Şimdi Ara

OPEL Servis & Parça & Deneyim (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
5
Favori
37.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insignianın bakım ücretleri ne kadar bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaattin(bjk)

Bugün astra sedan dizelin 15 bin bakımını yaptırdım 380 tlCİK tuttu.

Artık sanayide arkadaşımın kardeşine götürüyorum, hem check up oluyor hem de bakım; 180 TL'ye çıkıyorum. Bu arada eğer az km yapıyorsanız 15.000 beklemeden 10.000'de bir servise götürmenizi tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdascac
    İzmir'de 2. sanayi de süper bir ustam oldu, çok samimi olduğum arkadaşımın kardeşi :) Yetkili servisler 400'den kapıyı açıyorlar, 180 liraya tüm parçalar orjinal 45000 bakımı yaptırdım, dizel. Eğer güveniyorsanız kesinlikle özel servis, ancak çevrenizde tanıdığınız güvendiğiniz bir ustanız yoksa kesinlikle yetkili servis, biraz fazla ödersiniz ancak kafanız rahat olur

selamlar,
    bende 30 bin bakımını özel serviste yaptırmak istiyorum.
    İzmir deyim sizin ustanızın telefon numarası ve adı nedir, bir görüşmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhaneren

Yetkili servis 15.000 ve 45,000km bakımları;

Yağ ve filtreler = 280,00 TL
    İşçilik = 100,00 TL
    -------------------------------------
    Toplam: 380,00 TL

Bu toplamdan aracınızın yaşına göre indirimde yapıyorlar %25 veya %30

Golf v aracı yaş indirimiyle birlikte 400 kusüre bakımını yaptırdım geçen nisan ayında. Demekki vw işçilikte daha fazla alıyormuş. Belki de parçaları daha pahalıdır. ÜStelik klima ayar motorlarının üçü de arızalı. 1500TL masraf çıkarttılar buna da .

Golften memnunum ama astradan da memnun olan çok kişi var, yeni golfu bekliyorum, eğer beklentiler gibi bir model çıkarırlarsa amenna. Yoksa teknolojik olarak daha üstün görünen astrayı da seçebilirim.
    Hyundai i30
    Kia yeni ceedde özellikle tasarım anlamında beni büyüledi.
    http://www.kia.com.tr/foy-ve-brosurler/yeniceedconceptplus-arac-foyu.pdf

Ford ve renaultu hiç beğenmiyorum, focus sedan ve fluence kullandım, sedan otomobiller yapısı gereği yol tutuş problemi yaşarlar....

• Bursa Neskardan memnun olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Bursa Neskardan memnun olan var mı

hangisi izmir yolu mu yalova yolumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

Fark var mı hocam aralarında?
    Ben İzmir yolundakine götürüyordum pek memnun kalmadım.
  • quote:

quote:

quote:

Ben ovaakçadakine gittim 1-2 sefer bir şikayetim olmadı ancak tam olarakta memnun değildim. Sıradan opel yetkili servisi olarak görüyorum anormal bir durum yok. Bence en büyük sıkıntı opelin servis fiyatları.

• Antalya da bildiğiniz güvenilir özel servis var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brottblatt

Antalya da bildiğiniz güvenilir özel servis var mı?

OP-EN'i tavsiye ederim.Oldukça eski bir servis,çıkma yedek parça yönünden de oldukça geniş bir deposu var.

http://www.openotomotiv.com/tarihce.html
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar memnun kalmadım derken nelerini gördünüz de memnun kalmadınız. Gerçi memnun kalmasak ta başka gidecek yetkili servis de yok bursa'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar memnun kalmadım derken nelerini gördünüz de memnun kalmadınız. Gerçi memnun kalmasak ta başka gidecek yetkili servis de yok bursa'da.

Aracımdaki tüm elektrik aksamını değiştirmelerine rağmen tekleme sorununu çözemediler.
    Başka bir yetkili servis ilk baktığı yerde sorunu çözdü, hem de diğer servisin değiştirdiği(ya da değiştirdiğini söylediği) parçayı değiştirerek.

Yeni aldığımız otomatik arabada bir sorun çıktı, arıza lambası yandı (uzun süreli)
    Ertesi gün servise götürdüm, götürürken düzeldi, kendileri de bir sorun bulamadıklarını söylediler.
    Artık tech2 bağlamadılar mı, yoksa tech2da sorun çıkmadı mı bilemem.
    Ve tabi ki arabayı servisten geri alırken yol bilg. yakıt tüketimi de bozulmustu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aracımdaki tüm elektrik aksamını değiştirmelerine rağmen tekleme sorununu çözemediler.
    Başka bir yetkili servis ilk baktığı yerde sorunu çözdü, hem de diğer servisin değiştirdiği(ya da değiştirdiğini söylediği) parçayı değiştirerek.

Yeni aldığımız otomatik arabada bir sorun çıktı, arıza lambası yandı (uzun süreli)
    Ertesi gün servise götürdüm, götürürken düzeldi, kendileri de bir sorun bulamadıklarını söylediler.
    Ve tabi ki arabayı servisten geri alırken yol bilg. yakıt tüketimi de bozulmustu.

Hangi servis acaba sorunu çözen ,ona göre bizde başımıza bir şey gelirse o servise gidelim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi servis acaba sorunu çözen ,ona göre bizde başımıza bir şey gelirse o servise gidelim.

Ankaraya taşındım, Opak yetkili servise götürdüm.

• Aracın ilk 15000 bakımını yaptıracağım, beni maddiyat kısmı çok ilgilendiriyor. Sizin tahmini tutar hakkında bilginiz var mı? Kaça mal olur.
  • Bursa' da özel opel servisi olarak nereyi önerirsiniz?
  • Evet bursali arkadaslar ivin bir tecruvemi daha paylasayim.
    Araci radyator degisimi icin 8. ayda Neskara soktuk. Her sey tamamlandi arife gunu araci teslim ettiler ilk defa isi sorun sikinti olmadan hallettikleri icin memnun kalmistim.
    Daha dun aciga cikti, bu sefer de km'yi 3 bin km fazla yazmislar :)
    Simdi aracim km dusurulmus damgasi yedi, e be neskar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra 1.6 60.000km bakımı. Trigger seti ve fren balataları değişti. 1.000 Tl. Ankara Opak Yetkili Servis. Sizce fiyat nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackram

Astra 1.6 60.000km bakımı. Trigger seti ve fren balataları değişti. 1.000 Tl. Ankara Opak Yetkili Servis. Sizce fiyat nasıl?

Sadece triger değişim fiyatı nedir? Tiger için önerilen kilometre 60 bin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7Mhz

quote:

Orijinalden alıntı: Blackram

Astra 1.6 60.000km bakımı. Trigger seti ve fren balataları değişti. 1.000 Tl. Ankara Opak Yetkili Servis. Sizce fiyat nasıl?

Sadece triger değişim fiyatı nedir? Tiger için önerilen kilometre 60 bin mi?
    Trigger setinin (Orjinal GM) fiyatı yanılmıyorsam 450 TL idi. Trigger setinin değişimi 60.000 KM. veya 4 Yıldır.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.