Şimdi Ara

Optoma Projeksiyon Kullanıcıları - ANA BAŞLIK (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
42
Favori
127.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

xga da bıraktığım projeksiyon sevdama dönmek istiyorum.
    iki duvar arası 4m mesafe var ama ben duvara monte etmeden 2-2,5m. mesafede kullanabileceğim bir projektör arıyorum.
    Min. 100" olmasını istiyorum.
    2.el Optoma gt750 kısa mesafe projeksiyon önerir misiniz?
    720p de 3D görüntüler nasıldır?
    1000-1250-TL arası almaya değer mi?
  • cezayirli kullanıcısına yanıt
    Ben hd26 yı almadan önce kısa atım cihaz bakıyodum tecrübeli arkadaşlardan biri kısa atım cihazların oyun için uyarlandığını söylemişti. Ama kendi tecrübem yok. Benq w1110 ve viewsonic 7827 gibi cihazlar yakın mesafeden daha büyük ekran verebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD25 ıcın lamba alabılecegım yer onerısınde bulunabılecek arkadas var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

HD25 ıcın lamba alabılecegım yer onerısınde bulunabılecek arkadas var mı ?

hocam selamlar,
    orjinal lamba arıyorsanız optoma yetkili servis Letme Rapair i arayabilirsiniz,
    https://www.letmerepair.com/location/istanbul

lamba 600-700 TL civarında olabilir,
  • Arkadaşlar optoma hd26 cihazını almak istiyorum satmak isteyen arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim

• Merhaba arkadaşlar ben de proj. cihazı almayı düşünüyorum. Öncelikle 4,5 mt.den görüntü alacağım.Gri yüzeyli perde almayı düşünüyorum. Fakat cihaza karar veremedim. Acemi olarak Optoma HD26 ve LG PF1500 arasında kaldım. İkincisini lamba tasarrufundan dolayı seçtim. Sizin tavsiyelerinizi almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voloyda

Merhaba arkadaşlar ben de proj. cihazı almayı düşünüyorum. Öncelikle 4,5 mt.den görüntü alacağım.Gri yüzeyli perde almayı düşünüyorum. Fakat cihaza karar veremedim. Acemi olarak Optoma HD26 ve LG PF1500 arasında kaldım. İkincisini lamba tasarrufundan dolayı seçtim. Sizin tavsiyelerinizi almak isterim.

her iki cihazıda test etmiştim. görüntü performansı olarak ise eşdeğer cihazlar. bu arada lg nin resmi sayfasında belirtilen 120000 kontrast kesinlikle hikaye. nasıl kontrast ölçüp o değeri bulmuşlar bilemiyorum. brnzer cihazları incelediğinizde lg pf1500 ün kontrastı 20-25 bin seviyesinde olduğunu anlıyorsunuz.
    Siz günde 7-8 saatten daha uzun süre projeksiyon karşısında kalacaksanız led cihaz doğru olur fakat günlük kullanım 5 saat gibi veya daha az ise HD26 seçimi daha mantıklı bir karar olacaktır.
    Günde kaç saat kullanacaksınız ona göre tercihte bulunun. arada 600-700 TL gibi led lamba fiyat farkı mevcut.

bu arada optoma hd26 ile 4,5 metre mesafeden 280 ile 300 cm arasında genişliğe sahip görüntü alabiliyorusunuz. Cihazın ışık gücü istenilen değerleri karşılıyor.
    lg pf1500 ile aynı mesafeden 290 cm ile 320 cm arasında genişlik açabiliyorsun. resmi sayfasında görüntü genişliği olarak 120" e kadar tavsiye ediliyor. Önerilen en geniş ölçü 265 cm

• optoma 5500 modelim var dlp gözlük sorunsuz kullanıyorum ... vesa 3d gözlük aldım 2d yi 3d ye cevirirken sorunyok fakat ps3 defoult ekranında da sorun yok orda calısıyor fakat filmi baslattığımda hiç bir sekilde vesa 3d aktif olmuyor ps3 de bir ayar mı gerekiyor anlamadım konuya hakim arkadas varsa cevaplarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilh

optoma 5500 modelim var dlp gözlük sorunsuz kullanıyorum ... vesa 3d gözlük aldım 2d yi 3d ye cevirirken sorunyok fakat ps3 defoult ekranında da sorun yok orda calısıyor fakat filmi baslattığımda hiç bir sekilde vesa 3d aktif olmuyor ps3 de bir ayar mı gerekiyor anlamadım konuya hakim arkadas varsa cevaplarmı

