Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bugün bende Oppo Reno 2Z almış bulunuyorum :)

İlk tercihim LG V30+ idi ama evkurda kalan son ürün kutusu açılmış teşhir de duran (1 günlük teşhir) cihazın ekranında kocaman çizik olunca almaktan vazgeçtim. Şaka gibi bir de kapalı kutu fiyatı istediler

Gittim bende telefoncudan Oppo Reno 2Z aldım :) Genel olarak cihazdan memnunum. Her hangi bir eksi yanı daha görmedim. LG V30+ da video çekim için manuel modda oldukça güzel bir cihaz idi. bakalım Oppo beğendirecek mi kendini bana :)
  • merhaba;
    eski kullanılan android cihazdan oppoya geçerken telefon kopyalama yapabiliyor muyum, tüm galeri, uygulama, sms vb. bilgileri direkt aktarma gibi. Yapabiliyorsam en sağlıklı transfer şekli hangisidir, bu şekilde işlem yapan oldu mu 2z'de
    teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alacaa35

merhaba;
    eski kullanılan android cihazdan oppoya geçerken telefon kopyalama yapabiliyor muyum, tüm galeri, uygulama, sms vb. bilgileri direkt aktarma gibi. Yapabiliyorsam en sağlıklı transfer şekli hangisidir, bu şekilde işlem yapan oldu mu 2z'de
    teşekkürler
    aynen ben mate 20 lite 'daki herşeyi telefon kopyala uygulamasıyla aktardım.5dk sürmedi. oppo nun içinde yüklüydü uygulama çok pratik oldu
  • alacaa35 A kullanıcısına yanıt
    Hardwareplus kanalının bu konuda bir videosu var onu izleyip yapabilirsiniz

• erdi.keskin kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, peki eski telefonunuzdaki verilerde herhangi bir kayıp veya bir düzensizlik oluştu mu bu esnada?

• quote:

Orijinalden alıntı: alacaa35

teşekkürler, peki eski telefonunuzdaki verilerde herhangi bir kayıp veya bir düzensizlik oluştu mu bu esnada?
    ben sadece galeri rehber ve mesajları kopyaladım eski telefonda gereksiz uygulamalar var diye onları yüklemedim.Hiçbir eksiklik yaşamadım birebir herşeyi attı birkaç dakikada.
  • Aklımdaki telefonlar bunlar, hala karar veremedim
    reno 2z
    Lg v30plus
    Xiaomi mi9t
    Samsung galaxy a9 2018

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam reno 3’u inceleyen oldumu? Kasa vs hakkinda bilgi bulamadim bana plastik gibi geldi. İslemcisi nasil vs pek anlamiyorum mediatek’ten. Reno3 ve a72 arasinda kaldim oppo markasi hakkinda pek bir bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gcam yüklemek için root atmak mı gerekiyor?

• Bende ikinci el 6 aylık reno 2z aldım. Şarj dolumunda sıkıntı yok ama sanki tam dolumdan sonra hızlı eksiliyor gibi geldi. Bu iphondaki gibi batarya sağlığını nasıl öğrenebilirim.

• Kutu içerisinden şeffaf kılıf çıktı fakat kılıf çok sert ve çok çabuk kirleniyor. Kılıfı takıp çıkartırken telefon çizilecek diye çok fazla çıkartmıyorum kılıfı. Farklı kılıf kullanan, tavsiye eden var mı acaba?

• yemre1441 Y kullanıcısına yanıt
    Bana dışı deri görünümlü olan kılıftan çıkmıştı, ikinci gün takıp çıkarırken telefonun sol üst köşesini çizdiği için düz siyah silikon kılıf aldım case4u marka. turuncu sitede mevcut. 3 aydır kullanıyorum görüntüsü düz ve telefonun güzelliğini alıp götürüyor onun dışında çok memnunum malzemesi oldukça yumuşak telefona hiç zarar verecek cinsten değil.
  • Kalınlık olarak nasıl kılıf. Kılıfı telefona takınca kaba gösteriyor mu telefonu. Birde rica etsem linkini atabilir misiniz.

• Netflix sorununa çözüm bulabilen var mı(SD oynatma)? İnternette bi kaç çözüm var eski apkları yüklemek modlu apkler vs ama bende işe yaramadı maalasef.

Haziran bu cihaz Türkiye için ColorOs7 ve Android 10 güncellemesi alacak acaba orada çözüm olur mu?
  • Xiomi Mi 9T ile bu cihaz arasında çok kaldım ve kararımı vererek bugün Oppo Reno 2z ile bende aranıza katıldım. 13 saat kullanım şuan şarj %72 şaşırttı beni gayet iyi.

• Mesela burada gezerken mesajları okurken yukarıdan aşağı iniyoruz ya hafif takılma oluyor gibi. Sizde de oluyor mu. Chrome ile girdim. Aşağı ine ine mesajları okuyayım dedim hafif hafif takılma hissettim

• Google cam yükleyen var mı bu cihaza?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.