Şimdi Ara

Oral-B Diş İpi Pro-Expert Clinic Line 4 kutu 27 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
12.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsiburada da Oral-B Diş İpi Pro-Expert Clinic Line 25 m 4 adedi 27,21 TL. Adedi 6,8 TL geliyor. Migros ve CarrefourSA da indirimde adedi 12,25 TL satılıyor.

İhtiyacı olanlar için iyi fırsat diye düşünüyorum.
    https://www.hepsiburada.com/oral-b-dis-ipi-pro-expert-clinic-line-4-x-25-m-p-HBV00000EYWM3

Sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 25 Kasım 2018; 2:5:32 >

• Kargo var
  • Teşekkürler 2 tane aldım.
  • carrefour'dan 4 adet sensodyne diş ipi almış olmama rağmen,ben de iki tane alıverdim.
  • Güzel fırsat, teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

Kargo var
    Merhaba,

Haklısınız ama 2 adet alırsanız kargo ücretsiz oluyor. Her ay bir kutu deseniz 8 ay idare eder. Şuan en ucuz CarrefourSA ' da gördüm 12,25 TL (Migros 2da 1 alana 1 bedava olarak 12,25 TL oluyor)

sağlıcakla
  • Teşekkürler. 1 kişi için 8 tane fazla olur ama alacak bir şeylerim vardı, iyi denk geldi. Kısa kısa kullanıp senede 2 tane harcıyordum.
  • ADAMSIN. SICAĞIN SICAĞI!!!
  • Ben de toplam 8 adet aldım kargo bedava olsun diye rahat 2 yıl götürür heralde.
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Her ay 1 kutu çoooook fazla ya adam her gün 1 metre mi kullancak zaten tavsiye edilen iki günde 1 veya haftada 2-3 kere 1 seferde 50-60 cm kullansan maksimum haftada 4 kere kullansın diyelim olmaz da zaten 2.4 metre yapar 1 haftada 1 ayda 9.6 metre
    Ama sıcak fırsat olarak bakarsak konuya sıcak gibi bende ağız bakım suyu alacağım
  • Teşekkürler
  • Teşekkürler
  • alın alın 8 tane.
    bir daha da bu fiyata alamayız :)))))
  • Essential Floss da indirimde, tanesi 6,75₺ye geliyor. Bu fiyata hiçbir yerde bulamazsınız.

https://www.hepsiburada.com/oral-b-dis-ipi-essential-floss-4-x-50-m-p-HBV00000EYWM1?magaza=Hepsiburada
  • kef K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bu güzel oldu.
  • kef K kullanıcısına yanıt
    pro ile arasında bir fark var mı uzunluk haricinde?
  • Pro kullanmadım ama essential ip şeklinde değil de ince bant şeklinde.
  • Fiyat sıcak onda şüphe yok ama bunların kullanımı bana zor geliyor şahsen misip diye çatala dolanmış vaziyetteki disipini kullanıyorum daha kullanışlı geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Fiyat sıcak onda şüphe yok ama bunların kullanımı bana zor geliyor şahsen misip diye çatala dolanmış vaziyetteki disipini kullanıyorum daha kullanışlı geliyor .
    Aynen, bende onu kullanıyorum daha pratik oluyor.

Hatta bime 6 kasımda gelmişti, birçok bimde yine vardır.

Oral-B Diş İpi Pro-Expert Clinic Line 4 kutu  27 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 25 Kasım 2018; 6:48:0 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.