lazım. İglo alacağım ama markette bulamadım, Feast aldım. Denemedim ama istediğim gibi değil galiba.
  • benim anlamadıgım bu mereti tavada yapınca hep farklı şekilde pişmişoluyor
  • Abi bunlar kanserojen değil mi ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock3699

Abi bunlar kanserojen değil mi ya?

• bol yağ içinde dar bir tencere gibi bir şeyde kızarmak lazım. tava gibi yayvan şekilde kızartırsanız iyi olmuyor. gerçek patatesleri patates dilimleme makinası ile doğrarsaniz tam da hazır patates gibi oluyor hem de sağlıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.