Şimdi Ara

Order & Chaos 2: Redemption Rehberi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
15.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İos ve Android işletim sisteminde oynanan bu oyun, windows 10 ile beraber, xbox mağazasında da ücretsiz olarak bulunmaktadır.

Yaklaşık 25 gün gibi bir süredir oynamaktayım, gelecek arkadaşlar olursa Nickim : TozKoparan,

Gelirseniz; ilk servera girmenizi rica ediyorum, çünkü diğer serverlarda oyuncu sayısı çok az. Zindan veya görevler konusunda yardım alabileceğiniz kişiler çok az olduğu gibi, genelide portekizce veya rusça konuşuyor.

Ama ilk serverda azda olsa 20-30 kişilik bir Türk grubu var. Bende henüz onlara katılalı 4 gün oluyor. Oyunla ilgili her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Bildiğim kadarını cevaplarım.

Order and chaos 1 den farklı olarak yeni ırklar eklenmiş durumda, ve her ırkında kendi pasif bazı özellikleri mevcut. Irklar kendi içinde cinsiyet olarakta ayrılmakta. Fakat cinsiyetleri özelliklerinde bir değişiklik yapmamaktadır.

Human - 2% Defences

Mendel - 3% Resists

Elf - 2% Critical Chance

Orc - 2% Physical Damage

Kratan - 3% Armor

Oyunda Ayrıca Silah sıkıntınız pek yok, Elinize ilk oyun başında level 5 görevleri esnasında bir silah veriliyor ve bu silah geliştirilebilir bir silah, yerden düşen herhangi bir silah türüyle kendi silahınızı besleyebiliyorsunuz.
    Level 1- 9 arası
    0 den 1* - lv1 - 277 Tecrübe Lazım - 1 Aerosiderite Tozu (Küçük haritadaki sandıklardan leveliniz bu aralıktaysa ve Rüya zindanlarında Aynadan Düşer)
    1 den 2* - lv1 - 554 Tecrübe Lazım- 2 Aerosiderite Tozu
    2 den 3* - lv3 - 858 Tecrübe Lazım - 4 Aerosiderite Tozu
    3 den 4* - lv5 - 1.189 Tecrübe Lazım - 6 Aerosiderite Tozu
    4 den 5* - lv7 - 1.547 Tecrübe Lazım- 9 Aerosiderite Tozu
    lv9 dan Bir üst aşamaya- 1.932 Tecrübe Lazım- 20 Yenilmez Tozu (Sadece Rüya zindanlarında, Aynadan %100 olarak düşer)

Lv. 11- 21 Arası
    0 den 1* - lv11 - 1.369 Tecrübe Lazım- 3 Aerosiderite (Ayrılmış) (Küçük haritadaki sandıklardan leveliniz bu aralıktaysa ve Rüya zindanlarında Aynadan Düşer)
    1 den 2* - lv13 - 2.053 Tecrübe Lazım - 5 Aerosiderite (Ayrılmış)
    2 den 3* - lv15 - 2.764 Tecrübe Lazım - 7 Aerosiderite (Ayrılmış)
    3 den 4* - lv17 - 3.502 Tecrübe Lazım - 10 Aerosiderite (Ayrılmış)
    4 den 5* - lv19 - 4.267 Tecrübe Lazım - 13 Aerosiderite (Ayrılmış)
    5 den Bir üst aşamaya - lv21 - 5.059 Tecrübe Lazım - 30 Yenilmez (Ayrılmış) (Sadece Rüya zindanlarında, Aynadan %100 olarak düşer)

Lv. 23 - 33 arası
    0 den 1* - lv23 - 8.388 Tecrübe Lazım - 8 Aerosiderite (Normal) (Küçük haritadaki sandıklardan leveliniz bu aralıktaysa ve Rüya zindanlarında Aynadan Düşer)
    1 den 2* - lv25 - 9.226 Tecrübe Lazım - 11 Aerosiderite (Normal)
    2 den 3* - lv27 - 10.231 Tecrübe Lazım - 14 Aerosiderite (Normal)
    3 den 4* - lv29 - 11.403 Tecrübe Lazım - 18 Aerosiderite (Normal)
    4 den 5* - lv31 - 12.742 Tecrübe Lazım - 18 Aerosiderite (Normal)
    5 den Bir üst aşamaya - lv33 - 14.248 Tecrübe Lazım - 50 Yenilmez (Normal) (Sadece Rüya zindanlarında, Aynadan %100 olarak düşer)

Lv. 35 - 45 arası
    0 den 1* - lv35 - 20.628 Tecrübe Lazım - 15 Aerosiderite (Kristal) (Küçük haritadaki sandıklardan leveliniz bu aralıktaysa ve Rüya zindanlarında Aynadan Düşer)
    1 den 2* - lv37 - 22.690 Tecrübe Lazım - 18 Aerosiderite (Kristal)
    2 den 3* - lv39 - 25.164 Tecrübe Lazım - 21 Aerosiderite (Kristal)
    3 den 4* - lv41 - 28.050 Tecrübe Lazım - 24 Aerosiderite (Kristal)
    4 den 5* - lv43 - 31.348 Tecrübe Lazım - 28 Aerosiderite (Kristal)
    5 den Bir üst aşamaya - lv45 - 35.058 XP Tecrübe Lazım - 80 Yenilmez (Mükemmel) (Sadece Rüya zindanlarında, Aynadan %100 olarak düşer)

