Şimdi Ara

Oral-B Genius Pro 8000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 345 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
3.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oral-B Genius Pro 8000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 345 TL
    https://www.vatanbilgisayar.com/oralb-pro8000-white-d701-535-5xc-tr-sarjli-dis-fircasi.html

Aynı gün kargo ile sipariş verdim. Elime ulaştı, Genius 8000 modeli. İnternette en uygun 399 TL ye mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erchank -- 15 Ağustos 2019; 17:10:55 >

• oral B Vitality 49tl ye almistim 7/8 ay önce cok memnunum diğer profesyonel olani abimlerde var fakat tam olarak neden bu yuksek fiyatlisini alayim diye dusunuyorum pek neden bulamıyorum. Mesela kisiye ozel programlarida oluyor ama ben tek kullaniyorum ve hizli orta yavas gibi secenekleri vardir buyuk ihtimal ama onda da fircayi uzak tutarim hassas olur yakin tutarim sarsar o yüzden pek almak icin aklima yatmiyor pahali olanini almak. telefondan da kac dakika disimi fircaladigim in istatistigini bilmekte ciddi anlamda umrumda degil o yüzden Vitality olani fazlasiyla isimi görüyor.
  • Kullandığım fırçanın batarya ölmeye başladı. 6 fırçalama ya dayanıyor ya dayanmıyor.
    2900 veya 790 almayı düşünüyordum.
    Bunu mu alsam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Çok fazla araştırmadım ama Genius modelinde sizin söylediğiniz modellere göre bluetooth ve beş fırçalama modu var. Birde yedek uçları koymak için kapaklı kabı var.

Sizin söylediğiniz modellerinde tek artısı iki adet diş fırçası olması. Tek kullanacaksanız eğer Genius 8000 modeli daha iyi gibi duruyor.

Ek olarak ta Genius 8000 modelinde üç adet başlık geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erchank -- 15 Ağustos 2019; 17:24:51 >
  • https://www.a101.com.tr/kozmetik-kisisel-bakim/oral-b-sarjli-dis-fircasi-pro-6000/ bunu alcaktım, ne farkı var acaba ? Değer mi o fiyata.
  • Daha önce vitaly kullanıyordum 1 senedir 8900 modelini kullanıyorum trendyoldan almıştım çok hızlı dönüyor tüy olan modda kullanıyorum en sonda cila modunda bitiriyorum ama vitaly'den daha çok hoşuma gidiyor manuel diş fırçasıyla hayatta dişimi fırçalamam sevmiyorum ama başlıklar el yakıyor 2'li 35₺.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Mod, telefon tutucu ve yedek fırça kabı haricinde farkı yok. Birde pozisyon algılama özelliği var geniusda.
    Sizin bahsettiğiniz 6000 modelinden alacaktım bende normalde. Taa ki mağazalarda 200 TL'den satıldığını öğrenene kadar. Onu bilipte o fiyata alamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

Mod, telefon tutucu ve yedek fırça kabı haricinde farkı yok. Birde pozisyon algılama özelliği var geniusda.
    Sizin bahsettiğiniz 6000 modelinden alacaktım bende normalde. Taa ki mağazalarda 200 TL'den satıldığını öğrenene kadar. Onu bilipte o fiyata alamadım :)
    Teşekkürler. Bende avcı gibi a101de o fiyata düşmesini bekliyordum. Şuan 250 Tl
  • Bana özellikle (gerçekten işe yarıyor ise) basınç sensörü olan bir model lazım.
    Sanırım bastırarak fırçalıyorum. Köpek dişinde et çekilmesi başladı.
    Baktığım zamanlarda 4000/6000/750/790/2900 modellerini favoriye eklemişim

https://www.agizbakimuzmani.com/tr-tr/urunler/sarjli-dis-fircalari/oral-b-genius-8000-beyaz-sarjli-dis-fircasi

Kendi sitesinde basınç kontrol sensörü var diye yazıyor. Lakin daha denemedim akşama anca denerim kesin bilgi veririm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Kullandığım fırçanın batarya ölmeye başladı. 6 fırçalama ya dayanıyor ya dayanmıyor.
    Bunu mu alsam?
    Selam başlıklar ayni ben uygun fiyatli 700 serisinden kullanıyorum. Atla eşek fark etmez oral b lerde orta segmentte olani alip gecmek lazım.

• oral B Vitality 49tl ye almistim 7/8 ay önce cok memnunum diğer profesyonel olani abimlerde var fakat tam olarak neden bu yuksek fiyatlisini alayim diye dusunuyorum pek neden bulamıyorum. Mesela kisiye ozel programlarida oluyor ama ben tek kullaniyorum ve hizli orta yavas gibi secenekleri vardir buyuk ihtimal ama onda da fircayi uzak tutarim hassas olur yakin tutarim sarsar o yüzden pek almak icin aklima yatmiyor pahali olanini almak. telefondan da kac dakika disimi fircaladigim in istatistigini bilmekte ciddi anlamda umrumda degil o yüzden Vitality olani fazlasiyla isimi görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben konudakinin bir alt modelini kullanıyorum. Vitalitye göre pil ömrü ciddi derecede uzun. Ayda 1 şarj ediyorum. 2 kat daha hızlı dönüyor başlığı.

• Oral-B Pro 790 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Siyah 2'li avantaj paketini 225 liraya almıştım. haziranın 11inde. birini kardeşim kullanıyor diğerini ben. satan firmadan yedek şarj aletide satın aldım 40 liraya. bir fırça 130lira geldi kısaca. 1 fırça için taşıma kabı da var. illa fırçalar arası fark vardır ama bu fırçanın dönüş hızı filan fazlasıyla yeterli. linkte de stok bitmiş. ama oral b tavsiye ederim ya pilli yerine şarjlı olması daha iyi bence.
  • vitality yok mu 50 liraya yine ya pili öldü şarj olmuyor benim ki
  • Ben bakana kadar konuya sebep olan bitmiş. Tek stok mu vardı ne...
    6000 de iyi. En uyguna nasıl alabilirim şimdi ona bakıyorum.

• Philips Sonicare 2 var sıfır açılmamış kutusunda siyah renk. Isteyene taksitli 500tl son fiyat olarak verebilirim

Pilleri değişiyor ya videoları var

• qeep kullanıcısına yanıt
    Çok önceden bakmıştım ama pili satan yer bulamamıştım. Sonra da uğraşmadım açıkçası. Bir bakayım tekrar. Teşekkürler.

• hiç böyle diş fırçası kullanmayanlara kesinlikle denemelerini tavsiye ederim. normal bir diş fircasina kıyasla dişleri çok daha iyi temizliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Kullandığım fırçanın batarya ölmeye başladı. 6 fırçalama ya dayanıyor ya dayanmıyor.
    Bunu mu alsam?
    Ne kadardır kullandınız acaba?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.