Şimdi Ara

Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
6
Favori
5.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erdinin gözlerinden öpüyorum helal olsun valla bu arada türkiyede neden hızlı internetimiz yok diye soruyorduk ya cevabımızı aldık adam yerine konmadığımız için

• Diyecegim cok sey varda iste sonu sinirden kufurle bitecek diye korkuyorum

• Erdi abi sen fazla bilgilisin bu ülkeye. Şu yalaka takımı işine gelmeyen hiçbir soruyu anlamamazlıktan gelir. Ama ceplerini doldurmaktan çok iyi anlarlar. Kürekle vurmak lazım ağızlarına.

• Monaco'duklarım tiplere konuşmalara bak ya.
    O kelin ağzına terlikle vuracaksın bak bir daha öyle pişmiş kelle gibi gülebiliyor mu.

Şu iki dakikalık video bile ülkenin özeti yemin ediyorum.
    B.ktan hizmet verip parayı kaldıranlar, bunların şakşakçıları ve sonra da paralarıyla rezil olan bir de üzerine dalga geçilen halk.

Sorular gayet açık ve anlaşılır. Her zamanki gibi işlerine gelmediği için eşekliğe vurmuş koçlar.
  • helal erdi çıkarıp masaya vurmuşsun

• Helal olsun Erdi abi.
  • Ülke'nin en büyük iletişim ağını bu gereksizlermi? yönetiyor şimdi. sorsan bunlar ne üniversiteler felan okumuştur.

baba parasıyla ,torpile başa geçirirsen bölye olur.

yazik yazik ülke ne hale getirdi bunlar .

• Rakamlarin iyi oldunu gösteren rapolar var.

rakamlar yanlışıklı oldu

rakamlar aslında bozuk

kod bozuk.

eror eror eror.

plaza'da büyürsen tek bildin rakamlar,raporlar ve karlar olur. bunu ki ceo yaptı ? birbirilerine bakmadan ağiz açamiyolar.

• ben bile şunlardan iyi ceo olurum arkadaş.

günde 20 tane müdüre emir verip,20 30 tane kağit okuyup imzalayıp parayı almaksa .

ben türkiye komple high speed internet sağlarım arkadaş beni yapsınlar ceo .

agresif kampanya politakalarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Erdi hocam takma kafana

/>

quote:

Orijinalden alıntı: metalmuzik

ADAMSIN ERDİ...
    Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız

Tebrik ederim, Sayın CEO algı yönetmeyi fon yönetmek sandı heralde. Anadolu çocuğu yer mi bu laf geçiştirmeleri...pehh

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Şu SS de dursun, unutmayacağımız yeni bir görüntü...

Bu kafaları büyük!çe arkadaşların yerine oturabilecek 10larca adam var bu başlıkta.

Şunları bu halini gördükçe, çekip gidesim geliyor..
    Erdi kardeşimi dobralığından ötürü kutluyorum.

Sosyal medyada ceoalara karşı bir ortaktepki hareketi düzenlenmeli diye düşünüyorum.

• Mavili kadının kameradan istediği nedir ?
  • Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız

CEO'lar alaycı şekilde cevapladı ama biz onların yerine cevap verelim. Rezillik yine ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muco -- 28 Temmuz 2016; 17:35:59 >
  • Bu adamlar rezilin önde gideni. Amaçları ne bilmiyorum. Yada yaptıkları işi gerçekten bilmiyorlar. Şu konuşan adamın tam ismi nedir. Twitter`dan kendisine msj atmak istiyorum bilen arkadaşlar varmı.
  • Türkiye'de teknolojiyi yönetenler teknolojiden anlayan insanlar olmadığı için teknoloji alanında gelişemiyoruz.
  • Adamlar gayet iyi anlamışlarda anlamamazlıktan gelmişler böyle bir işe girişipte bu çabalarımız boşa çıkacak nasolsa demelerinimi bekliyorsunuz?

işte TR yi durduran kafa hep bu kafa devlet banane diyor bularda bizi düdüklemeye dünden razı olunca ister se 100 firma bir araya gelse ne fayda ,onlar hergün maliyeti düşürürken bizler hergün daha çok kazıklanıcaz bu oradaki 3 adamdan belli.
  • İzlerken ben sinirlendim be, yüzsüzler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O keli bulun bana , gevşek
    Belli ceoları savunmak için gelmiş. Kimin evinde 100 mbps internet var diyince otomatikmen kaldırdı. Elinde telefon , kulagı baska yerde aklı baska yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

söylenecek söz yok

İfşa tim nerde ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.