Şimdi Ara

Operatörümü Değiştirmek İstiyorum (PttCell)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar doğru yere mi açtım konuyu bilmiyorum kusura bakmayın.

Öncelikle tarifemden bahsediyim benim tarifem 1250 dk 1250 sms 2 gb internet 24 tl faturalı ama vergi cart curt ortalama 27 tl oluyo.Yaklaşık 90 gün taahhütüm bulunuyor.Dakika Sms güzel ama 2 gb yetmiyor 1 gb ek paket yapıyorum oda 30'lu tl lere geliyor.

Geçenlerde üniversitede kafede otururken biri geldi Vodafone çalışanıymış bana 1000 dk 1000 sms 5 gb internet 30 tl dedi faturalıymış.Ayrıca taahhüt var diyincede ayarlarız onu dedi.Ben güvenemedim ve geçiş yaptırmadım.Daha sonra müşteri hizmetlerini falan aradım öyle bi tarifemiz yok dediler.

Ama ben bu tarifeyi duyunca Vodafone araştırdım biraz 750 dk 5000 sms 6 gb (3+3) 29 tl var bana baya güzel geldi.

Uzatmıyım bu şekilde geçiş tarifeleri var mı birde taahhüt ücretimi geçiş yaptığım operatör öder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Se otuz lira ödeyip de kurtulacağını sanıyorsan geç kardeş tecrüben olsun biraz 🙋🙌

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    71 tl miş ama galiba faturasıza geçip 20 tl ödeyip taahhütümü bitiriyolarmış daha sonra geçebilirmişim

• Sen tecrübelidin galiba vodafone kazıkçı mı

İlla kaktırcaklar yani bana desenize bizim iş kaldı

• turkcell kullanıyorum pahalı ama son derece memnunum 10lira fazla ödüyorum diger operatörlere göre ama kafam rahat oluyor en azından 2ay önce 20tl ye satılıyor diye kuzenime(13yaşında) ilk hattını aldım vodafone dan ama çocuk hiç memnun degil sistemleri sorunlu hangi kampanyaya katılmaya calışsa sorun çıkıyor paketine ek paket aldık eski paketi sildiler müşteri hizmetleri bilgisiz sorunu çözmüyorlar pazartesi günleri vodafone yanımda uygulamasi hediye dk internet felan veriyor ama pazartesileri ne hikmetse uygulamaya girilmiyor, bjk taraftar destege üye olanlara 3gb hediyesi vardı uye olduk tl gitti internet gelmedi.4.5g internet hediyesi vardı onuda aktif ettik onunda interneti gelmedi.kuzenim şu anda gün sayıyor 90gün dolsunda hattı taşıyayım diye kısacası vodafone dan uzak dur.daha yaşadıgımız sorunlar varda çok uzun oldu yazmak istemedim.bence 1.tercihin turkcell 2.tercihin avea olsun 3.tercihin olmasın :))

• Pttcell'den bir kere çıkarsanız bir daha geri dönemezsiniz bunu bilerek işlem yapın. Pttcell kapandı sadece eski abonelere hizmet veriyor ama o da kısıtlı olarak. Ayrıca mevcut abonelerin sim kart değişimleri bile artık Türk Telekom bayilerinde yapılıyor ve sim kart değiştikten sonra ekranda Pttcell yazmıyor onun yerine Türk Telekom yazmaya başlıyor.
  • elephone E kullanıcısına yanıt
    Bunların farkındayım 2 ay önce kadar 4.5 G hattı türk telekomdan aldım. Ama benim düşüncem bu eksi yönde bi durum. Bizlerle hiç ilgilenilmiycek anca şuan ki tarifeden devam edebiliriz.

Ama son fatufamıda her türlü ödöyeceğim yani

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Öyle diyosunuz ama benim gördüğüm türkcell in en ideal paketi 35 tl olanı 750 dk ben 1250 dk yetiremiyorum 3 gb gece 10-sabah 6 arası yani işe yaramaz 3 gb internet veriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsanturkk

Bunların farkındayım 2 ay önce kadar 4.5 G hattı türk telekomdan aldım. Ama benim düşüncem bu eksi yönde bi durum. Bizlerle hiç ilgilenilmiycek anca şuan ki tarifeden devam edebiliriz.

Öyle eksi bir durum. Tarife sözleşmeleri bitenlere de Türk Telekom tarifelerini önereceklerdir. Pttcell ana konuda zaman zaman görüyorum Pttcell'den gideceğim memnun kalmazsam dönerim diyen arkadaşlar oluyor belki bilmiyorsunuz diye uyarayım istedim. Sizinde bildiğiniz gibi gidip memnun kalmazsam geriye eski tarifeme dönerim gibi bir durum artık söz konusu değil.
  • ihsanturkk İ kullanıcısına yanıt
    eğer turkcell pahalı geliyorsa avea yı tercih et ama vodafone a bulaşma bence.

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Pttcell zaten avea nın olduğu için çoğu tarifeye geçmeme izin vermiyorlar

• aynı tarifeye toplam 20,5 TL veriyorum, hemde eski abone olarak bu tarifeye geçmiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.