Şimdi Ara

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
7.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk filmin havası yoktu bence, yine de kötü değildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Bazı yerlerde sürekli güldük, her sahnesi komikti filan diye yorumlar vardı. Ama gidince anladım ki insanımızın espri eşiği düşük, biri hapşırsa gülüyorlar sanırım. Komediden çok dram vardı, ilk filme göre çok geride kalmış. Oyuncu kadrosunun çok büyük oranda değişmesinin etkisi hissettirmiş kendini.

Kıvanç iyi oynamış, sinemada izlemek için halk günü fiyatına düşmesi lazım. 20-30 liralık bilet fiyatını haketmiyor...
    Aynı durumu bende yaşadım. Millet öyle bir kahkaha atıyordu ki salonda , bir ara bende mi problem var diye düşünmeye başladım.
    Komedi olarak standart bir tv filminden farkı yoktu. Millet para verdik diye her sahnede gülme ihtiyacı doğdu sanırım.
  • resmen rezalet ilk filmle alakası yok, sakın gitmeyin zaman kaybı
  • Gideceğim

Fragman güzel .ilk film kadar iyi olacağını sanmıyorum ama zaten sıkmadan izletsin yeter.
  • An itibarı ile Netflixte yayında.

Evet yanlış duymadınız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Film netflix'e gelmiş şaka gibi :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Film netflix'e gelmiş şaka gibi :)
    Niye şaka olsun çakıldı gişede akıllık ettiler netfilixe satmışlar daha ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Gişede nasıl çakıldı ya? :(

• çok iyi oldu netflix e gelmesi. yarın izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Niye şaka olsun çakıldı gişede akıllık ettiler netfilixe satmışlar daha ne

Alıntıları Göster
    Çakılma gibi bir şey söz konusu değil 10 günde 2 milyon izlendi.şuan ise 2.5 milyonu geçmiş vaziyette. Yılmaz erdoğanın en fazla izlenen filmi olacak vizyon macerası tamamlandığında.

Buna rağmen netflixe değil gelmesi yılmaz Erdoğanın mars sinema grubuna bir tepkisi sanırım

Bakalım cem yılmaz filmi de böyle olacak mı? İnşallah olurr :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Şubat 2019; 23:39:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Çakılma gibi bir şey söz konusu değil 10 günde 2 milyon izlendi.şuan ise 2.5 milyonu geçmiş vaziyette. Yılmaz erdoğanın en fazla izlenen filmi olacak vizyon macerası tamamlandığında.

Buna rağmen netflixe değil gelmesi yılmaz Erdoğanın mars sinema grubuna bir tepkisi sanırım

Bakalım cem yılmaz filmi de böyle olacak mı? İnşallah olurr :D

Alıntıları Göster
    Az önce baktım izlenme oranları süper ilk hafta 1.5 milyon 2. Hafta 1 milyon üzerinde izlenmiş. Hem sinemada az öncede netflix'te tekrar izledim.

• Garip bir durum, gişede çok iyi hasılat yakaladı. Sinemada seyrettim 1 kadar olmasa da yinede güzel filmdi. Şimdi netflix te 2-3 kere daha izlerim ama duyduğum kadarı ile Vizyondan Çekilmiş Film. Arkasındaki gizemi merakla bekliyoruz.
    2.Hastadaki Rakamlar bu iken çok garip !
    2.579.230 seyirci
    39.838.128,00 TL hasılat
  • Netflix sayesinde izledim şimdi. 1. film ne kadar iyiyse 2. film o kadar kötü olmuş. Son 30 dakikaya kadar aksiyon, olay yok zaten. Sadece Yılmaz Erdoğan'ın ders niteliğinde duygusal sahneleri var.

Tolga Çevik, Cem Yılmaz, Özgü Namal, Demet Akbağ gibi isimler yerine yapılan karakterler ve oynayanlar yetersiz olmuş. Yılmaz Erdoğan dışında doğru düzgün oyuncu yok neredeyse.

İyi ki sinemada izlememişim.

4/10
  • Zaten netflixe gelince şüphelendim vasat bir film olduğundan. Ama yine de seyrettim tabi. Yanılmamışım. Gişede iyi hasılat yapması sırf ilk filmin namından dolayı merak edilmesinden.

İlk filmi ne zaman tv.de görsem hala izlerim. Bunu 2.kez izleyebileceğimi sanmıyorum.

• İlk filmin kalitesi yoktu o konuda hem fikirim ama film de oyunculuk anlamında 2 kişiyi beğendim.

1. Normal de oyunculuk anlamında beğenmem ama Kıvanç canlandırdığı karakteri çok başarılı canlandırmış.
    2. Film de sadece 3-4 dakika görünen Ata Demirel. Film de oynadığını bilmesem o sahnede o karakteri onun oynadığını anlamakta zorlanırdım. Sesini çok iyi değiştirmeyi başarmış. Yüzünü görene kadar sinema salonunda kimse Ata Demirel olduğunu anlamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

İlk filmin kalitesi yoktu o konuda hem fikirim ama film de oyunculuk anlamında 2 kişiyi beğendim.

1. Normal de oyunculuk anlamında beğenmem ama Kıvanç canlandırdığı karakteri çok başarılı canlandırmış.
    2. Film de sadece 3-4 dakika görünen Ata Demirel. Film de oynadığını bilmesem o sahnede o karakteri onun oynadığını anlamakta zorlanırdım. Sesini çok iyi değiştirmeyi başarmış. Yüzünü görene kadar sinema salonunda kimse Ata Demirel olduğunu anlamadı.
    Benim gittiğim sinemada sevenleri hemen tanıdı Kıvanç Tatlıtuğ'da güzel oynadı bu arada

• Bence bu filmin gişede kötü olması ile alakalı değil öyle olsa Çiçero 18.01.2019'da gösterime girdi bu film'in çok daha önce girmesi lazım, toplamda 760.000 kişi izlemiş Organize İşler Sazan Sarmalı 01.02.2019'da gösterime girdi 2.500.000 üzerinde gişe yapmış ama çıkışından 2 hafta sonra Netflix'e geldi. Bir olaylar var ama bilmiyoruz şuan için..
  • Kıvanç efsane oyuncu abi

• netflix'e gelmesi iyi oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.