Şimdi Ara

Opet Chippin ile 3x250TL Ödemeye 150TL fayda (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
13
Favori
13.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın aleyküm. Arkadaşlar provizyonda ne olarak gözüküyor. Örneğin Vakıfbank world kredi kartımda 4 kere 350 TL yakıt alisverişinde 60 TL world puan veriyor. Opet chippin ile 4 kere 350tl yakıt alsam iki kampanya da olur mu yani bankanın vaad ettiği ve chippin uygulamasının vaad ettiği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergin. kullanıcısına yanıt

ben geçen ay 250 alışverişe 60 puanda dediğinizi uyguladım, aynı yerden 4 kere yakıt aldım sayacı da ilerledi. ancak puanı yatırmadı neymiş 3 alışverşi saymış birini saymamış, kayıt oluşturdu. Bekliyorum yatırmazsa kartı kapatacağım, maaş bankam ancak bu kadar sacma bir şey olamaz.

• soltaire S kullanıcısına yanıt

Sonunda yatırmışlar world puanları.

• ilk iki harcamada opet puanlarım yattı. üçüncü harcamayı yaptım. 27 puan yattı diye sms geldi. opet uygulamasına girdğimde sadece 27 puan göründü. önceki yatanlar silinmiş. ayrıca worldkartımda puanda yok...

puan neden silinirki opette..

• arkdaşlar merhaba bu kampanyaya katıldıktan sonra opet yakıt puanlarımı kullanamıyorum.

önceden telefon numaramı söyleyip kullanıyordum . mh aradım sorun yok diyorlar ama sorun var çözemiyorlar . aynı durum başına gelen varmı

• soltaire S kullanıcısına yanıt

Ben de kayıt açtıralı neredeyse 10 gün olacak ama ne bilgilendirme var ne de puanlar yattı. Beklemedeyiz bakalım. Aynı yerden aldığım bir alışveriş görünürken diğeri görünmüyor ilginç bir şekilde

• Yatan puanımı sildiler, açıklayamıyorlar nedenini.
    Opet ile işim bitmiştir..

• Müdür42 kullanıcısına yanıt

300 tl üzeri işlemde kullanmaya izin veriyor.

• scorpion0404019 S kullanıcısına yanıt

kayıt sonucunda gelen yanıt: "Opet Chippin Kampanyası? nda koşulların yerine getirilmesi durumunda ödüllendirmeler 6 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Talebinizi bu tarihten sonra iletmeniz halinde memnuniyetle gerekli incelemeyi başlatacağımızı iletmek isteriz."  

• world uygulamasına baktıgımda ayın 6 sında 75 puan yatacak gorunuyor.. opet hesabıma bakdıgımda 82.53tl puan gorunuyor simdi ben opete gitsem direk 82tl lik yakıt alabiliyormuyum yoksa yukarda arkadasın dedigi gibi 300 tl ustundemi kullanabilcem. daha once hıc kullanmadıgım icin acıkcası pek bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktasonline

300 tl üzeri işlemde kullanmaya izin veriyor.

Siz denediniz mi? 300 olmadan izin vermiyor mu ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wiru5 kullanıcısına yanıt

Bende 3 kez gittiğim yerde kullanmadım. Sonra 300 tl üzeri işlem yapınca kullandırmaya izin verdi.

• wiru5 kullanıcısına yanıt

geçen ben 55 tlik puanı direk kullandım.

• promil06 P kullanıcısına yanıt
    Kazandığım 75 puanı alt barem olmaksızın kullandım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • D_artanyan D kullanıcısına yanıt

sagol hocam bi deneyım ozaman.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt

500tl de bile kullandırmıyor hocam

POSMESAJ la başlayan bir hata veriyor mh arayın diyor kaç sefer aradım çözüm bulamadılar

• Müdür42 kullanıcısına yanıt

Konya da İstanbul yolundaki opet hata veriyor.Orada mı denediniz.

• Kampanya bitti mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kredi kartıma 75 puan yattı fakat opet kartımdaki puanlarımı gecen ay sildiler defalarca aradım MH çözemedi işi. Lakayit birileri çıkıyor hep. 100 üzeri opet puanımı yediler.

• kampanyanın 75 tl world puanı yüklendi.

kartına tanımlananlar skt geçmeden puanlarını harcasınlar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.