Şimdi Ara

oppo Reno 5 Lite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
8
Favori
27.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusu yok sanırım. Mi 11 lite veya Samsung A 52 almayı düşünüyordum. Fiyatından dolayı bunu tercih ettim. Oyun oynamam pek(telefondan) 3400e aldım. Hiç fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 10 Mayıs 2021; 0:29:4 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 10 Mayıs 2021; 3:14:4 >

• bende a51 ile bu arasında kaldım anneme bakıyorum

• S7 edge den gececegim android olacagi icin cok fazla para vermek istemiyorum. Oyun oynamam pek sosyal medya,net, youtube ve mesajlasma bir de müzik dinleme.Sarji 1.5 gun gitsin kamerasi vasatin alti olmasin yeter.Bu model isimi görür mü?Oppo telefonlarda sarj ve isinma oluyor diye yorumlar var biraz düşündürücü. Son olarak bu modelin sar degerlerini bulamadim.Bilgisi olan paylasirsa sevinirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sar değerini bilmiyorum. Yüzde 96 şarjdan, yüzde 20' ye indiğindeki şarj durumu, ekran açık süresi ve uygulamalar bu şekilde. Hiç oyun oynamadım. Bir haftadır kullanıyorum. Isınma takılma vs görmedim. Kamera falan fiyatına göre gayet tatmin edici. Zaten ilk mesajlardaki videolarda fotoğraf örnekleri de var.

oppo Reno 5 Lite

oppo Reno 5 Lite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 14 Mayıs 2021; 19:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• s.a hayırlı bayramlar arkadaşlar

bi arkadaş telefon arıyor 4500/ 5000 den yukarısı olmayacak 128 gb hafıza

oppo düşünüyor hangi modeli önerirsiniz yada sizin beğendiğiniz marka model de olabilir

not: iphone kullanıyor bozulmuş iyice

• oppo Reno 5 Lite
    oppo Reno 5 Lite

• Plan-M kullanıcısına yanıt
    Hocam telefondan *#07# tuşlayınca sar degeri goruntulenebiliyormus bi kontrol eder misiniz?

Gayet yeterli duruyor cekim kalitesi olarak👍

• oppo Reno 5 Lite

• boş bırakmışlar ilginç 🤔

• Çektiğim fotoğraflar 12 mp olarak normal otomatik modda çekildi. 48 mp aktif değildi.

Ayni anda on ve arka kamera acilabiliyor mu bu modelde?

• @eraser84 Evet video kayıt ederken var. Fotoğraf butonuna basınca: Daha fazla- Çift görüntülü Video.

Hatta onunda seçenekleri var yukarda. ( Bölünmüş/ yuvarlak/dikdörtgen)

Hatta video çekerken belli renkleri vurgulayıp diğerlerini siyah beyaz yapma gibi bi özellikte var.

Video ve fotoğraflarda zaten farklı filtrelerde uygulayabiliyorsun. Ben de yeni yeni bakıyorum. Çok kullanmayacağım şeyler ama.

Yani sonuçta çok üst düzey bir beklentin yoksa, aldığına pişman etmeyecek bir telefon diyebilirim. Sonuçta bütçe meselesi. İyce araştır öyle al.

Hemen atlama hiç bir telefona. Yurt dışında 300 olan burda 3500- 4000 oluyor. Milletin video çekmek için kırdığı telefonları, biz taksitle zar zor alıyoruz.

(Bu arada karttan tek çekim 3400'e alıp, banka aracılığıyla 6'ya böldürdüm)

Bu bile fazla bence..

Telefonlara bile 3000, 5000, 10.000, 15.000 veren bir ülke olduk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 15 Mayıs 2021; 4:20:14 >

Evet cok haklisiniz.Aslinda iphone 11 alip android e nokta koymak istedim ama hala cok para :) android oluncada cok paralar vermek istemiyorum.Samsung olmasin istiyorum farkli bir marka olsun diye oppo baktim.Sizi cok yormadıysam bir de kulaklik ses kalitesi ve yüksekliğini ogrenmek isterim.Suan ki telefonumun ses kalitesi fena degil ama yüksekliği tatmin edici degil. Mirrorlink destekliyor mu birde bunu öğrenmek isterim.😃

• Mirrorlink destekliyor mu bilgim yok. Arabanın multimedyası android tabanlı değil.Akıllı araba sürme diye bir seçenek var. Ses kalitesi iyi ama düşük değil, çok yüksek de değil.. Tatmin edici ama öyle çok çok yüksek de ses veriyor diyemem sanırım. Denemen lazım.

oppo Reno 5 Lite

Peki teşekkür ederim 👍

İyi günlerde kullanın telefonunuzu hocam. :) Birkaç sorum olacaktı size... Takılma donma, FPS düşüşleri gibi sorunlar yaşanıyor mu? Ekran güneş ışığı altında yeterli mi? Hoparlör çıkışı nasıl yeterince yüksek mi? Bildirim gelmeme gibi bir problem yaşadınız mı acaba? Çok soru sordum kusura bakmayın lütfen :)

• Takılma donma yaşamadım.. Oyun için fps vs soruyorsan hiç oyun kurmadım.. Ekran güneş altındayken, evet gayet okunabilir ama öyle aman aman da bir parlaklık var çok süper de diyemem.. Çok daha iyileri var ama işte bütçe meselesi.. Hoparlör gayet yeterli. Mağazada deneme imkanınız varsa deneyin telefonu.. Bildirim almama, bildirimlerden mesajları whatsapp mesajlarını,, e-posta vs okuyamama gibi bir sorun hiç yaşamadım. Bildirimde hiç bir sıkıntı yok.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.