Şimdi Ara

OPET - Boş Yok Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
13
Favori
109.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam banada 18 tl geldi öbür aya bakalım inş 100 gelir
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, ne demek umarım bi sonra ki yakıt alımına daha fazlası gelir:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    bana da bugün 25 lira çıktı kampanyadan bir de 7 lira verdi. muhtemelen bir 7 lirada gece yüklenecek kampanyalar birleşiyorsa. Size sormak istedim ödenecek tutar 200 olduktan sonra puanı kullanırsak yine hediye puan gelir mı acaba? yani 230 liralık yakıt alıp 30 puanı kullansak yine gelir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam sistem 200 TL daha yakıt almanız durumunuzda ekstra 10 TL harcamayı görecek onun için şuan 10 TL eksik gözüküyor yani 10 TL ekstra kazandığınız puan 200 tl harmada geçerli oluyor hatta bi sonraki yakıtı 220 TL alın 18 puanınızı kullanın 202 TL yine akaryakat kalsın ki yine 10-25-100 TL kazanma şansınız olsun.
    Hadi ya. Bende ne güzel 17 lira kazandık direk harcarız diyordum.
    Anladığım kadarı ile o zaman her 200'de yüklenen puan alt limitsiz harcanmıyor illa bir sonraki harcama da aktif gibi bisey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 10 Ağustos 2019; 1:2:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm kampanyalar birleşiyor yatmayan puan varsa en geç sabah 11 de yüklenmiş oluyor ayrıca puan kullandıktan sonra yine 200 bandına düşmezseniz yine çekiliş için kazanım olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 10 Ağustos 2019; 1:10:45 >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    200 TL den ekstra puanın harcanma yolu yine en az 200 TL yakıt alınarak kullanılabiliyor ama en üstte gözüken puanınızı yani 7.65 mıydı neydi o puanı alt limitsiz yakıt alımında kullanırsınız.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Hocam rica ederim, ne demek.

• 250 TL motorin
    25 tl puan verdi
    125 cepteteb kampanya
    125 worldcard akaryakıt kampanya yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: neyehbe

Zaten LPG'de geçerli değil.
    Aslinda aciklamalarda LPG de gecerli degildir dememis, tek seferde 200 tl akaryakit alimi demis. "akaryakit" tabirini sivi olarak algilarsak haklisiniz FAKAT kazanilan puanlarin harcanmasi kisminda ozellikle LPG aliminda puanlarin kullanilamayacagini belirtmis.

Yani puan kazanmak icin aksini belirtmezken, harcama kisminda aksini belirttigine gore lpg aliminda da kazanilacagini dusunuyorum.

Sorun 200 tl lpg alamayacagimizdan kaynaklaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: abasak44

200 lirayı benzin artı LPG ile tamamlayabilir miyiz acaba?
    Ikisini opet karttan ayri ayri cekecektir muhtemelen, boylece de "tek islem" olmayacaktir. Kasadakime rica edip tek islem olarak cektirebilirseniz olur.

• takıpsss
  • B.ktan kampanya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opet kartı olmayanlar pompacıya ne demeli katılırken?
  • Uygulamadan basvurdum. Guzel kampanya yapmislar.

Kampanya 15 Eylül'e kadar olduğu için puanlar o tarihten sonra kullanıma koyulabilir diye düşünüyorum.Bende de aynı durum mevcut şu an.
  • msunlu kullanıcısına yanıt
    Opet.com.tr'de lpg alımında gecerli değildir yazıyor.

16.Kampanya LPG alımlarında geçerli midir?

Hayır, kampanya benzin veya motorin ödemelerinde geçerlidir, LPG ödemelerinde geçerli değildir.

• Gemeo kullanıcısına yanıt
    Opet mobilden telefon no ile kayıt olup kampanyaya katılın. Yakıt aldıktan sonra içeride telefon numaranızı ve tutarı söyleyin, yeterli.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.