45+1
    0 den 1* - lv45 - 39.563 Tecrübe Lazım - 21 Aerosiderite Essence (Küçük haritadaki sandıklardan leveliniz bu aralıktaysa ve Rüya zindanlarında Aynadan Düşer)
    1 den 2* - lv45 - 43.519 Tecrübe Lazım - 24 Aerosiderite Essence
    2 den 3* - lv45 - 48.266 Tecrübe Lazım - 28 Aerosiderite Essence
    3 den 4* - lv45 - 53.804 Tecrübe Lazım - 32 Aerosiderite Essence
    4 den 5* - lv45 - 60.133 Tecrübe Lazım - 36 Aerosiderite Essence
    5 den Bir üst aşamaya - lv45 - 67.253 XP Tecrübe Lazım - 10 Stabilized Phosphos (Sadece Rüya zindanlarında, Aynadan %100 olarak düşer)

45+2
    0 to 1* - lv45 - 47.475 Tecrübe Lazım - 28 Aerosiderite Powder
    1 to 2* - lv45 - 52.222 Tecrübe Lazım - 31 Aerosiderite (Splintered)
    2 to 3* - lv45 - 57.760 Tecrübe Lazım - 34 Aerosiderite (Normal)
    3 to 4* - lv45 - 64.089 Tecrübe Lazım - 37 Aerosiderite (Kristal)
    4 to 5* - lv45 - 71.209 Tecrübe Lazım - 40 Aerosiderite Essence
    5* = Son seviye oluyor silahınız ve oyundaki elinize alabileceğiniz en iyi silah oluyor.

Şimdilik bu bilgiler başlangıç için yeterli, ileride Box çıkan noktaları, boss çıkan noktaları vb bilgileride ekliycem. Saygılar.

İnternetten bulabildiğim Boss ve Kutu noktalarını zamanlarına göre paylaşıyım.

BOSS NOKTALARI, isimleri ve zamanları. Fakat bu zamanlar bizimkine göre saat farklı ve serverlar arasındada değişken. O yüzden yerlerini bilmeniz açısından iyi olabilir.
    Kırmızı yani world bosslar bu durum için geçerli. Fakat yeşil ve Sarı renkte isimleri belirtilen bosslar son kesilme zamanlarından itibaren 2 saat içinde çıkmaktadır. -+ 5 dakika sapma olabilir.

KUTU NOKTALARI:
    Bu kutular levelinize göre silah geliştirme tozları(Yenilmezler hariç), Altın, item vermektedirler. 45 level birisi 500 gold civarı alabilirken, 10-15 level birisi 150-200 gold civarı alabilir.
    ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKavinsky -- 10 Mayıs 2016; 3:24:46 >

• Kardeşim oynamak istiyorum yüklüyorum bana ulaş beraber oynayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Kardeşim oynamak istiyorum yüklüyorum bana ulaş beraber oynayalım

Ben bıraktım kardeşim. Oyunun windows için olan kısmına artık update gelmeyeceğini belirtti Gameloft, bir çok bug mevcut oyunda. Zaten oyuncu sayısıda inanılmaz düştü. Diğer işletim sistemlerinden birisinde oynayacaksanız oynarsınız. Diğer turlu zor.
  • Dinçliğim tükendi elmasımda yok napmam gerekiyo bekliyom bekliyom dolmuyoda yada kaç günde doluyo görev yapamıyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Faruk868

Dinçliğim tükendi elmasımda yok napmam gerekiyo bekliyom bekliyom dolmuyoda yada kaç günde doluyo görev yapamıyom

oynama kardeşim boş oyun. Gameloft kullanıcıya değer vermediği gibi herşeyi paraya döküyor. Şu an için dinçlik bir sıkıntı gibi dursada levelin maks olunca hiç bir işe yaramayacak. Bu seferde rüyalara girmek için her gün sınır var, ekstra giriyim diyosan para. Dinçlik bitince olduğu gibi.
    Hadi rüyalarda bitti(bu en az 3 aylık bir süreç) sonrasında silahına ve üzerindekileri geliştirmen içinde zindanlara girmen gerekecek. tahmin ettiğin gibi bunlarda günlük sınırlı, yorgunluk bitiyor gibi bir uyarıyla karşılaşıyon. Ekstra yorgunluk harici girmek için gene para vermen gerekiyo. Onunda süresi en az 4-5 ay.

Sonuç olarak 1 yıl oynadığını varsayalım itemlerini gene düzemezsin. %80 karakter dizilmiş olur.

ileride akıllı bi takım bularak zindanları geçmekte işin diğer zor tarafı. Genelde oynamayı bilmeyen çok.

Ben oyuna 2 ay emek harcadım sonuç olarak diyeceğim oynama.
  • GEnçler oyun Aslında güzel Fazla zaman Harcamanıza gerek kalmıyor en azından Nick ' Dengesizzz ' Sunucu Şafak seyri Oynamak isteyen Arkadaşalar Varsa Yardım Edebildiğimiz kadarıyla Yardımcı oluruz :)))
  • OaC 1 i oynamıştım uzun süre oyun güzeldi 2 ye başlamadım hiç ama şunu sormak istiyorum aynı hesabı hem telefondan hem pc üzerinden ilerletme şansım var mı acaba ona göre başlayalım
  • Oyun uc isletim sistemi icinde ayriliyor. Yani android ios windows olmak uzere. Eger windows phone varsa sordugunuz sey mumkun. Fakat windows icin herhangi bir ilgilenme yok. Yeterince oyuncusuda yok zaten.

Oyun oac 1 den cok daha fazla paraya yaslanmis bir oyun. İlk baslarda sikinti olmuyor o kadar. Fakat ileride kesinlikle oluyor.

• Ben şunu anlamıyorum. Oyunu bayadır oynuyorum. Keşiş sınıfını seçmiştim. Ama bana verilen miras silahım sihir hasarı vururken yeteneklerim fiziksel vuruyor. Ben şimdi hangi birine odaklanayim. Yüzük ve kolyemi hangi hasar türünde almam lazım bilen kimse yok mu?

• Up yardım deneyimli arkadaşlar

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.