Vesa rf emitter olarak ne kullanıyorsunuz?
    vesa rf emitterlerin bazıları orjinal blurayleri desteklemiyor.
    satın aldığınız yere bu durumu danışın bence. eğer desteklemiyorsa desteklemiyordur, çünkü ekstra ayar vb. bir şey yok. takıyorsunuz çalışıyor.
  • newonw1 kullanıcısına yanıt
    haklısın emiterim desteklemeyenlerdenmis yeni bir 240 hz destekleyen bir emitter siparişi verdim ... zaten ucuz etin yahnisi bi durum oldu gibi,,, gerci internetten illegal film seyretmeye itti birazda bu olay beni bayada site kesfettim 3d . :)
  • Arkadaslar bende pj alip araniza katilicam ama hangisi cihazi alicagimdan emin degilim yabanci forumlarsa optoma hd27(hd26 da olabilir) ve optoma hd142x cok yavsiye ediliyor ayriyetten benq w1070 var ama optoma daha agir basiyor sanki. Cok bir fikrim yok Yardimlarinizi bekliyorum. Cihazi amerikadan tanidik getiricek buarada. Hd142x indirime girmis 550 dolar hd 26 ile 27 de 600 700 dolar arasinda. Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: TugiNator

Arkadaslar bende pj alip araniza katilicam ama hangisi cihazi alicagimdan emin degilim yabanci forumlarsa optoma hd27(hd26 da olabilir) ve optoma hd142x cok yavsiye ediliyor ayriyetten benq w1070 var ama optoma daha agir basiyor sanki. Cok bir fikrim yok Yardimlarinizi bekliyorum. Cihazi amerikadan tanidik getiricek buarada. Hd142x indirime girmis 550 dolar hd 26 ile 27 de 600 700 dolar arasinda. Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

Dostum ben optoma hd25 kullanıyorum,
    hd26 tavsiye ederim.
    diğer ilgilendiğin cihazlarda güzel, bu arada hd26 nın amerika fiyatları tr de +kdv farkıyla 2 yıl garantili satılıyor. ekstra indirim yakalamazsan tr den alman daha mantıklı, garanti açısından kafan rahat olur.
    diğer taraftan 142x te çok fazla olumlu yorum almış bir ürün tr ye gelmedi diye biliyorum. yinede tavsiyem hd26 dan yana,

• Arkadaşlar hd26 için alabileceğim en iyi gözlük hangisidir ? amazondan veya tr den alabilirim farketmez tavsiyeniz var mı ?
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Rf zf2300 kullandım 1 buçuk sene gayet iyiydi. Oem dlp gözlüğüm vardı o bi tık daha düşük kaliteydi ama fena değildi markası yoktu 3d active shutter yazıyo kutusunda. Bir de viewsonic pgd 350 gözlük aldım dlp. Bu da gayet başarılı bi gözlüktü hatta zf2300 le bi farkını ben göremedim. Ama yinede z2300 alsanız daha iyi. Türkiyede n11 de satılıyodu gördüğüm ama tek gözlük 350 liraydı yakın zamana kadar. Yada set olarak aliexpreste 2 gözlük +1 emitter 100 dolar civarıydı bi aralar bi bakın.

• Selamlar; Satılık Optoma HD20 sorunsuz cihaz =>https://forum.donanimhaber.com/satilik-optoma-hd20-fhd-projector--124492590#124492590

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EVGA -- 5 Mart 2017; 12:24:46 >
  • Merhaba Arkadaşlar

http://www.bestbuy.com/site/optoma-1080p-3d-dlp-projector-black/5506719.p?skuId=5506719

Bende bu cihazı getirtmeyi düşünüyorum bunun bir alt modeli olan HD141X fiyatı türkiye de 3000tl, Tv alacaktım fakat onun yerine projeksiyon almaya karar verdim yalnız yaşıyorum günde 2-3 saat izlerim en fazla belki hafta sonları film agırlıklı 5-6 saati bulabilir. düşünceleriniz benim için önemli. pek fazla anlamıyorum bu işten.Perde mi iyi olur duvarı boyatmak mı ?

http://www.boyutdijital.com/Optoma-HD141x-Projeksiyon-Cihazi,PR-1265414.html

• Merhaba arkadaşlar. Optom hd25 ile Optoma hd25lv arasında ne fark var.
    Hangisi daha iyi. Fiziksel olarak ne fark var. İnternetten baktığım kadarıyla görünüşleride neredeyse aynı. İkinci el satın almak istersem hangi model oldugunu nasıl anlayacağım
  • remains81 R kullanıcısına yanıt
    Üzerinde etiket vardır mutlaka onda yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: projekta

Üzerinde etiket vardır mutlaka onda yazar

peki farkları nedir.
  • remains81 R kullanıcısına yanıt
    25lv 3200 ansilümen, 25 2000 AL . Benim gördüğüm fark bu. forumda daha önce konuşulmuştu daha net bilgi alabilirsin eski sayfalarda

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.