Şimdi Ara

OPET - Boş Yok Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
13
Favori
109.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    200 tl aldım az önce 11 tl verdi. Bana özelden bana da %4 çıkmıştı o gelmedi ama birleşmiyor galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Thekanarya kullanıcısına yanıt
    Birleşir hocam ama o %4'ün yatması birkaç gün sürebiliyor.Anında yatmıyor yani.Hatta benim karta 600tl'ye kadar 11 kat yakıt puan+250tl'ye kadar %4 yakıt puan ilave var.Vakıfbank'ın 5X125 ile ilerliyorum.Yeni opet kart çıkartırsanız uygulama üzerinden kampanyaya katılırsanız 600tl'ye 10 ya da 11 kat puan veriyor.Opet her 100tl'ye 50 kuruş veriyor normalde.Yeni numara üzerinden yeni kart çıkartıp kampanyaya dahil olmak çok daha cazip anlayacağınız.
  • 200 tl'ye 10 tl verse, bunu da 200 tl'lik alındığında harcatsa, indirim 10/400. Yani yüzde 2,5.

600 tl'ye 45 tl verse, bunu da 200 tl'lik alındığında harcatsa, indirim 45/800. Yani yüzde 5,625.

600 tl'ye 150 tl verse, bunu da 200 tl'lik alındığında harcatsa indirim 150/800. Yani yüzde 18,75.

• "Opet mobil uygulama aktivasyon kampanyası" ile birleşir sanırım. Peki, android uygulamasında aktivasyonu nasıl yapıyoruz? Böyle bir menü ben göremedim?

• samet3534 S kullanıcısına yanıt
    % 90 I 10 dur

• eylül başı tatile çıkacak ve ortalama bin tl yakıt harcaması yapacağım inşallah, bu kampanya bizi opete götürür, iyi oldu vallahi.
  • İlk alımda 100 tl kazandım. Dizel. Zaten bir daha da almam.

Opetten alırdım sürekli telefona işletmeyi bilmiyordum. 3. İşletişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 9 Ağustos 2019; 19:11:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Süper tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon numarasini alirken mi söyleyeceğiz

Plakayı nasil kayit ettirebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 9 Ağustos 2019; 20:5:42 >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar/Boş yok kampanyası/detaylı bilgi kısmında aşağıya kadar sürükle ve sonunda katıl var .

• Paraf ile almayı düşünüyorum. 200 e 15 Paraf para oradan gelir. 10,25 veya 100 de opetten gelse. Birde opet kişiye özel toplamda 250 benzin alımına % 5 puan kampanyası ile birleşirse süper olur. 50 liralık ta iş bankası ile mobil temassız ödesek 5 te oradan. Şansımızı deneyelim bakalım.

• sakkin kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon kampanyası ile bu kampanya birleşir sanırım diyorum. Aktivasyon olayı nasıl oluyor diye soruyorum.

Kendi soruma cevap vermiş olayım bu arada. Yeni kart alanlar ya da aktivasyon yapmayanlar için geçerli imiş.

• 200 lirayı benzin artı LPG ile tamamlayabilir miyiz acaba?

• Opetten 200 liralık motorine 17 TL verdi.

Paraftanda 200 liralık kampanyasına 15 puan verdi

Toplam 32 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Telefon numarasini alirken mi söyleyeceğiz

Plakayı nasil kayit ettirebiliriz
    Numarayı benzin dolduktan sonra kasada söylüyorsunuz. Tbi öncesinde uygulamadan kampanyaya kayıt olun.

Sanırım plaka şart değil. Tel no istiyorlar

PC ya da movbil uygulamadan da bilgi güncellemeden plak vs ekleniyor zaten
  • Bu opet mobil uygulamasını kullanan arkadaşlara sorum var

Önceden 0,65 TL bakiye vardı.

Bugün 200 TL alışveriş sonrası 17 TL daha geldi.

Ama bakınca nedense 7,65 TL Yakıt puanı görünüyor. Hepsi kullanılamıyor mu acaba?

OPET - Boş Yok Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 9 Ağustos 2019; 23:48:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Bu opet mobil uygulamasını kullanan arkadaşlara sorum var

Önceden 0,65 TL bakiye vardı.

Bugün 200 TL alışveriş sonrası 17 TL daha geldi.

Ama bakınca nedense 7,65 TL Yakıt puanı görünüyor. Hepsi kullanılamıyor mu acaba?

Aynı durumdayız, bu kampanya kapsamında gelen 10 TL hareketlerde var fakat yakıt puan kısmında eksik.

• Hocam sistem 200 TL daha yakıt almanız durumunuzda ekstra 10 TL harcamayı görecek onun için şuan 10 TL eksik gözüküyor yani 10 TL ekstra kazandığınız puan 200 tl harmada geçerli oluyor hatta bi sonraki yakıtı 220 TL alın 18 puanınızı kullanın 202 TL yine akaryakat kalsın ki yine 10-25-100 TL kazanma şansınız olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.